В ДОБРИЧ скоро през комина Дядо Коледа пристига(17)

  • 12 332
  • 282
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 4 392
anuschka , за парите не си правя майтап Sad  За твоя човек...какво да я притеснявам жената при тоя резултат...но не съм забравила Wink

Момичета, ето я варненската тема, че се беше затрила и тя:

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=148687.msg2829887;topicseen#new

Парички можете да давате другата седмица от 9.00 до 20 часа/ знаете къде/
Ако ги съберем до вторник вечерта, ще купим нещо, ако не сколасаме, ще дадем парите на майките от Варна в четвъртък.

# 91
  • Мнения: 4 392
   

   



Картичките са два вида- единични  и отваряеми.На дребно цената им е 60 стотинки и 1 лев. Двойните са и с цветен плик. На едро- за фирми...над 100 картички, цената е  40 стотинки за единичните и 80 стотинки за двойните.

Последна редакция: сб, 09 дек 2006, 23:11 от Amarena

# 92
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Амаренке, гузен негонен бяга а Laughing Макар и без пари, усещам, че вече си запланувала бягство. И уж да се покажеш, а си се скрила зад малката бонбонка. Я виж, Анушка как се е сложила.
И аз се опитвам да се изтипосам, ама нещо все не ми се получава. Или не мога да намаля снимката или не мога да я кача.

Обещавам, че другата седмица ще дам парички. Сега от карнавала ще посъберат, но те за какво ли ще стигнат по напред. Идеята ми допадна хем пийване, хем полезно за децата, жалко че е далече, иначе и  аз щях да се включа. Като гледам другите градове какви мероприятия организират - разни базари, ние ще наблегнем на домашните купони.

# 93
  • Мнения: 4 392
Амаренке, гузен негонен бяга а Laughing Макар и без пари, усещам, че вече си запланувала бягство. И уж да се покажеш, а си се скрила зад малката бонбонка. Я виж, Анушка как се е сложила.
И аз се опитвам да се изтипосам, ама нещо все не ми се получава. Или не мога да намаля снимката или не мога да я кача.

Обещавам, че другата седмица ще дам парички. Сега от карнавала ще посъберат, но те за какво ли ще стигнат по напред. Идеята ми допадна хем пийване, хем полезно за децата, жалко че е далече, иначе и  аз щях да се включа. Като гледам другите градове какви мероприятия организират - разни базари, ние ще наблегнем на домашните купони.

 spinki , изхваща ме, ей.. Joy Днес си говорихме с мъжо и си помечтахме малко за Нова Зеландия, например Laughing След десетина години може и да съберем пари за билет дотам...Пък снимката е от началото на лятото..Мен, старата чанта кой ме снима вече.. hahaha Нямам нови снимки, освен на коня, ама съм много смешна там Grinning
А, да , и за карнавал си помечтахме, и за коледен базар, че работата е много умряла.. Sad
Снимката първо я рисайзваш, после я качваш в бг-фото примерно, кликваш на нея с десен бутон и на "свойства" ти изкарва един адрес, който слагаш в полето на профила си.

# 94
  • Мнения: 2 826
Здравейте,
Amarena, утре ще занеса парите в 2Би...и да не успеете да закупите продукти, те така или иначе ще стигнат до предназначението си....
И поради затритите страници...да не би да се е организирал карнавал за нашите дечица и аз да не съм разбрала?....

Привет и  от мен!
Още не съм родила, онова бяха фалшиви контракиции, но понякога ми се ще вече да съм. Така че броим дните на обратно и като имам с какво да се похваля пак ще пиша, че то в такова очакване направо не ме свърта на едно място Simple Smile
колежке, стискам палци...айде не остана Hug

# 95
  • Мнения: 4 392
Здравейте,
И поради затритите страници...да не би да се е организирал карнавал за нашите дечица и аз да не съм разбрала?....


mama_Blue ... Да бе, да..Надявай се! hahahaВиждам , че и ти си се размечтала///Какъв карнавал, какви пет лева?! Вчера в 17 часа Универсал-ът беше затворен! Rolling Eyes Все пак говорим за декември...Коледа е след десетина дни...Тъкмо щях да описвам ароматите на Коледа, но се сетих,че има бременни..  Simple Smile

Тази година нищо не направихме, но догодина, живот и здраве, лично ще се заема с организацията. Много идеи имам там.. Grinning Естествено, ще имам нужда от помощ...

Последна редакция: нд, 10 дек 2006, 12:43 от Amarena

# 96
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Амаренке, видя ли ме? С малко помощ от теб и една Августинка успях и аз да се накипря.
Нище, че не успяхме за тази Коледа, ще гледаме да наваксаме през годината. Живот и здраве. Нали Красимир трябваше да търсим в ТУБИ?

# 97
  • Мнения: 4 392
spinki , браво! Изтипоса се и ти, значи! Grinning Малкият е голям сладур и на кротък ми прилича. Wink Да, в ТУБИ  трябва.. Да не отидете при конкуренцията... Stop

Забелязвам една тенденция..Форумът излиза от анонимност.. Thinking

# 98
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
Ами какво да се крием, по-добре да се гледаме в очите, пък и в малък град като нашия

# 99
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Забелязвам една тенденция..Форумът излиза от анонимност.. Thinking

Заради темата в клюто. Wink Поне за малко да вземем да се покажем.
Ние от Добрич почти всички се познаваме. Ти си ми тръпка обаче, не те познавам наяве все още. Simple Smile

# 100
  • Мнения: 2 826
Е, аз вече си дадох лептата...видях, че магазина е отворен днес и намерих Красимир...Amarena , откъде толкоз потребителки...2 листа си изписала с имена...аз виждам доста по-малко реално..но здраве да е..надявам се да се съберат поне 100лв.

Така че повлякох крак..вие сте на ход Hug

# 101
  • Мнения: 4 392
Заради темата в клюто. Wink

Не я знам тази тема. Имаш ли линкче? Аз си показвам физиомутрата заради благотворителната акция. Иначе не бих...Много съм свенлива...
 
Ти си ми тръпка обаче...
  Embarassed

mama_Blue , ти ли си била? Разбрах, че някой е дал, но говорихме набързо с мъжо и не разбрах кой...За списъка> Нали знаеш, надеждата умира последна! Peace Копирах списъка от първата страница...Може някой случайно да ни види темата, да реши да развърже кесията за Коледа  Laughing и да отиде да даде пари...,та отива и си вижда името...Един вид уважение към този някой, разбираш ли? Wink
Видях се набързо с fapua и тя даде парички за децата. Grinning

# 102
  • гр.Добрич
  • Мнения: 2 522
В интерес на истината преди тук пишеха повече хора, които сега засичам в други теми, но не и тук. Явно междуградските клюки са им по-интересни от тези на местно ниво. Laughing

# 103
  • Мнения: 110
Здравейте и от нас.Аз не съм писала от сума ти и време.Покрай малката не остава много време,ходи нявсякъде качва се по спалнята не мога я оставя сама ,че кой знае какво е направила.Отделно от всичко това да се оплача,че сме болни.Аз от 3 дена съм с бронхит,пия антибиотик,малката и тя е със зачервено гърло и увеличени сливици,кашлица сополи и тя на антибиотик,абе въобще картината е пълна.Въртим тука един бацил от един месец и не можем го изтребим.Дано скоро се оправим,че идват празници  и не ми се ще да сме болни тогава.Засега това е от нас.Лек ден.

# 104
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Заради темата в клюто. Wink

Не я знам тази тема. Имаш ли линкче? Аз си показвам физиомутрата заради благотворителната акция. Иначе не бих...Много съм свенлива...

http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=148673.0;topicseen

Дал' си свенлива, не знам, но си много чаровна. Simple Smile

В интерес на истината преди тук пишеха повече хора, които сега засичам в други теми, но не и тук. Явно междуградските клюки са им по-интересни от тези на местно ниво. Laughing

Да, вЕрно е това. Аз пък май реших да пиша най- вече на местно ниво. Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт