Предстои ми замразен трансфер, да поговорим - Тема 10

  • 50 438
  • 753
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 417
В месеца преди моят ЗЕТ, правих хистероскопия и надраскване на лигавицата в Истанбул при др Тургут. Цената беше 1100 евро. Имах положителен тест, за съжаление всичко приключи в 6 г.с. Сега започвам нова стимулация и до колкото разбрах няма да е нужно да правя отново хистеро и надраскване преди бъдещ ЗЕТ Simple Smile
Момичета, какво мислите за надраскване на лигавицата, евентуално за по-добра възможност за имплантация. И имате ли представа каква е цената в Турция или пък в БГ.

# 61
  • Мнения: 514
В месеца преди моят ЗЕТ, правих хистероскопия и надраскване на лигавицата в Истанбул при др Тургут. Цената беше 1100 евро. Имах положителен тест, за съжаление всичко приключи в 6 г.с. Сега започвам нова стимулация и до колкото разбрах няма да е нужно да правя отново хистеро и надраскване преди бъдещ ЗЕТ Simple Smile
Момичета, какво мислите за надраскване на лигавицата, евентуално за по-добра възможност за имплантация. И имате ли представа каква е цената в Турция или пък в БГ.
Здравейте,
Хистероскопията и надраскването в една процедура ли бяха или поотделно ги правихте?

# 62
  • Мнения: 417
В една процедура с пълна упойка и няколко часов престой в болницата. Късният следобяд ме пуснаха да си ходя. Абсолютно безболезнена процедура. След като ме изписаха бях на дълга вечерна разходка из Истанбул Simple Smile
В месеца преди моят ЗЕТ, правих хистероскопия и надраскване на лигавицата в Истанбул при др Тургут. Цената беше 1100 евро. Имах положителен тест, за съжаление всичко приключи в 6 г.с. Сега започвам нова стимулация и до колкото разбрах няма да е нужно да правя отново хистеро и надраскване преди бъдещ ЗЕТ Simple Smile
Момичета, какво мислите за надраскване на лигавицата, евентуално за по-добра възможност за имплантация. И имате ли представа каква е цената в Турция или пък в БГ.
Здравейте,
Хистероскопията и надраскването в една процедура ли бяха или поотделно ги правихте?

# 63
  • Мнения: 231
Момичета, помагайте!!! Предстои ми ЗЕТ в Мемориал, естествено чаках да ми дойде цикъла, за да пусна хормони на 2 ден. И така днес цял ден ми зацапваше, когато ходя по малка нужда, с ярка червена кръв. Вечерта излязохме навън и сега като се прибрах, виждам че ежедневната превръзка, която бях сложила, е доста напоена, но сега е 00:00ч.Т.е.докато съм била навън,е започнало да тече, но сега съм страшно объркана, да броя ли днешния ден за първи или не? На всичкото отгоре ми подрани с цели три дни, което не се случва никак често. А за капак е Събота вечер и не знам сутринта рано в Неделя, дали изобщо някоя от координаторките ще ми отговори на време?! Какво да правя според вас?

# 64
  • Мнения: 125
Момичета, помагайте!!! Предстои ми ЗЕТ в Мемориал, естествено чаках да ми дойде цикъла, за да пусна хормони на 2 ден. И така днес цял ден ми зацапваше, когато ходя по малка нужда, с ярка червена кръв. Вечерта излязохме навън и сега като се прибрах, виждам че ежедневната превръзка, която бях сложила, е доста напоена, но сега е 00:00ч.Т.е.докато съм била навън,е започнало да тече, но сега съм страшно объркана, да броя ли днешния ден за първи или не? На всичкото отгоре ми подрани с цели три дни, което не се случва никак често. А за капак е Събота вечер и не знам сутринта рано в Неделя, дали изобщо някоя от координаторките ще ми отговори на време?! Какво да правя според вас?
На мен ми дойде на 14 август 2021 събота беше помня, около 11 предиобед. В моя град нямаше кой да ме прегледа в неделя и съответно първият преглед и хормони беше в понеделник. Трансферът на 1 септември. Не беше фатално…. Синът ни вече е на 2 месеца. Знам колко се притесняваме за тези неща, но по-важни са според мен следващите прегледи, за да се таймира правилно стопиращата инжекция при естествен цикъл. Така, че спокойно… всичко ще е наред. Стискам ви палци. ☺🍀🍀🍀

# 65
  • Мнения: 231
Mestle много ти благодаря! Това означава, че ти реално на 3 ден си пуснала хормони и въпреки това, всичко е минало повече от добре! Писах днес рано на координаторките, още не са ми отговорили, но коментарът ти ми вдъхна успокоение❤️ Бъдете щастливи с малкото чудо 👶

# 66
  • Мнения: 793
Щом ти е дошло следобед значи днес ти е 1 ден
а утре 2ри, така че съвсем спокойно утре си пускай хормоните,които са ти казали...Макар че за ЗЕТ не е ли рано сега да се пускат? На мен тук при подготовка за ЗЕТ ми ги пускаха преди овулация,понеже действахме на естествен цикъл..
Mestle много ти благодаря! Това означава, че ти реално на 3 ден си пуснала хормони и въпреки това, всичко е минало повече от добре! Писах днес рано на координаторките, още не са ми отговорили, но коментарът ти ми вдъхна успокоение❤️ Бъдете щастливи с малкото чудо 👶

# 67
  • Мнения: 231
Отговориха ми координаторките и точно така ми казаха, че днес е първи ден, така че нещата се наредиха. А иначе не, не е рано, до сега винаги са ми пускали на 2 ден и на база резултата, ще решат дали да е на ЕЦ или стимулиран.

# 68
  • Мнения: 62
Здравейте и от мен момичета! Аз съм с блокираща инжекция на 22 ден от МЦ. На следващия цикъл на 18 ден започнах приема на Естрофем, а от тази седмица ще почна и прогестерон орално и вагинално. Трансфера ми ще е в края на месеца и вече наистина ме тресат хормоните. Хем съм щастлива и нетърпелива, че стигаме до там, хем се притеснявам от резултата. Успех на всички и много положителни резултати!

# 69
  • София
  • Мнения: 93
Момичета, взимате ли си болничен след трансфер, пътувате ли? Предстои ми трансфер и се чудя дали и колко дни да си взема болничен и дали да пътувам извън София, на по-студено..

# 70
  • Мнения: 156
Момичета, взимате ли си болничен след трансфер, пътувате ли? Предстои ми трансфер и се чудя дали и колко дни да си взема болничен и дали да пътувам извън София, на по-студено..
След неуспешния ми свеж трансфер си взех болничен и лежах плътно 10 дена, но пътувах в същия ден на трансфера. На успешния ми ЗЕТ преспах в София и на другия ден си тръгнах- пътувахме 250 км до вкъщи. На другия ден почивах и на по следващия бях на работа. Работя в Лидл- работата е динамична, дори да съм на каса пак не е напълно щадяща- налага се да маркираш и по-тежки неща, както и клиентите те напрягат, карайки се с теб. Като цяло не мисля, че пътуването играе особена роля. Аз реших единствено да пътувам на следващия ден, за да могат да ме вземат с кола, иначе трябваше да пътувам с автобуса, а той не спира за тоалетна.

# 71
  • Мнения: 112
Здравейте момичета,някоя от вас правила ли е двоен ЗЕТ на 3 дневен +6 дневен?

# 72
  • Столицата на "Второто българско царство"
  • Мнения: 250
Здравейте момичета,някоя от вас правила ли е двоен ЗЕТ на 3 дневен +6 дневен?
аз правих ня 3 дневен +5 дневен... за съжаление неуспешен..
стискам палци 🤞 🤞 🤞 при теб да се случат нещата

# 73
  • Мнения: 1 845
Здравейте момичета,някоя от вас правила ли е двоен ЗЕТ на 3 дневен +6 дневен?
Аз мисля да пробвам такъв трансфер др месец. Ти при кой д-р си в Надежда?

# 74
  • Мнения: 112
При Тихомирова,а ти?
Здравейте момичета,някоя от вас правила ли е двоен ЗЕТ на 3 дневен +6 дневен?
Аз мисля да пробвам такъв трансфер др месец. Ти при кой д-р си в Надежда?

Общи условия

Активация на акаунт