FBoy Island/ Островът на измамниците

  • 11 069
  • 95
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 11 818
diziler, аз нямах предвид, че ти си казал, а по-скоро питам. Не ми е съвсем ясна още концепцията.. Но то и романтик да изберат, пак няма гаранция дали ще ги бъде..

# 31
  • Мнения: 11 083
Разбира се, никога няма гаранция.  На мен това предаване ми върви твърде бързо... 10 епизода са малко, но така е като има 27 участници, отпадат поне по трима на епизод. Обаче по НВО са го давали веднъж седмично и от  репликите става ясно, че наистина минават седмици от напускането на... (един от участниците, да не издавам кой е) и завръщането му. А ние го гледаме в рамките на 2-3 епизода.


В уики пише, че този формат вече е купен във Великобритания, Дания, Швеция, Испания и Нидерландия и ще има техни версии.
In the UK, BBC Three acquired the show.[21] On April 28, 2022, HBO Max announced local versions for Denmark, Sweden, Spain, and The Netherlands.[22

# 32
  • Мнения: 11 818
Да, наистина е малко на тъгъдък.. Simple Smile Но те явно общуват повече, просто снимат малко, защото на елиминациите, когато девойките се аргументират, става ясно, че са успели да се опознаят повече. А за зрителите някои все едно ги показват за пръв път..

В 3. епизод ми направи впечатление, че водеща пита Си Джей дали вече е спала с Кейси?! И този път сякаш не беше една от нейните шеги.. Дали в регламента това е разрешено? Въобще може ли да се прочете някъде по-подробно за правилата и какво могат и не могат?!

Иначе вече схванах, че могат да се смесват, смесват си ги и на игрите.. Тъкмо си разсъждавах как при елиминации има опасност друго момиче да елиминира потенциален твой избор и Сара номинира Крис! Та видях и спасяването как става.. Но уж се разбират предварително.. ама хайде, за съспенс.. и Мат изгоря, но пък им сипа с големия черпак.. и трима романтици са аут в 3. епизод.

А огърлиците, които носят всички мъже, микрофони ли са?

# 33
  • Мнения: 11 083
Всички са  някакви герданчета, наистина. Не знам дали са микрофони. А това смесване е само в първите серии, после си има ясно определени групички мъже за всяка една от дамите.

# 34
  • Мнения: 11 818
Всички са  някакви герданчета, наистина.
За All Inclusive! Satisfied Аз се шегувам, но нищо чудно наистина да ги носят, за да ги разпознават по-лесно хората от екипа примерно.. Макар че не изглежда чак толкова голяма площта, на която снимат..

# 35
  • Мнения: 11 083
Няма как да се редактира първия пост, но нищо... Слагам снимките и на мъжете в първия сезон на FBoy Island.

FBOYS
Скрит текст:
Garrett Morosky 28
Jared Motley 27
Casey Johnson 24
Collin Carter 26  
Welcome Tjelmeland 22
Greg Metelus 25
Chris Gillis 29
Jomar Pérez Adorno 26
Anthony Reed 28
Kevin Sun 28
Charley Santos 30
Divij Vaswani 24
Israel Dimri 34
Peter Park 30

NICE GUYS
Скрит текст:
Jarred Evans 28
Josh McDonald 34
Fernando Titus 27
Chaun Williams 35
Cameron Brown 29
Paul Keating 27
Tariq Johnson 22
Jamie Wood 30
Mark Moran 29
Matt Chamberlin 22
Andrew Dietz 29
Garratt Powers 35

# 36
  • Мнения: 5 559
Изгледах първите 6 епизода до момента.
На външност ми харесват единствено Крис и Мат, с компромис и Джош, хубави мъже са.
Жените ме дразнят как пошло си показват гърдите в долната част (най-много Си Джей, на второ място Накия, само Сара не съм видяла да се разголва така).
Малката Сара много наивна, не знам колко шансове ще дава още на този негодник. Очевидно много го харесва.
А каква е целта на изгнанието на fboys? В някакъв момент пак ли ще влязат в играта или какво? И на финала пари ли предлагат на женкарите? И евентуално може да има трансформация, някой да откаже парите и да се превърне в романтик, като избере жената?

# 37
  • Мнения: 3 566
Няма да казвам каква е целта, за да не те спойлна Simple Smile ама е забавно, гледай

# 38
  • Мнения: 11 818
А огърлиците, които носят всички мъже, микрофони ли са?
Всички са  някакви герданчета, наистина.
За All Inclusive! Satisfied Аз се шегувам, но..
Според мен са именно микрофони! Вгледах се и едно от топчетата се откроява, някак по-различно и голямо от другите. Някаква модерна технология ще е, за да е удобно като са постоянно голи! Satisfied

Започвам 5. епизод.

diziler, ако искаш нагласи 1 стр. и може да се пише на модератор за редакция.

# 39
  • Мнения: 11 083
А, няма закога. А и аз издадох така кой е Fboy и кой Nice Guy, то става ясно в 4 или 5 еп., но все пак си е спойлване за тези, които са в началото и не знаят.  И аз, като зрител бих искал до последно да не знам кой е женкар и кой романтик, да се разкриват един по един при напускането.

# 40
  • Мнения: 11 818
То и няма особено голяма активност темата.. В спойлер си екстра, така че, няма значение кой кога ще се включи..

# 41
  • Мнения: 3 566
Според мен разкриването имаше значение, за да оценяваме действията на момичетата, вече знаейки.

# 42
  • Мнения: 11 818
Ще започвам 7-ми епизод. Харесвам Кейси, но бягството му със сигурност беше режисирано. Simple Smile

# 43
  • Мнения: 5 559
Няма да казвам каква е целта, за да не те спойлна Simple Smile ама е забавно, гледай
О, на мен не ми пречи и няма да ми се развали удоволствието, ако знам това и онова. Аз съм от хората, които, стигнали до средата на книгата, прочитат последната страница и пак всичко е ок и си я дочитам с кеф, за да знам как се е стигнало дотам. Simple Smile
И аз съм до 7-ми епизод. Който не е, да не чете надолу.
И за мен бягството на младежа беше абсолютно режисирано. И не мога да разбера защо Си Джей го прие с отворени обятия, при положение, че Кейси доста я обиди, като каза, че не заслужава нито един от мъжете там.
Май Накия до момента ми е най-адекватна от трите.

# 44
  • Мнения: 11 083
Ще започвам 7-ми епизод. Харесвам Кейси, но бягството му със сигурност беше режисирано. Simple Smile
E абсолютно беше режисирано.  Иначе кой щеше да му позволи тези своеволия? Че и оператор да снима...
Кейси ме дразни супер много. Самочувствие до луната. И на какво отгоре?

Иначе сега започвам 9 еп. , хахаха

Общи условия

Активация на акаунт