Промени ли се нещо след брака?

  • 2 286
  • 46
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 2 591
ами то и ние, както повечето тук, живяхме преди брака заедно и затова като цяло не усетихме разлика от подписа...

но иначе любовта ни сякаш стана мноооооого по-голяма, освен това започнахме да мислим за по-сериозни неща /жилище, деца/

# 31
  • Мнения: 1 942
Липсва импулсивност и малко лудост   #Sillyвъв взаимоотношенията ни, с които се характеризираха преди брака и най-вече преди да се появи малкото чудо на природата smile3560. Сега сме по-улегнали, уморени, притиснати от ежедневието и тривиалните проблеми Cry

Мммм да,  Rolling Eyes съгласна съм с тази мацка!

......
Всъщност предполагам, че е от напредналата ми възраст и е просто съвпадение със сватбата. Чувала съм за такъв ефект при жените като наближат 30-така.

Тц, някой сме минали 30-така и не ни се е отразило така  Mr. Green От вази си е /дай Боже всеки му/   bouquet

# 32
  • Мнения: 3 491
След брака - не. След децата - да. Аз от появата на децата нататък го броя "семейство" . Дотогава, с подпис или без подпис, е любовна двойка.

# 33
  • Мнения: 2 677
Нищо не се промени, освен че се обичаме повече Simple Smile

И при нас така!  Peace

# 34
  • София
  • Мнения: 618
Фамилията ми и пръстена на дясната ръка Heart Eyes

# 35
  • Мнения: 5 026
Абсолютно нищо.Единственото,което се промени,е още едно име във фамилията ми.
  newsm10  И при мен е така-всичко си е по старому и май наистина се обичаме повече    loveuuu

# 36
  • Мнения: 6 461
Ние сме си същите .
Само са промениха ангажиментите.Всъщност станаха повече,защото преди брака имахме дълга връзка със съпруга ми ,но не живеехме заедно.

# 37
  • Мнения: 891
Не. Не се промени кой знае какво.
Освен това, че отговорностите и ангажиментите станаха повече, особено след появата на детето.  Peace

# 38
  • Oslo
  • Мнения: 659
След брака - не. След децата - да. Аз от появата на децата нататък го броя "семейство" . Дотогава, с подпис или без подпис, е любовна двойка.

Това мисля и аз! family4

# 39
  • Мнения: 535
Нищо не се е променило, нито след като заживяхме заедно, нито след брака. Скоро ще видим като се появи новият член на семейството как ще се отрази това  Heart Eyes

# 40
  • Мнения: 1 294
Живяхме заедно повече от година преди брака и не смятах че е възможно нещо да се промени, но съм се лъгала.Първата година от брака ни беше голяма война, имах чувството че съм се омъжила за непознат.Всеки от нас погледна на другия под друг ъгъл и до като се напаснем на ново, беше зле работата.Четири години след браа се появи детето и нещата пак се промениха от по-добро към най-добро Heart Eyes
Сега съм ужасно щастлива с двете си съкровища, но определено не е както преди, по-хубаво е Mr. Green

# 41
  • Мнения: 4 473
Приоритетите ни - те са тези, които се промениха! А иначе живяхме 2 г на семейни начала преди подписът.

# 42
  • Мнения: 1 058
След брака не се промени нищо, но след раждането на детето се промениха много неща. На първо място вече е бебчо и гледам по-трезво на нещата.

# 43
  • Варна
  • Мнения: 261
След брака почти нищо не се е променило, по простата причина,че ние си живеехме заедно и преди това -почти 3 години.Промени се само това,че заживяхме сами,дотогава все имахме приятели с които делихме квартири.

# 44
  • Мнения: 332
Имаше подобна тема.
След брака не толкова,колкото след появата на дете.Всичко се обръща с главата надолу./образно казано/ Grinning

 при мен така се получи-пълна лудница,бабите са постоянно на кълбо коя ще гледа,мие,къпе бебето,аз нервна и недоспала,мъжо крив 4е в къщи сме 100 4овека докато некрая не се скарах с тъща ми и се спря постоянното мрънкане поне от нейна страна.но запо4на да пили на мъжо ми и.... резултат имаше.сега сама гледам детето си.както и да е.изобщо факта 4е ве4е сме трима не на всеки му понася.малко е трудно за жената да отделя същото внимание към мъжа си едновременно и да гледа бебето.но при разбиране и разпределяне на задълженията вси4ко се постига.

Общи условия

Активация на акаунт