ОСМИ клас 2021/2022 - Тема 8

  • 40 599
  • 749
  •   1
Отговори
# 90
  • Варна
  • Мнения: 499
Dive, стискаме палци и ние! Сигурна съм, че се е представила блестящо щерка ти!
При нас зъба ще се оправи. Извадили са нерва с упойка и са запълнили канала. На 22-ри ще направят фотополимерна пломба.
Маги, на разположение съм и аз за 28-29-ти да се видим. Приканвам и другите варненски майки да се присъединят. С Dive, Bonanza, Zaek и MollyBy си имаме телефоните. Имам и на още на една майка от групата телефона. Не се сещам как й беше никнеймът тук. В списъка не пише нищо за дъщеря й - в МГ НЕ с математика. Дъщеря й се казва Румяна. Ние можем и по телефон да се издирим по-бързо.
За лятото нямаме никакви планове. Нас ни чака довършване, чистене и обзавеждане на новия апартамент и до края на септември ще се “забавляваме”. Дано майсторите не си оставят ръцете.
Приятен уикенд от мен, дами!

Последна редакция: пт, 10 юни 2022, 22:32 от ysap

# 91
  • Варна
  • Мнения: 2 354
Благодаря за стиснатия палец, девойки Simple Smile свършил е работа! Без припадъци и други екстремности е преминало събитието, говорила си с хората, обяснявала, отговаряла на въпроси. Де да можех да надзърна отнякъде в такива моменти! Най-много говореше за проектите на другите, беше искрено впечатлена от направеното от по-големите, дано това я мотивира да работи и занапред.
Ysap, радвам се , че зъбчето ще се оправи! А за срещата, сещам се за още варненки, които бяха активни миналата година, а тази не са се "отчитали". Като решим ден, час и място ще им пусна съобщения да ги информирам. Ще е хубаво да се съберем най-накрая Simple Smile

# 92
  • София
  • Мнения: 2 681
Добро утро и от мен!!!
Браво за успешното представяне, Дайв!!!
Минавам набързо да ви почерпя виртуално, че моето малко момиче днес вече става на 7!
Денят ще и за нея, променихме малко плановете заради очакваното лошо време, но тя и на кино не е ходила никога, та се надявам да има емоции!!!

Тортата майсторихме "всички момичета".

# 93
  • София
  • Мнения: 1 968
Маги, да ви е жива и здрава рожденичката! Да расте спокойна, щастлива, здрава и уверена! Нека се чувства прекрасно в училище! А тортата е страхотна - браво на "всички момичета" Kissing Heart

# 94
  • Мнения: 404
Маги, да е жива и здрава рожденичката! Да расте щастлива и успешна!

# 95
  • Варна
  • Мнения: 499
Добро утро и от мен!!!
Браво за успешното представяне, Дайв!!!
Минавам набързо да ви почерпя виртуално, че моето малко момиче днес вече става на 7!
Денят ще и за нея, променихме малко плановете заради очакваното лошо време, но тя и на кино не е ходила никога, та се надявам да има емоции!!!

Тортата майсторихме "всички момичета".
Маги, честит рожден ден на вашата принцеса! Желая й щастливо детство, изпълнено с весели игри, много приятели и приключения. Да е жива, здрава и обичана. Желая й и много успехи в училище!
Браво на всички вас, които сте творили в кухнята тази невероятна торта!
Dive, радвам се за твоята успешна дъщеря! Браво, че не си е глътнала граматиката и е успяла да представи своя проект.

# 96
  • Варна
  • Мнения: 2 354
Маги, да ви е здрава и много щастлива малката рожденичка! Да й е сладък и красив животът като тортата, която сте й спретнали Simple Smile А теб те поздравявам със затварянето на още един период "първите седем"! Вярвам, че сте поставили отлично начало в живота на малечка.
Абе, момичета, вашите деца напоследък спят ли повече от обикновено? Моето само търси удобен момент да полегне и отнася плувката за секунди. И в момента спи! По никое време...

# 97
  • Мнения: 2 822
Спят, Dive, от 3 до 5ч. правят без грижа. И в 12.30 заспиват, и в 17 от раз.

# 98
  • Варна
  • Мнения: 499
Нашите двете са коренно различни едно от друго и по отношение на спането. Каката спи до обяд и после вечер до 2-3 часа не може да заспи, а синът си ляга към 22:30-23ч. и става рано. Първа смяна е и през седмицата става в 6:10, а през уикенда спи до 8,30-9. Лятото  става най-късно в 9:30 и то в единични случаи. За следобед не може и да си помислим да спи. Ако заспи значи, че е болен. Отказа следобедния сън още на 2г. В детската градина много рядко спеше следобяд. Дивак, какво да ви кажа.
Ние с мъжа ми също от 2 годишни сме спрели да спим следобед и той на съседите ли да прилича.Joy

# 99
  • София
  • Мнения: 4 097
Моят в момента спи. Да си починел малко, щото това време му действало депресарски и го изтощавало емоционално. Grinning Другата седмица им почват финалните изпити и той постоянно ми обяснява, че е много спокоен и няма смисъл да учи. Магаре!

Я кажете, моля, тия стипендии дадоха ли им ги вече? Щото при нас май нищо не е дошло, та се чудя, да не сме объркали сметката нещо. Нали на ръка се попълваше...

# 100
  • Варна
  • Мнения: 499
Aunt Ogg нашият син само първия срок вземаше стипендия по успех. За втория успехът му беше под 5.50 и нямаше право.

# 101
  • София
  • Мнения: 1 968
Моят син не спеше на обяд от бебе - за пръв път заспа по това време на денонощието към 1г. и 6-7 месеца, проверявах го през 5 минути дали диша, толкова неестествено ми беше Joy И продължи така. Но този срок е втора смяна - ляга към 1 посред нощ и става в 12 на обяд  - защото иначе трябва да учи Joy Е, учел си, казва, вечерта.

Dive, браво на девойката за представянето! Само така да бъде и занапред Kissing Heart

ysap, радвам се, че зъбът на младежа не е пострадал непоправимо Kissing Heart

Втория срок наборът не взема стипендия, имаше две 5-ци, а при нас изискването за успех е над 5.89.

# 102
  • Мнения: 781
Спи, спи, като котка- продължително и напоително😀. Ако зависи от него- 20/24 часа, по възможност будните часове да са през нощта😉.

Стипендиите още не са преведени Simple Smile. Спокойствието за файнълите е на макс, но “като знае всичко защо да учи😀😀😀”.
Момичета, доволни ли са децата от резултатите от PSAT?
Dive, браво на девойката🤗!
Ysap, как е младежът?

# 103
  • София
  • Мнения: 4 097
Аз съм доволна от неговия PSAT. 😃 1280-90, не помня точно. 98 персентил. Никога не съм смятала, че може да изкара толкова. 🤣🤣🤣

# 104
  • София
  • Мнения: 4 910
Моят е поспалив, откакто се е родил. Пропускаше хранения, като беше бебе, защото спеше като пън и отнасях критики от педиатърката заради това. Казваше ми жената "Щипвай леко нослето и бузките, и ще се събуди." - това никога не проработи. Та, така си е и сега. Само да му се отвори шанс да спи следобед, няма да пропусне; 2-3-4 часа, колкото поеме. Най-късно в 23:00ч. си ляга вечер без подканяне. През ваканциите се спи до обяд.

Маги, честито да е малкото ти момиче! Да сбъдва мечти и да носи радост!
Тортата е у-ни-кал-на ! Ще взаимствам идеята за лисицата, когато му дойде времето, защото това е любимото животно на набора.

За стипендиите - ще замълча, защото не сме от отличниците.
Днес Школото звънна с 5 на класното по БЕЛ, което си е огромен успех при съответната учителка.
Тръпна в очакване за оценката по МАТ.

Общи условия

Активация на акаунт