Скоро ще дойде лютата зима, нека за всяка по БЕБЧЕ да има! 27.11-03.12

  • 13 390
  • 428
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 225
Здравейте сладурки, как сте Wink Честито на всички бременни мацки и само положителни тестове на всички останали.
Исках да Ви питам нещо - знам, че въпроса ми в никакъв случай не е за тук, ама съм сигурна, че повечето момичета (а това го знаем всички много добер) Heart Eyes са наясно с тези неща.
Току що се рових из сайта на "СВ. София" и от там разбрах, че епидуралната упойка при тях е безплатна!!!. Има ли такова нещо - принципно питам за моя приятелка... Аз знам, че е някъде около 150-160 лв. пък дано не бъркам

# 61
  • София
  • Мнения: 430
Здравейте момичета,
специално в този раздел пиша за първи път и като начало искам да ви благодаря, че сте толкова мили и винаги зареждате с положителни емоции тези, които ви четат   bouquet
Освен, че се чувствам адски информирана, съм някакси по-спокойна, че не съм сама в мислите си  newsm12 И съм сигурна, че когато всички сме за една красива кауза, няма как тя да не е успешна  newsm10
Искам да поздравя бременните от миналата седмица като им пожелая лека и щастлива бременност. На останалите като мен желая да успеем следващия месец да зарадваме половинките си с необичаен подарък Gift
Имам и едно въпросче - цикълът ми е доста нередовен..т.е. продължителността му е различна. След спирането на хапчетата, първият път беше 41 дни, вторият 38. Сега се надявам да го няма поне 9 месеца, но все пак се тормозя от тази дължина. И въпросът ми е какъв е проблема със забременяването при дълъг цикъл, дали това, че по-трудно се определя Ову-то или някакъв друг..? Имам си и скромна графика, в която от няколко дни вписвам и БТ (пак благодарение на вас)

# 62
  • Мнения: 183
Здравейте Simple Smile момичета Simple Smile Страхотна тема Simple Smile надявам се да донесе много късмет на всички и да има много положителни резултати  ::
Смятам и аз да съм редовна в този форум тъй като и ние с мъжа ми правим опити за бебе Simple Smile За моята лелка има още много време очаквам я към 8.12 , надявам се да не дойде.Сега имам друг проблем - високо кръвно , появи се преди около седмица и навярно ми е лошо от това.Ходих при личната си лекарка , да не казвам колко набързо ме изпрати , без да ме изслуша докрай.Изписа ми едно лекарство Egilok , но тъй като имам съмнение да не съм бременна все още не съм го почнала , тъй като не се препоръчва за тези които се опитват да правят бебе и които кърмят и въобще са бременни.Мисля , че кръвното може да ми е от това , че може да съм бременна тъй като накрая на 9 месец пак имах такъв проблем , сега пия само Ментата , който пак лекарката ми го изписа , но той е на билкова основа , затова си позволявам да пия.Иначе някой знае ли как мога да сваля кръвното ? Предварително благодаря , надявам се да е от това , че съм бременна.

# 63
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Хеееей момичета не се отчайвайте. Ако прецените че бебеправенето се е превърнало в някакъв вид донорство а не в любов - хубаво е може би да ударите малко спирачката. Но не забравяйте че покрай празниците пазаруването и приготовленията човек най добре се разсейва и не мисли за овута и лелки и може пък по-лесно да стане.
Чакайте да ви разсея малко:
Няма да забравя как преди 9 години с големия корем се бяхме замъкнали към новогодишните базари да пазарим подаръци. И това точно на 30 декември. Обаче първо трябваше да дам урина че нещо вече се сдухвах. И нямате си на представа как ме завъртя колелото и не можах да стигна до базара. След няколко часа /е  ooooh! по спешност/ напазарих най-големия подарък на всички около мен. После на големия купон за моя сметка  #Cussing out комшийката викала на мъжа си "Абе мило, те май комшиите объркаха новата година" и чак като чула бебо да плаче разбрала кой какво объркал.

Така ме споко и дано се зарадвате както мен преди години и както и сега се радваме с милото ми.

# 64
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
didi-2 , аз раждах преди 5 години в МД и струваше 100лв; за съжаление не знам как стоят нещата сега  Sad
rose_madder, хапвай вечер чесън Mr. Green - хем ще гони вирусите, хем ще ти се нормализира кръвното. Моят мъж е с проблемно кръвно, но неговото лекарство не ти го препоръчвам Naughty - водка с Вазопрен #Cussing out
Enti , добре дошла  bouquet
Шушона, нещо вируси туй онуй няма ли днес, душата Twisted Evil
pretty , споко бе, мила, нали се разбрахме, че любовни отвари ще му бъркаме на твоя мъж този месец smile3521
Момичета, Миа ви изпраща на всички целувки   love001 и утре ще е на линия Hug

# 65
  • Мнения: 2 270
Спокойна съм Goldie  , след като видях какво сътворихте миналата седмица - убедих се, че сте вълшебници!  bouquet Hug  bouquet

# 66
  • Мнения: 1 792
абе момичета аз съм си в цикъл ама да питъм нещичко че не съм от най печените.как се изчислява в коя г.с. си.моята приятелка миналата седмица разбра че е бременна ама случайно.беше на профилактичен преглед и лекаря и каза че е бременна ама още било много рано и я вика след 2 седмици.та момичето пита и аз като не мога да отговоря веднага при вас дотърчам Hug.
много и ви обичкам и сте ми много мили.
Я СЕГА ДАЙТЕ ПО ЕДИН ВИРУС БРЕМЕЛИНКИ ЧЕ И НИЕ ИСКАМЕЕЕЕЕ Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug

# 67
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Ще има вируси за всички от сърце  Hug за новата година да тропнем бременно хорце  Joy Това може да си го направим химн на форума.  Joy Joy Joy
Хайде хващайте на всяка по две поне  Mr. Green  babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7 babydust7
Ох форума нещо спече  #Cussing out #Cussing out #Cussing out
На въпроса как е малкия ами ще си посрещнем новата година в болницата  #Cussing out Иначе дечко е вече по-весел ама прогнози никакви.
На другия въпрос - Зъбите на моя син все някога ще излязат. Имал си човека по дебела лигавица и за това така надути, че и температура можел да вдигне /като бебетата/ представяте ли си  hahaha  ooooh!

# 68
  • София
  • Мнения: 3 524
ivalinai, стискам и аз палци!  Peace
А на всички пръскам бременно вирусче, да ви хване че да не ви пуска цееели 9 месеца  Hug

# 69
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
абе момичета аз съм си в цикъл ама да питъм нещичко че не съм от най печените.как се изчислява в коя г.с. си.моята приятелка миналата седмица разбра че е бременна ама случайно.беше на профилактичен преглед и лекаря и каза че е бременна ама още било много рано и я вика след 2 седмици.та момичето пита и аз като не мога да отговоря веднага при вас дотърчам Hug.
много и ви обичкам и сте ми много мили.
Я СЕГА ДАЙТЕ ПО ЕДИН ВИРУС БРЕМЕЛИНКИ ЧЕ И НИЕ ИСКАМЕЕЕЕЕ Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug

Ами може да пробва калкулатора към БГ Мамма: http://www.bg-mamma.com/site/component/option,com_wrapper/Itemid,38/ , той изчислява на база последна М.
Иначе, доколкото знам,  1-ви ден на М се счита за 1 ден от 1 г.с.  newsm78 , така при 1 ден закъснение се счита, че жената е в 4 г.с. горе долу, зависи от продължителността на цикъла  Peace

Уф,   Embarassed сега погледнах, че той не е съвсем за изчисляване на г.седмица.. а и ми се струва малко неточен, тъй като изчислява при 28-дневен цикъл, няма опция за по-къс/дълъг цикъл  newsm78

# 70
  • Мнения: 1 792
Ми не е много точен наистина.ама мерси все пак

# 71
  • Мнения: 566
 Simple Smile Здравейте и от мен !!!
Хубава темичка.........  Hug , дано Господ чуе  Heart Eyes и се похвалят всички с добри новинки ( EFP ) и лелката да се изяде от яд .... smile3511smile3501.
Много целувки на всички!!!   love001

# 72
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Момичета, ето нещо забавно за в края на работния ден - интернет тест за бременност  Laughing

http://www.thepregnancytester.com/

(а ние даваме сума ти пари за обикновени тестове от аптеката  Shocked  Joy )

Дано не ми се скарат за спамене   Embarassed

# 73
  • Мнения: 2 120
Ох, много е весело с този тест. Аз се оказах многооо бременна от М. Джаксън, хи-хи.

# 74
  • Мнения: 3 372
Ха-ха-ха, аз съм бременна с момиче от Бил Клинтън Joy hahaha А като натиснах бутона, че не харесвам бащата излезе друг - Папата #Crazy Мале каква съм била мръсница Twisted Evil от Папата Joy hahaha Голяма забава е тоя тест, че и акт за раждане ти изкарва Joy

Общи условия

Активация на акаунт