Купувате ли си дрехи втора употреба?

  • 5 535
  • 89
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 612
ДА!

# 16
  • Мнения: 201
Да thumbsup

Последна редакция: пн, 27 ное 2006, 17:39 от ver4e

# 17
  • Мнения: 138
Ако ми хареса нещо си купувам нямам предрасъдаци

# 18
  • Мнения: 35 968
да, купувала съм и ще купувам, за съжаление няма добър магазин наоколо и за това не съм много редовна!
а от Продавалника още не съм се сдобила с дрешка - май предпочитам да пробвам преди за купя Simple Smile

# 19
  • Мнения: 1 288
не. предпочитам, ако нямам пари, да си купя нова турска блузка за 5лв., отколкото носена маркова  Naughty

# 20
  • Някъде на път....
  • Мнения: 10 351
Не, никога

не. предпочитам, ако нямам пари, да си купя нова турска блузка за 5лв., отколкото носена маркова  Naughty
Мисля като Юка!  Peace

# 21
  • Мнения: 4 111
 smile3521
Да, най-редовно!
Ако човек има време и нерви да обикаля, може да си намери доста качествени маркови дрехи на прилични цени! Че по вторите употреби има боклуци - спор няма, но има и страхотни неща!

Не, никога

не. предпочитам, ако нямам пари, да си купя нова турска блузка за 5лв., отколкото носена маркова  Naughty
Мисля като Юка!  Peace

А откъде си сигурна в чистотата на турката тениска? Я ги виж на пазара в какви чували мръсни ги съхраняват? И какви циганки ги продават? А качеството? А какво става с цвета след едно изпиране?
Но!
Всеки си има мнение и свобода да си пазарува от където си иска, нали?

Последна редакция: пн, 27 ное 2006, 17:41 от liliana_R

# 22
  • Мнения: 3 453
Не. Даже не съм влизала в такъв магазин...

Подкрепям Peace

# 23
  • Мнения: 431
Случвало се е.

# 24
  • София
  • Мнения: 11 711
Никога не съм купувала.

# 25
  • Мнения: 764
Оня ден си купих официален панталон на Дона Каран при това с етикета.Купих си още 3 неща,които са страхотни просто.Забелязала съм,че жени с добър вкус пазарят от такива магазини и трябва да имаш усет,за да откриваш интересни неща там. bye

# 26
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Не, не мога да нося стари дрехи... не се чувствам човек "втора ръка".

# 27
  • Варна
  • Мнения: 7 702
Да си призная,че до преди известно време бях върл враг на дрип-шопите обаче от известно времеи аз взех да прегрешавам покраи една приятелка,която междувпрочем хич не е от безпаричните.Какво беше очудването ми Shocked тая вечер като срещнах в шик-шик под съда една от най-известните варненски адвокатки-не можете да си представите Embarassed. Е аз си тръгнах с два пуловера на esprit и съм много доволна Grinning.Винаги съм си казвала,че това са магазини за бедни ама до сега каквото съм си купила от там не е мръднало като качество/е все гледам някоя марчица да е/.Поне няма да ме е яд както за еди пуловер на Mango дето стуваше 86лв. и след първото пране стана размер поне 56 Mr. Green   

# 28
  • Мнения: 2 229
Веднъж, защото бях влязла с една приятелка и си харесах нещо. Crazy (после 15 човека ме попитаха "А това от Sisley ли е ?" u някакви такива, а аз бях -->  Joy Joy Joy )

# 29
  • Мнения: 5 317
Да,от Продавалника.

Общи условия

Активация на акаунт