Ранна бременност - не се вижда бебето

  • 966
  • 7
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3
Аз живея в Холандия и съм бременна това ми е първа бременност ходих на лекар прегледа ме с ултразвук първо неможа да види ембриона и ми каза че няма бебе но после се видя нещо но не съм сигорна и тя не беше каза ми че твърде рано и че и тя неможела да каже с точност даде ми час за следващата седмица пак да отида но съм много притеснена това е снимката дали ще можете да ми кажете нещо благодаря ви предварително

# 1
  • Мнения: 4 009
Значи лекар Ви е казал, че е рано да се определи дали има бебе или не, вие не му вярвате, но ще повярвате на куп неквалифициран народ в някакъв сайт?

Последна редакция: нд, 05 юни 2022, 15:26 от Не се сърди, човече

# 2
  • Мнения: 3 597
Не давате никаква информация в коя седмица сте , оплаквания имате ли ? С коремен или вагинален ехограф ви гледа ?
Иначе сака според мен не е празен .

# 3
  • Мнения: 3
Еми да гледаха ме с вагинален екограф еми точно това проблема докторката каза че сака според нея на 5 седмици но плода е бил може би на 3 или 4 седмици неможела да прецени в началото като гледаше сака изглеждаше празен после показа тази снимка общо взето нищо не разбрах ме на колко седмици е какво е нищо не каза

# 4
  • София
  • Мнения: 225
Еми да гледаха ме с вагинален екограф еми точно това проблема докторката каза че сака според нея на 5 седмици но плода е бил може би на 3 или 4 седмици неможела да прецени в началото като гледаше сака изглеждаше празен после показа тази снимка общо взето нищо не разбрах ме на колко седмици е какво е нищо не каза
А коя е била датата на последната Ви редовна менструация?

# 5
  • Мнения: 3
10.04.2022 аз се интересувам на снимката в която съм качил дали в сакчето има плод или няма

# 6
  • Мнения: 1 302
Ние няма как да преценим вижда ли се нещо, за това са лекарите. Но ако ПРМ ви е била на 10.04 и месечният цикъл ви е редовен, би трябвало да сте около 8ма седмица и ембриона трябваше да се вижда. Иначе в 5та и при мен нищо не се видя в сакчето, след 10 дни на следващия преглед се видя ембрионче с пулс.

# 7
  • Мнения: 6 764
При ПРМ 10.04 следва да сте в 8ма седмица и бременност да е ясно видима и с коремем ехограф. Или посетете друг лекар или просто изчакайте една седмица. Вариант е и да пуснете кръвни изследвания на ЧХГ хормон, за да се види отговарят ли стойностите на 8 г. С.

Общи условия

Активация на акаунт