ДЕТСКИ КОЛЕДЕН КУПОН - 23.12, 13.00 часа - АТЕЛИЕ 313

  • 11 572
  • 257
  •   1
Отговори
# 15
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
мм, тъкмо се зарадвах, че Ателие 313 е зад блока ни, но не видях часа; ние също отпадаме Sad тогава заспива малкият...

# 16
  • София
  • Мнения: 888
С това заспиване направо ме убивате #CrazyИ моята дъщеря заспива в 13ч., но мисля, че за два - три часа едва ли е толкова жизненоважно да не спи. Ще ми се да видя как ще се радва на купона и дядо Коледа и заради едното спане няма да го пропусна.Въпрос на преценка на всеки родител е разбира се. Не ми се ще да се моето мнение  да се превърне в спор.Прегръдки на всички Hug

# 17
  • Мнения: 2 792
 Чудесно, то се падало в събота 23.12  Laughing идваме...

# 18
  • Мнения: 3 034
Lilly, писах ти на лични. Ще дойдем.   Grinning

# 19
  • Мнения: 809
С това заспиване направо ме убивате #CrazyИ моята дъщеря заспива в 13ч., но мисля, че за два - три часа едва ли е толкова жизненоважно да не спи. Ще ми се да видя как ще се радва на купона и дядо Коледа и заради едното спане няма да го пропусна.Въпрос на преценка на всеки родител е разбира се. Не ми се ще да се моето мнение  да се превърне в спор.Прегръдки на всички Hug
Напълно съм съгласна. Един ден ако се пропусне следобедният сън, няма да се наруши кой знае колко режимът.
П.П. Миналата година бях извикала Дядо Коледа вкъщи и нарочно го повиках към 17 ч. Е, две деца не дойдоха, защото още спели и майките не искали да ги будят. Shocked
Да пропуснеш Дядо Коледа за половин час повече сън.
Е не го разбирам.
Но всеки си знае най-добре.

# 20
  • София
  • Мнения: 771
Грехота е да не дойдете  Wink

Нека ми пишат на ЛС майките от моите райони. Написала съм ги по-нагоре

# 21
  • София
  • Мнения: 4 867
и аз се тревожа за следобедния сън...моя  Embarassed

все се каня да си поспя през почивните дни и все изниква нещо в най-неподходящото време ooooh!
на кой кога да дам пари? работя до зала универсиада, но не мога да мърдам през работно време...

# 22
  • София
  • Мнения: 4 412
Не става въпрос за прищявка на майките, има деца, които като не спят в определен час стават кисели и нищо не ги интересува. Не е приятно да дърпаш ревящо дете, да се чудиш как да го успокоиш и да си мислиш, че си на купон.
Какво да правим, за някои деца физиологичните нужди са все още по-важни от дядо Коледа. Аз се учудвам от вашето неразбиране, децата не са еднакви.

# 23
  • Мнения: 809
Не става въпрос за прищявка на майките, има деца, които като не спят в определен час стават кисели и нищо не ги интересува. Не е приятно да дърпаш ревящо дете, да се чудиш как да го успокоиш и да си мислиш, че си на купон.
Какво да правим, за някои деца физиологичните нужди са все още по-важни от дядо Коледа. Аз се учудвам от вашето неразбиране, децата не са еднакви.
В такива случаи съм напълно съгласна, но има майки които не смеят да променят режима на детето си и на йота. Независимо, че децата им не се вкисват, ако не спят.

# 24
  • Мнения: 3 861
С това заспиване направо ме убивате #CrazyИ моята дъщеря заспива в 13ч., но мисля, че за два - три часа едва ли е толкова жизненоважно да не спи. Ще ми се да видя как ще се радва на купона и дядо Коледа и заради едното спане няма да го пропусна.Въпрос на преценка на всеки родител е разбира се. Не ми се ще да се моето мнение  да се превърне в спор.Прегръдки на всички Hug
Петрова, благодаря ти, че си казала вместо мен...
Не може да се угоди на всички и си мисля, че това не е чак толкова сериозен проблем със заспиването...и моето дете би трябвало да спи по това време, но съм сигурна, че ще му е по интересно на веселбата отколкото в къщи в леглото, затова ще го предвидя, ще стане по-късно и ще легне по-късно и така, за един ден нищо няма да му стане
Освен това ми се струва малко некоректно защото при предварителните заявки се записаха МНОГО убедени хора, че ще дойдат, а сега както изглежда няма да съберем въобще бройката за която съм говрила и в театъра и за книжките...
Червенето си остава за моя сметка Confused

# 25
  • Мнения: 809
Lilly, казах ти, че за книжките ще го уредя, независимо от бройката. За театъра ще го мислим. Не се отказвай, моля те!
Ще се справим някак!
  bouquet

# 26
  • Мнения: 3 861
а не става и дума за отказване, но не обичам да изпадам в неловки ситуации, а се очертава точно такава Confused

Както и да е, аз съм настроена купонджийски и вярвам, че ще буде забавно най вече за децата ни, а по важно от това няма. Party

# 27
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 915
Момичета, без да се заяждам или обиждам някого.  Praynig Аз бях от наистина твърдо идващите и както виждам съм ви подвела без да искам. За което поднасям извиненията си.  Praynig
Само че когато се коментираше партито, се обсъждаше вариант някъде в ЦЕНТЪРА. Когато съм давала идеи винаги съм предупреждавала, че някои от местата са крайно неподходящи предвид местоположението им - в някой от кварталите. Все пак не всеки има възможност да придвижи себе си и детето от единия край на София до другия. Причините могат да са от най-различен характер: финансови, транспортни, физиологически и т.н.
Второто - незаспиването навреме, наистина в някои случаи е проблем, а не прищявка на майките. Дъщеря ми е такъв случай. Правила съм опити и те завършиха горчиво както за нас, така и за околните. На два пъти провали обедни тържества, защото беше кисела, пищеше, тръшкаше се, дразнеше другите деца, а иначе е много кротка, така че аз лично не бих правила трети такъв опит.  Embarassed Не за друго, а защото съм убедена, че ще опорочи цялото тържество с държането си. А това че ще пропусне Дядо Коледа не е болка за умиране - винаги може да го види в друго, по-удобно за нея време.
Предполагам, че подобно е мнението и на другите майки, които се отказват от купона. Моля ви, проявете разбиране.   bouquet Все си мисля, че относно мястото трябваше да се пусне анкета с поне три предложения, а не да се избира еднолично или от няколко души. Имаше и други варианти - например театър "Възраждане", който ми се видя също с добра оферта. Освен това в първата анкета за час нямаше изобщо опция за обедно празнуване. При условие, че се появява такава, то си мисля, че бе редно да се пита преди да се прави уговорка.
Пак казвам, никого не искам да засегна с мнението си, нито пък се правя на обидена или нещо подобно. Провокира ме изказването, че заради такива като нас, които се отказваме, други ще трябва да берат срам.

# 28
  • Мнения: 3 861
Ами решението го взехме с Бифана защото на въпросите ми "Вие какво мислите за това или онова???" основният отговор беше "Аз съм съгласна, каквото решат другите...", е нали все някой трябва да реши...
ако се бяхме помотали още малко и този час щеше да е зает.

В Заимов между другото ми казаха, че е заета датата Crossing Arms

Бифана е тази, която беше във "Възраждане", тя беше човекът, който отиде вчера в "Ателие 313" тъй като аз бях на работа и тъй като ТЯ има база за сравнение се доверих на преценката и.
А ако се пуска анкета за абсолютно всяко нещо има да си гласуваме до другата Коледа и пак щеше да има недоволни.
Извинявам се ако съм по рязка, но от известно време се занимавам само с това - звъня телефони, говоря с много народ, вкл. и на лични, гледам да е удобно за всички, но няма как да стане просто, може би въобще не трябваше да се захващам с това, но то така или иначе вече е факт. Съжалявам, че не мога да угодя на всички ви, но това е положението

# 29
  • Мнения: 4 371
Лили, за съжаление обикновено има цяла тълпа желаещи за нещо, после повече от половината отпадат. Помниш за идването на Буба в София, нали? Резервирах почти цялото заведение, дойдоха хора за две маси и аз брах срам и се червих.
Та така, аз ще дойда с Пепи, искам книжка, лакомства, памперси, изобщо пълна програма.
Ако искаш пусни темата и в клю-то, за да я видят и други майки, които не четат тук и да се попълни липсващата бройка. В майките също един линк няма да е зле, ако модераторите позволят, разбира се.

Общи условия

Активация на акаунт