Ходили ли сте на нудистки плаж?

  • 68 226
  • 213
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 830
Да ходила съм! И твърдя ,че няма нищо по-хубаво от това да се къпиш гол в морето Mr. Green

# 16
  • Мнения: 3 537
Да ходила съм! И твърдя ,че няма нищо по-хубаво от това да се къпиш гол в морето Mr. Green
Е,сега,не ме изкушавайте,де! Mr. Green

# 17
  • Пловдив
  • Мнения: 1 405
Не, не съм .

# 18
  • Мнения: 220
Да ходила съм! И твърдя ,че няма нищо по-хубаво от това да се къпиш гол в морето Mr. Green

А ако си имаш и една русалка с тебе кви неща може да направите на шамандуратааа Embarassed Sunglasses

# 19
  • София
  • Мнения: 7 097
Не и не ме влече нещо таз работа... Naughty Нямам нито желание да гледам как ми се мандахерзат насреща...нито аз да се развявам...

# 20
  • Мнения: 4 585

А ако си имаш и една русалка с тебе кви неща може да направите на шамандуратааа Embarassed Sunglasses

   Гледах една такава карикатура. Рибар един самотен от лодката си целува русалка и си представя, че от кръста надолу е жена, а от кръста нагоре - риба.
       За толкова му стига фантазията.

# 21
  • Мнения: 220

А ако си имаш и една русалка с тебе кви неща може да направите на шамандуратааа Embarassed Sunglasses

   Гледах една такава карикатура. Рибар един самотен от лодката си целува русалка и си представя, че от кръста надолу е жена, а от кръста нагоре - риба.
       За толкова му стига фантазията.

Аз си представям 50 килограмова,160 сантиметрова гола брюнетка с перфектни форми  и невероятно красиви очи - за толкова ми стига фантазията и мераците  Sunglasses

# 22
  • София
  • Мнения: 630
Случайно попаднах на такъв плаж и така разбрах, че не е моето място.  Имам проблем с това да съм без дрехи и сред хора ( с изключение на тези от семейството ми).

# 23
  • Мнения: 87
Да ходила съм! И твърдя ,че няма нищо по-хубаво от това да се къпиш гол в морето Mr. Green
Е,сега,не ме изкушавайте,де! Mr. Green
...както искаш го приемай!Това дето казва "бенито" е вярно - усещането да си без дрехи във водата е неописуемо! И трябва да призная , че когато за сефте стъпах на такъв плаж...се чувствах объркан - не бях сигурен защо съм там и дали изобщо там ми е мястото...!?Обаче на втория път....нещата се промениха и сега никоя/й не е в състояние да ме убеди , че било порочно... или , че някой ти се мандахерцал ...( е драга на такъв плаж не се ходи за да клюкарстваш на кого мъдете са по-дълги или на коя срамните устни висели до коляното)
Абе всеки да си прави каквото си иска - стига да не пречи на другите..., ама да съдиш хората защото смятат , че им е гот да са без дрехи...хм!?
Най - интересно ми беше когато на такъв плаж се запознахме с Радина Червенова!ММММММММММММ жена и половина....

# 24
  • Мнения: 620

А ако си имаш и една русалка с тебе кви неща може да направите на шамандуратааа Embarassed Sunglasses

Е с нея ще трбва да се примириш само със "100%" -та свирка ....(ако е добра Wink) Sunglasses Laughing

А иначе.....като малка баба ми ме влачеше по такива места.Там беше пълно с всякакви бабички дето
доктора им беше препоръчал "слънчеви бани на матката" и се чепеха безобразно гадно на слънцето Sick
Може и да е много хубаво,ама аз по принцип смятам,че дрешката допринася тялото да изглежда по-добре Sunglasses
Така ,че и на нуди плаж да съм пак предпочитам някой готин бански да подчертава някой мои част Wink Laughing
А по тъмно в "големия гьол" не можете да ме топнете посмъртно Naughty Sunglasses

# 25
  • На черешата
  • Мнения: 8 393
Мммммм,дааааа Sunglasses Laughing

# 26
  • Мнения: 2 677
Специално на нудистки - не. Но по принцип все голи си се печем, щото там, където ходим на море, няма кой да те види (не че бих се притеснила особено и да имаше). Но е една девствена природа, една пустош... Четири километра плажна ивица, на нея в началото на август, в час пик има-няма десет души.
Е, то е грехота бански да слагаш!

# 27
# 28
Grinning LaughingРазбирасе че ДА!!! Всяка събота и неделя ходя на такъв плаж. Усещането е невероятно особено ако плажчето е по спокойно и уединено. Sunglasses Ходя с приятелки,сестра ми,съпрузите ни а от тази година много се запалиха и две колежки.
Емоцията да се къпеш и плуваш гол и да те пече слънцето е невероятна и я препоръчвам на всички! Не виждам нищо срамно в този начин на почивка а да ви кажа честно и никой на никой не обръща внимание.
Била съм на такъв плаж в Белгия за тях това е нещо напълно естествено и нормално. На плажа на Златни пясъци е пълно с българи германци руснаци италианци скандинавци и е супер.
Човек даже и да не е с идеално тяло няма нищо срамно в този начин  на общуване с природата!!!!! bowuu bowuu bowuu  bouquet

# 29

Общи условия

Активация на акаунт