Лапате ли неща от устата на децата си?

  • 2 977
  • 51
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Бо, как ти хрумват такива теми? Laughing
На въпроса ти - не! Помислих малко и пак отговора е не...не знам защо... Изключително рядко се случва и да пием от една чаша или да хапнем с един прибор. Аз не обичам така, и на децата съм го предала...особено Гого е маниак на темата. Rolling Eyes

# 16
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Ми как...изплю ми парче от вечерята, и аз - лап! И понеже съм пред компа - хоп - темичка.

# 17
  • Варна
  • Мнения: 6 873
Цитат на: boo
Ми как...изплю ми парче от вечерята, и аз - лап! И понеже съм пред компа - хоп - темичка.
Laughing  Laughing  Laughing

# 18
  • Мнения: 1 533
Аз не мога Embarassed Дояждам в купичката, но дъвкано и изплюто...не Sick

# 19
  • Мнения: 3 479
Уф, и аз го правя Embarassed . Като ме мързи да ида да го хвърля и хоп в устата. Обаче смятам да я преустановя тази практика, защото понякога вземам и от масичката за хранене, ако там е паднало парченцето, пък гледам че моят нещо и той взел да си обира трохите от масичката Sad . Ами от мама гледа детето, как да му се скараш.  Wink

# 20
  • Мнения: 1 187
Да лапам, то си ми е детенце я. Laughing

# 21
  • Мнения: 46 517
За момента сме само на пюрета, та за тях - като й излезе от устата не го връщам в бърканчето, а муш в мойта уста и готово Embarassed

# 22
  • Мнения: 1 517
Не мога. Преди да имам дете гледах една позната как лапаше от устата на детето си, че и на него понякога му даваше изплюто от нея.  Sick (или му облизваше биберона и му го даваше). Мислех, че като имам дете, и аз ще правя така, но не мога. Не бих лапнала повторно дори нещо, което самата аз съм изплюла. Също да дам на Маринка изплюто от мен - абсурд!

# 23
  • Мнения: 2 258
Случва се понякога да лапна нещо от нея....Но не ми доставя много голямо удоволствие;)

# 24
  • Мнения: 45
Винаги, освен ако не е нещо което не обичам да ям!

# 25
  • Мнения: 2 006
Понякога го правя,но нейните манджи на мен са ми ужасно безвкусни Tired но пък за нея са си екстра Grinning

# 26
  • Мнения: 390
Не мога да ям нещо което го е изплюл друг, пък даже и това да е собственото ми дете. Просто ме е гнус да лапам чужди лиги.

# 27
  • Мнения: 4 965
Най-интересното е, че аз винаги съм била много гнуслива и никога не съм яла или пила с чужди прибори, чаши и т.н., не съм обличала чужди дрехи, мога да "върна" храната ако видя някое по-голямо влакънце на ръба на чинията и ненавиждам целуването с език  Blush . От децата ми обаче не ме е гнус изобщо - при смяна на памперсите редовно им целувам дупетата, запушените биберони при хранене отпушвам с изсмукване (после обаче изплаквам и чак тогава давам отново), допивам сокчетата и дояждам кашичките и дори, когато ги целувам или те се опитват да наподобят целувка (като, естествено, ме олигавят цялата), не изпитвам никакво отвращение, а преди се чудех как някои майки не се гнусят да доядат (примерно) вече осмуканите от бебетата им гризинки.

# 28
  • СОФИЯ
  • Мнения: 119
Храна (дъвкана и изплюта) почти не ми се е налагало да ям (То каквото влезе в устата назад не се връща). Иначе биберони и лъжици облизвам и не смятам, че е престъпление.

# 29
  • София
  • Мнения: 15 219
Да.
Обаче неговите прибори, чашки и чинийки са си негови-тях не ги лапам.

Общи условия

Активация на акаунт