Февруарски мами - 2023!

  • 36 206
  • 757
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 244
От няколко години ходя при д-р Иво Тодоров на 5ти кюшета. Маниак е на тема апаратура.

Каката я направи той чрез инсеминация, предвид всичко преживяно при различни лекари съм много доволна и благодарна на този човек. 
Успех на всички и ви очакваме с положителни новини.

Здравейте, Момичета,

 a_viva_a,

Къде си направи този преглед с тази апаратура, защото аз съм в 6 г.с. и ме викат на преглед чак в 8 г.с. на 28/06. В 5 г.с видяха точицата.

Иначе следя ви и ви чета. Малко си поплаквам последните дни без да има основателна причина.
Също спрях цигарите от само себе си, спряха да ми харесват и не усещах същото удоволетворение, както преди.
И кафе не пия вече, само чай. По този повод, понеже в интернет има разнопосочна информация, бихте ли споделили какви чайове могат да се пият и какви не. Неща, които харесвах преди в салатата вече не ги харесвам, като например чесън и лук, преди не ми правеше впечатление миризмата им. Това е от мен засега. Simple Smile Animal Cat2 Animal Cat

# 46
  • Мнения: 688
Момичета аз кафето си го пия с голям кеф.Ноо така ми се пуши,както никога до сега.Едвам удържам фронта !Знам че ако запаля после ще ми е много гузно,,😟

# 47
  • Мнения: 18
tornado790 и при мен е така обожавам кафе и все още си го пия, но го намалих до само 1 на ден откакто видях двете черти, а за цигарите аз дори не съм кой знае какъв пушач(пуша само на събирания/излизания  ), а сега така ми се пуши😃, но не се поддавам.

# 48
  • Мнения: 24
Момичета аз кафето си го пия с голям кеф.Ноо така ми се пуши,както никога до сега.Едвам удържам фронта !Знам че ако запаля после ще ми е много гузно,,😟

Същата съм😒Направо само за това мисля! Дано обаче след няколко дни ни премине!

# 49
  • Мнения: 11
От няколко години ходя при д-р Иво Тодоров на 5ти кюшета. Маниак е на тема апаратура.

Каката я направи той чрез инсеминация, предвид всичко преживяно при различни лекари съм много доволна и благодарна на този човек. 
Успех на всички и ви очакваме с положителни новини.

Здравейте, Момичета,

 a_viva_a,

Къде си направи този преглед с тази апаратура, защото аз съм в 6 г.с. и ме викат на преглед чак в 8 г.с. на 28/06. В 5 г.с видяха точицата.

Иначе следя ви и ви чета. Малко си поплаквам последните дни без да има основателна причина.
Също спрях цигарите от само себе си, спряха да ми харесват и не усещах същото удоволетворение, както преди.
И кафе не пия вече, само чай. По този повод, понеже в интернет има разнопосочна информация, бихте ли споделили какви чайове могат да се пият и какви не. Неща, които харесвах преди в салатата вече не ги харесвам, като например чесън и лук, преди не ми правеше впечатление миризмата им. Това е от мен засега. Simple Smile Animal Cat2 Animal Cat

Любимият ми лекар, ходя при него от 15 години, от момиче още, невероятен е! Въпреки, че живеем в Германия, на всяко прибиране ходя при него да ме прегледа, а сега смятам да си направя и двете фетални при него! Страшен е!

# 50
  • Мнения: 1 104
Момичета, да ви попитам - имате ли засилено вагинално течение? Моето сутринта беше по-жълто и гъсто - по-тъмно като цяло (извинявам се за подробното обяснение), но не бих казала, че е зацапване - не е нито кафяво, нито розово. Надявам се, че е нормално..

# 51
  • Мнения: 688
Дейзи от два дена и при мен се появи.Мисля,че е нормално!

# 52
  • Мнения: 18
И при мен също  е засилено  само дето не е жълто а бяло.

# 53
  • Мнения: 2
Здравейте ,включвам се плахо и аз🙂.Според приложението трябва да съм в 5г.с.,на преглед съм на 20.06.Незнам при вас как е,но аз ще се побъркам до прегледа.С много смесени чувства съм,може би не ми се вярва че е станало .Притеснява ме,че нямам никакви симптоми.При вас как е?Пожелавам лека бременност на всички момичета🤗

И аз нямам кой знае какви симптоми засега, но съм в 4+2 г.с., т.е. разчитам, че просто е рано. Предишният път доста ме боляха гърдите, а и си ми беше лошо. Уви, там нещата приключиха в 10 г.с. :'( В петък отивам при личната за направление за АГ, а самия преглед при АГ ще го забавя мъничко, защото ми се иска когато отида, да е поне 6 г.с.

Мислех да Ви питам - искате ли да си направим FB група? Simple Smile

# 54
  • Мнения: 264
На мен АГ ми лаза, че ако не е червена кръв и нямам непоносими болки няма проблем. Понеже и аз в началото имах розовеещо течение с леки болки(4г.с.) сега имам от време на време белезникаво и пак понякога ме наболява корема,то е лек дискомфор де, не е и болка баш.

# 55
  • Мнения: 18
На мен ми допада идеята за fb група. Приятно е да споделяш неща с хора в същата ситуация, не че тук не го правим, но ако решите аз съм ЗА ☺️

# 56
  • Мнения: 1 104
Много ме успокоява фактът, че повечето сме така! Аз слагам Утрогестан вагинално 3х2 преди прегледа тази седмица - така ми каза АГ...

# 57
  • Мнения: 11
Момичета, да ви попитам - имате ли засилено вагинално течение? Моето сутринта беше по-жълто и гъсто - по-тъмно като цяло (извинявам се за подробното обяснение), но не бих казала, че е зацапване - не е нито кафяво, нито розово. Надявам се, че е нормално..

Нормално е и не е нормално! Зависи, с първата бременност започна едно жълто течение, след ден два кафяво, докато един ден не стана алено червена кръв, оттам на лекар, казаха или ще се задържи или не! Почнах да пия Дуфастон и папавирин, за късмет всичко беше наред и си родих първото детенце! Наблюдавай, може да е липса на прогестерон и да трябва да приемеш допълнително! Иначе и аз в момента съм с по-силно течение, на бяло бельо ми жълтее.

ПП. Нали съм старша БГ мама с трето, до сега и с двете бременности бях горд член на ФБ мами! Ако искате правим групата веднага 🥳🥳

# 58
  • Мнения: 1 104
EvAlDo - благодаря ти! В момента реално слагам прогестерон вагинално, но ще наблюдавам задължително. Още не съм писала на АГ, защото като ходя до тоалетната няма нищо на хартията.. И затова си мисля, че е нормално засега.. Нямам и болки. Но ще следя на всяко ходене до тоалетната и при промяна - ще му звънна със сигурност..

# 59
  • Мнения: 18
И аз бях така първия път през януари, когато всичко приключи още към 6-7 седмица няколко дни след първия преглед започна леко зацапване само при забърсване после розово кафяво и така докато една нощ не получих страшни  като предменструални болки и започна ясна кръв беше вече към сутринта звъннах на АГ изписа ми утрогестан и но-шпа но не помогнаха и когато отидох да ме види каза че вече нищо няма в матката и всичко се е изчистило.... Та така сега много ме е страх.

Общи условия

Активация на акаунт