Промени ли се нещо след брака?

  • 2 293
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Sofia
  • Мнения: 488
За тези които са живяли преди брака със съпрузите си вероятно нищо не се е променило , но за тези които едва след брака започват да живея заедно доста неща се променят gydi . Нормално е битовизми като  newsm75prostorcooknewsm71smile3504 да покажат и други страни от характера на човека , които не винаги са такива каквито ни се е искало.

Така мисля и аз Peace

Ние и така си живеехме заедно, та нищо не се промени (освен фамилията ми Wink)





Много точно казано и при нас е така  Peace

# 16
  • Мнения: 46 602
Не.
Но ние си бяхме свикнали със съвместния живот, 4 години преди брака живеехме заедно.

# 17
  • Мнения: 95
След брака не. След началото на съвместното ни съжителство обаче - да. Преди да се оженим живяхме 4г. заедно.

# 18
  • Мнения: 41
промени се генерално
поправете ме ако греша, но много мъже очакват от съпругите си това обгрижване, което им е давала майката преди това (особено ако са живели при нея преди сватбата)

# 19
  • Има много детски смях.
  • Мнения: 3 152
Да, много мъже си търсят просто заместител на майка им.  Peace
Е, моя не е такъв, да не говорим, че се грижи за себе си по- добре, отколкото аз бих го правила.  Mr. Green
Факт е, че от 14- годишен е заживял отделно от семейното гнездо, което определено има решаваща роля.  Hug

Забравих да спомена, че преди да решим да създадем семейство, живяхме почти 2 години заедно и отделно от всякакви родителски тела.

Последна редакция: пн, 27 ное 2006, 18:30 от Umma

# 20
  • Мнения: 298
Не бих казала, че нещо се е променило, но ние живяхме заедно  8 год. преди брака.

# 21
  • Мнения: 1 866
Не, нищо не се промени, но ние вече бяхме живели 5 години заедно. Преди това пък и мъжът ми, и аз бяхме живели отделно от семействата си и си бяхме свикнали да правим всичко в домакинството и да си носим отговорностите, така че не сме имали никакви проблеми свързани с битовизми. Напротив, по-лесно стана, защото си разпределихме задачите.

# 22
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Нищо! Ама нищичко. Е, ние преди това 2 години живяхме заедно, сигурно затова.

# 23
  • Бургас
  • Мнения: 537
Липсва импулсивност и малко лудост   #Sillyвъв взаимоотношенията ни, с които се характеризираха преди брака и най-вече преди да се появи малкото чудо на природата smile3560. Сега сме по-улегнали, уморени, притиснати от ежедневието и тривиалните проблеми Cry

# 24
  • Мнения: 701
Да,сега не го сръчквам в ранните утрини да си ме води у дома,че ще закъснея за работа! Laughing

# 25
  • Мнения: 3 360
Не мисля!Освен това ,че порастваме с всеки ден и че се появиха отговорностите -ние сме си същите Laughing married

# 26
  • Мнения: 6 167
ние не сме живяли преди брака заедно.

отговорът в емоционално отношение е Не.
не е имало напрежение в началото на живота докато се 'напаснат характерите'. решението ни е много зряло, а любовта ни е голяма,  сигурно затова.
всеки ден става все по-хубаво.

# 27
  • Мнения: 4 555
Преди брака живяхме 7 години заедно и се чувствахме точно като семейство.
Все пак нещо се промени, не мога да определя точно какво. Но промяната е към по-хубаво.
Е, не мога да пренебрегна и промяната в семейния секс Simple Smile Ако съм предполагала, че е толкова хубав, щях на първия месец след като се запознахме, да вдигнем сватба.
Всъщност предполагам, че е от напредналата ми възраст и е просто съвпадение със сватбата. Чувала съм за такъв ефект при жените като наближат 30-така.

# 28
  • На небето
  • Мнения: 5 530
Променя се при съвместното съжителство, ако това води началото си след сключването на брак да. Променя се и силата на любовта след брка и с течение на годините. Става все по силна, поне при нас.

# 29
  • Мнения: 6 390
За тези които са живяли преди брака със съпрузите си вероятно нищо не се е променило , но за тези които едва след брака започват да живея заедно доста неща се променят gydi . Нормално е битовизми като  newsm75prostorcooknewsm71smile3504 да покажат и други страни от характера на човека , които не винаги са такива каквито ни се е искало.

Mr. Green Mr. Green Mr. Green много точно  Mr. Green
Ако сте живели и преди това заедно - няма промяна, ако не сте - охоооооо голяяяяяма промяна  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт