Лунна диета - 28.11. - 8.30 часа

  • 4 162
  • 82
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 897
И аз съм с вас този път thumbsup
Отдавна исках да се разтоваря за ден Grinning
Припомнете ми-може ли да се пие кафе,примерно шварц Thinking

# 16
  • Въпрос на гледна точка...
  • Мнения: 877
И аз съм с вас този път thumbsup
Отдавна исках да се разтоваря за ден Grinning
Припомнете ми-може ли да се пие кафе,примерно шварц Thinking

По време на диетата,която продължава най - малко едно денонощие ,е добре да се приемат само течности-минерална вода,плодов чай без захар,прясно изцедени плодови и зеленчукови сокове, много малко рядко кафе без захар.

Диетата се прави веднъж седмично според фазите на луната.Тя започва в определен час,който съвпада с началото на съответната фаза,и приключва след 24 часа.Ден преди това е добре да намалите количеството на храната,която поемате.

# 17
  • Мнения: 2 631
И в крайна сметка кога започва утрешния ден?  newsm78

# 18
  • Мнения: 286
започва,както е озаглавена темата точно в 8,30:) newsm10 успех на  всички

# 19
  • София
  • Мнения: 147
И аз съм на линия - за пръв път! От цяла седмица се подготвям психически, от няколко дни не хапвам сладко, а днес намалих яденето до чушка със сирене и малко супичка Laughing За утре съм се заредила с грейпфрут за фреш и кисело мляко Верея от 0,1 процента за айранче (но млекцето е само за краен случай, иначе мисля да карам само на чай и вода) А дали може да си пийна едно "2 в едно"? Стискам палци на всички ни за утре, а вдругиден ще се отчитаме! newsm22 cook cook beer3

# 20
  • Мнения: 2 631
И аз смятам да съм на линия, дано успеем!

# 21
  • Мнения: 5 647
Така и така през деня не ям почти нищо, ще направя диетата и аз.

# 22
  • На ръба..
  • Мнения: 2 117
Здравейте не знаех къде да напиша това и реших, че тук може би е подходящо тъкмо по повод утрешното гладуване.Случвало ми се е не веднъж като намаля количеството храната, която поемам  или да спазвам диета да ми се появи запек.Поемам много течности към 2л, но винаги се сблъсквам със същия проблем.Бих искала да попитам дали има други с такъв проблем и дали можете да ми препоръчате нещо.Благодаря ви и се извинявам ако тук не съм уцелила  мястото... Confused

# 23
  • София
  • Мнения: 2 530
И аз го имам този проблем, но го решавам с прясно мляко. Пия го, де.

# 24
  • Мнения: 636
пробвай с зелен чай вечер преди лягане
аз така се справям с този проблем

# 25
  • Мнения: 44
i az sam s vas samo dano da izdarga,ce stane li 18h i sam kato prasence no tozi pat ste uspeja.uspex i na vas Hug

# 26
  • Бургас
  • Мнения: 612
хей, как се кефя, колко много хора се събраха този път, а това определено си е още по-голям стимул!

# 27
  • Мнения: 1 680
Хайде на лунуването. Смятам да издържа този път, както и да мина на плодчета след това. А вие?
Дааа и аз така смятам.
Обаче ми дойдоха гостите, дано не прималея.

# 28
  • Мнения: 4 392
ДА се запиша и аз... Peace

# 29
  • Балчик-Сливен
  • Мнения: 1 058
Записвам се и аз-докато мога билков чай,после прясно изцеден ябълков сок и сок от моркови.Успех на всички!!А след този ден е добре и един-два на плод,зеленчук-ще опитам.

Общи условия

Активация на акаунт