Съни бийч по bTV - тема 5 - В очакване на сезон 3

  • 31 299
  • 446
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 56
Уж гледате много сериали, ама все без разбиране. Валерката какви охлюви отглеждаше в най-якия наш сериал...

# 226
  • Галифрей
  • Мнения: 4 380
Големият Тасев отплава с някаква яхта да търси ново начало.
Отворих финала на с2 да видя.

# 227
  • USA
  • Мнения: 7 375
Сезон 3 е същият като Сезон 1,дори смешките им/ситуациите са сходни.
На мен ми харесва и го намирам за свежарско сериалче.

Искам Гомез да бъде с Виктория,но не така изпросено и нагласено,а да се случи истински.
Бащата Крумов въобще 'out of character" да насилва тази сватба,при все,че дори дъщеря му не искаше да бързат. Никога не е харесвал Гомез и е ясно,че ако беше логичен персонаж,много щеше да е доволен,че дъщеря му има съмнения и евентуално ще разкара "пиколото" завинаги от нейния живот (вместо това той организира нежелан брак)
Ивон я виждам с Никола.Според мен той е любовта на живота й,но още не го знае. Много е заета да не го харесва.

# 228
  • София
  • Мнения: 2 493
И аз искам Ивон с Никола. Чакам катарзис при него, който Ивон да оцени и да си гледат Митачето заедно.

Гомес е направо противен напоследък. Още малко и по-зле от Никола ще бъде. Никола поне не кара близките си приятелки да се държат като момичета на повикване. Изключвам онази кльощавата в С1. Ама тя и не се дърпаше много

# 229
  • Мнения: 4 149
Аз също мисля, че Виктория си отива с Гомез, а Ивон с Никола. Само обаче адски много не харесвам Бахаров като човек, личност, актьор. Ако беше друг актьор, щяха да ми допаднат Ивон и Никола като двойка повече.

# 230
  • Варна
  • Мнения: 18 163
Освен да чакаме и Бахаров да изживее катарзис. Joy
Имат химия Никола и Ивон, токсична връзка обаче ако Никола продължава да прави мръсни номера на Ивон.

# 231
  • Галифрей
  • Мнения: 4 380
Ивон и Никола са врагове и любовници. Менкат се 😁 Омая й главата направи й дете и сега пак са врагове. Химията не е всичко. Той може да се прави на мил пред нея  и да се радва на детето си ама си остава същият мухал жаден за пачки и да махне Гомес.

# 232
  • Варна
  • Мнения: 18 163
Ивон и Никола са врагове и любовници. Менкат се 😁 Омая й главата направи й дете и сега пак са врагове. Химията не е всичко. Той може да се прави на мил пред нея  и да се радва на детето си ама си остава същият мухал жаден за пачки и да махне Гомес.
Наясно съм за химията. Може би трябваше да кажа, че Бахаров и Евелин имат химия.

# 233
  • Галифрей
  • Мнения: 4 380
Гледах го епизода е и едно голямо офф. Жорето съвсем превъртя.
Дарина взима хапчета против  забременяване . Ясно,че е не иска  да има деца. Ужасна е.
Младен ми беше най-смешен.
Момичето от татковци с русата коса.
Гомес поръчва  храни и прави екселски таблици. А Ивон се вика звезда да вдигне рейтинга на хотела,обаче попада на Певецът съседен мафиьот. Пълен куку. И оня бияч до него с голата вече го разкрихме в криминалето  на Нова 😂
Не ми хареса епизода.
Ол ол гледах промото за следващият епизод Герито от Братя се завърна  а и синът на Гомето също.

# 234
  • София
  • Мнения: 27 402
Толкова плосък хумор, че чак ми е неудобно на моменти.
Този Певеца е такава криндж карикатура, че нямам думи просто какви тъпотии гледам.
А оначе хигиенистката замина за Италия с новия собственик на хотела, италианеца. Не е истина просто?! Толкова абсурдно.
Комедия ли е, драма ли е, лута се между жанровете и накрая не е нито едното, нито другото.

# 235
  • Мнения: 39 702
Ми Калин как отиде по арабско.

# 236
  • Мнения: 7 366
Много разхвърляно...едва запомних Невис,сега нов хотел ....
Толкова бързо се сменят нещата чак се замислих гледах ли миналата неделя 🫥

# 237
  • Мнения: 5 894
Толкова плосък хумор, че чак ми е неудобно на моменти.
Този Певеца е такава криндж карикатура, че нямам думи просто какви тъпотии гледам.
А оначе хигиенистката замина за Италия с новия собственик на хотела, италианеца. Не е истина просто?! Толкова абсурдно.
Комедия ли е, драма ли е, лута се между жанровете и накрая не е нито едното, нито другото.
+1. Сега се мъча с епизода. Художникът е достатъчен като персонаж. Самият актьор придава харизма на героя. Динамиката с Дарина е интересна. Бившият на Дари също е излишен персонаж.

Факт е, че много се лутат от първи сезон дали сериалът да е драма, комедия, пародия. Никой не знае.

# 238
  • Мнения: 4 149
Доста… никакъв епизод.
Този Певец ми е като черната версия на Художника. Очаквам и той да се влюби в Дарина.

# 239
  • Мнения: 7 146
На мен сериалът ми харесва и си го чакам в неделя. Първи сезон ми се стори сполучлив, втори го гледах до половината може би, че не ме грабна. Сега трети сезон също ми е интересен.

Не разбрах какви бяха тези приказки за духове и защо Ивон се стресна. Ще е забавно да включат и паранормално 😃

Младен искрено ме забавлява.

Общи условия

Активация на акаунт