Кой ще ми преведе

  • 2 721
  • 48
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 431
DiVA, какво се връзваш толкова?

# 16
  • Мнения: 13 512
Не, не е била път до София.Само е срещнала Иво Димов пред Лагард и го  е попитала"Хепитудай"? А какво и е отговорил той....не питай!

# 17
  • Мнения: 2 839
Ооо не, тя още някъде до Тропса го е сращнала /и то е на софиянци  Mr. Green/, ма не го разбрала какво и отговорил  Crazy

# 18
  • Мнения: 3 447
Младеж и девойка нейде от Източна България (може и от Варна, като сте рекли Wink). Девойката заминава да учи в друг град, младежът я изпраща на влака. Понеже е много романтичен, поръчва да напълнят купето с червени рози. В последния момент обаче решава, че това не е достатъчно, и изпраща по куриер и букет бели рози.
Девойката се качва във влака и възхитено извиква през прозореца: "Мирси за розитиии!". Младежът, обзет от любов, отговаря: "И белити са от мееен". Девойката, изчервена, снижава тон: "Ибе ми са, ма кат са върна..."  Blush

# 19
  • Мнения: 2 839
Влиза бачкер при секретарката на шефа и пита: "Шефа дей бе?"
"Ами, някой път на дивана, някой път на бюрото ..."

# 20
  • Варна
  • Мнения: 2 171
Не, не е била път до София.Само е срещнала Иво Димов пред Лагард и го  е попитала"Хепитудай"? А какво и е отговорил той....не питай!

Сигурно "Ш'ти дам аз едно хепи, ади с мен на маникюр" Joy...

# 21
  • Мнения: 3 447
Двама българи по време на Треската за злато. Разпределят си терените и почват да копаят. По едно време на единия му се приходило по нужда, свалил гащите и клекнал. Другият решил, че е открил злато и се провикнал:"Ко вадиш там бееее?" Другият извикал в отговор:"Сьера, ни вадааааа".
Оттам дошло името на Сиера Невада.

# 22
  • Мнения: 13 512
Не, не е била път до София.Само е срещнала Иво Димов пред Лагард и го  е попитала"Хепитудай"? А какво и е отговорил той....не питай!

Сигурно "Ш'ти дам аз едно хепи, ади с мен на маникюр" Joy...
Еее,,Катюша...кефиш! И птишли заедно на черен педикюр!

# 23
  • най-шареното място
  • Мнения: 8 197
И това е стааро, но хубаво:

Българин в британски хотел, рано сутринта се обажда на рум сървис и за изненада на персонала казва: ту-тии  ту-ту-ту.
След 15тина минути пак така: ту-тии ту-ту-ту.
После пак вече бесен: ту-тии ту-ту-ту!

Решили, че е луд.

А той искал 2 чая в стая 222.

# 24
  • Мнения: 2 821
 Joy Joy Joy
еее мацки, много ме развеселихте

# 25
  • по света
  • Мнения: 1 587
Направо се смях от сърце!!! Joy Joy JoyСупер сте!

# 26
  • Мнения: 1 559
И това е стааро, но хубаво:

Българин в британски хотел, рано сутринта се обажда на рум сървис и за изненада на персонала казва: ту-тии  ту-ту-ту.
След 15тина минути пак така: ту-тии ту-ту-ту.
После пак вече бесен: ту-тии ту-ту-ту!

Решили, че е луд.

А той искал 2 чая в стая 222.

 hahaha hahaha hahaha Смях се на глас  Joy

# 27
  • Мнения: 2 254
пресни гаджета.момъка за да впечатли девойката й купува ягоди(гледал е много филми).държи купата с ягоди пред лицето си и звъни на вратата й.
тя отваря (и понеже и тя е гледала много филми и поназнайва) и казва " Фор миии"
а той  вяло-не ма -ягоди...

# 28
  • Мнения: 2 936
е-ее-е това с "фор мии"-те имаше и един скеч по М-сат,само че действието.селски туризъм и лелката отрязва по един стрък грозде на двама англичани и те учудено...
-Фор мии?  а тя..
-Не бе грозде!  Joy Joy

# 29
  • Мнения: 13 512
Две приятелки си говорят:
- Как беше на компютърния курс - пита едната.
- Абе много ме боляха краката!
- ???!
- Лектора само вика: "Кликнете тук! Кликнете там!" и ние нали сме на курс клякаме.

Общи условия

Активация на акаунт