В ДОБРИЧ скоро през комина Дядо Коледа пристига(17)

  • 12 293
  • 282
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 4 392
Аз използвам Мамия и най-евтини са в магазинчето до младежкия и до ансамбъла.Аз излизам на разходка из квартала,тъй че Амарена,Fapua,къде сте?
Яхам коня, но все в нашия квартал галопирам Laughing Ти в кой край си?

# 211
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Стига сте ходили по края на града ами лсезте в центъра Laughing

# 212
  • Мнения: 531
Аз си проведох разходката.Бяхме на опознавателна разходка на номерата на блоковете из квартала,но не ви срещнахме.Живеем в 34 блок.След обяд пак може да излезем двамката,понеже кака му е на рожден ден.

# 213
  • Мнения: 217
Хващам си шапката и отивам на море! Утре! В Шабла. Една разходка да ме обрули вятъра и после -  рибена чорба при бай Пешо... Ако има и други ентусиасти - към обяд сме там  chef

# 214
  • Мнения: 4 392
Стига сте ходили по края на града ами лсезте в центъра Laughing
А, да бе..С това "агне" на гърба ми ooooh! Ние количка не ползваме вече. Ходим пеш или поне аз се мъча да я накара да се придвижва така. Направи десетина крачки и иска да я нося. ooooh! До центъра може и да стигна така, естествено с мускулна треска, но после по баира...  Tired Като имаме работа там, я мятам в такси и така... ПО центъра обаче пак се носим.. ooooh! Какви съжалителни погледи обирам...
sof , къде е този блок?  newsm78Така са ги нахвърляли тук.........Май не сме комшийки, макар че по пътя на логиката би трябвало да сме.. Wink
 feel_u, и аз искам моренце пък! И м..и ми се ядат Heart Eyes(шшт, има бременни тук Grinning)

# 215
  • Мнения: 217
Абе тия м..и хрупат яко, аз вече се отказах да ги ям...
Как мъкнеш "агнето на гърба си? Моят и в мен не иска, пък никога не върви в моята посока - винаги в обратната Laughing

# 216
  • Добрич
  • Мнения: 193
Здравейте.
Направихме си една разходка днес.
Стига сте ходили по края на града ами лсезте в центъра Laughing
------Ами те момичетата по кварталски излизат,ти пък какво искаш да кажеш? newsm78

# 217
  • Добрич
  • Мнения: 193
Кой какво ще прави на Нова Година ,решили ли сте вече,къде ще ходите, че аз още се чудя какво да правим....дайте идеи.

# 218
  • Мнения: 3 810
Mimi_kir то тържеството ще е за деца, не за майки LaughingЩом ще има Дядко Коледа и подаръци, децата въобще няма да се сетят за теб.

Може пък Дед Коледа(под дрехите  е млад) да се сети за мен Wink

Кой какво ще прави на Нова Година ,решили ли сте вече,къде ще ходите, че аз още се чудя какво да правим....дайте идеи.

Ако соф не дойдат у нас, ние ще ги накажем у тях! Joy

# 219
  • Мнения: 3 810
Абе тия м..и хрупат яко, аз вече се отказах да ги ям...
Като отиваш към Шабла, като излезех от Каварна на отбивката за Калиакра има една табела за ресторант "М..арника".Там няма как да хрупат, защото се отглеждат изкуствено и просто висят в нещо като чували.
Ние в събота и неделя сме малко след М..арника, само че на прАсе...

Ей, гласувахте ли за сладкарница? Утре- вдругиден изтича срока, тъй че...

# 220
  • Мнения: 4 392
Момичета, Точка е дала 20 лева днес. Grinning Благодаря ти , Точка!  bouquet Ако някой ваш познат иска да се включи,.... явно продължаваме да събираме. Hug Ако не, ще купя пак продукти и ще ги занеса на 21. Peace

feel_u , на ръце го нося агънцето- багънцето. Laughing

# 221
  • Мнения: 3 810
Amarena, мъжа ти ще си остане най- търсения. Wink
Дали да не разкажа на мъжа ми newsm78може да реши и той да събира, пък после заедно ще ходим до Хаваите Flutter
Сега сериозно. Със соф си говорихме днес по тел. и за разни други инициативи.
За март- базар с мартенички например, но трябва да се започне по- навреме, че от дребните нямаме свободни ръце.
Освен това в у-щата всяка година събират от децата пакетирани продукти за старческия дом. Защо да не се съберат от деца за деца. Трябва да се говори с някои друг директор.

# 222
  • Мнения: 531
Такааа,Амарена,нашият блок е във Варненската част на квартала.Днес със Младен установихме номера:36,32,а 33-ти е залепен за нашия.Толкова се озъртах днес!По въпроса за носенето- ние със сестра ми сме много доволни от слинга,дори онази вечер се наложи звяра в движение да го кърмя и по алеята...досещате се.Така,че,ако някой още не знае що е туй слинг- насреща сме!Хайде,че трябва да точа ножовете за прасето.То се видя,че м... няма да ям, ами...

# 223
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Сисолита, пошегувах се. Пределно ми е ясно, че като живеят в кварталите няма да слязат на разодка чак до центъра. Тези, които са наблизо, времето не ги плаши май и по цял ден мерят плочите.

# 224
  • Добрич
  • Мнения: 193
Ами,spinki ,не ми прозвуча много като шега,че затуй рекох да те чукна Wink JoyПък затова кой мери плочите незнам,аз недовиждам и затова често не срещам никой.Аз лично като преценя извеждам на разходка малката Peaceама мен ме плаши студеното време Sick
Момичета,какво ще правим за партито на децата???

Общи условия

Активация на акаунт