FBoy Island/ Островът на измамниците

  • 11 102
  • 95
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 109
Новият сезон вече може да се гледа онлайн ☺

# 61
  • Мнения: 3 726
Супер! Мерси Simple Smile

# 62
  • Мнения: 11 229
Пак на HBO Max?

# 63
  • Мнения: 109

Аз го гледам от линка на първа страница

# 64
  • Мнения: 11 826
Ще го гледам, благодаря за напомнянето.. Ако ми остане време, ще добавя информация за новия сезон на 1 стр.

# 65
  • Мнения: 11 229
И аз ще го почна идната седмица. Днес свърши Къщата на инфлуенсърите, изчаквам да свършат Фермата и Белият лотос след няколко дни и почвам Fboy island Wink

# 66
  • Мнения: 452
Аз вече изгледах целия втори сезон по HBO Max Stuck Out Tongue Winking Eye

Има изненади.
Типажите са подобни на сезон 1 - излъскани, контета в Инстаграм.

Мацките пак са доста освободени.

Ох, някои се целуват много преиграно (то всъщност си Е игра). Сякаш са им казали: Хайде сега, целувайте се с повече страст! И както казва едната девойка за един от кандидатите, все едно ближат желе.

Щеше да е яко в първи епизод да покажат какво е станало с двойките от предходния сезон.

Последна редакция: чт, 08 дек 2022, 02:20 от e-gonna

# 67
  • Мнения: X
И аз го започнах, но напредвам бавно, че имам малко време за гледане. И аз мисля, че щеше да е добре да покажат какво стана с двойките от първи сезон. Новият сезон си е направен като шоу, то си е и шоу, мисълта ми е, че е направен добре, поне до момента, на 4 епизод съм. Мацките - в началото нещо не ми допаднаха, сега ми станаха по-симпатични от тези от първи сезон. Добре са подбрани за шоуто, самоуверени, добре се обосновават в синхроните.

# 68
  • Мнения: 309
Изгледах втория сезон, но ми беше много преекспониран и претупан.Водещата се лигави доста.Явно и в тяхното реалити си имат свои любимци, и бяха върнали цели трима.Сезон 1 ми хареса повече.

# 69
  • Мнения: 109
Аз вече изгледах целия втори сезон по HBO Max Stuck Out Tongue Winking Eye
Има изненади.
Типажите са подобни на сезон 1 - излъскани, контета в Инстаграм.
 
Мацките пак са доста освободени.

Ох, някои се целуват много преиграно (то всъщност си Е игра). Сякаш са им казали: Хайде сега, целувайте се с повече страст! И както казва едната девойка за един от кандидатите, все едно ближат желе.

Щеше да е яко в първи епизод да покажат какво е станало с двойките от предходния сезон.

Щеше да е готино, да, но какво да кажат, че не са изкарали и ден заедно, както и двойките от втори сезон. Единствено си мисля, че Мия може да е имала нещо с двамата финалисти и след предаването

# 70
  • Мнения: 452

Щеше да е яко в първи епизод да покажат какво е станало с двойките от предходния сезон.

Щеше да е готино, да, но какво да кажат, че не са изкарали и ден заедно, както и двойките от втори сезон. Единствено си мисля, че Мия може да е имала нещо с двамата финалисти и след предаването

Можеха да го направят в хумористичен стил, както на финала на първи сезон се пошегуваха с взаимоотношенията на Гарет и Кейси (което се оказа невярно).

# 71
  • Мнения: X
Изгледах го. Мммм мнението ми е, че всичко беше режисирано от-до, този път много си личеше. То хубаво шоу, ама към края и шоуто малко предобриха. На финала познах за две от мацките кого ще изберят, като едната мисля, че не направи точния избор. Иначе си е добър развлекателен формат и разкрепостен, какъвто тук няма как да гледаме.

# 72
  • Мнения: 11 229
Здравейте, най-накрая ми остана време да изгледам втория сезон на Fboy island, влизам днес в НВО Мах и не го намирам. Търсих и с "Островът на изнамниците" и с "Fboy island", не ми излиза в търсачката. Само в мен ли е проблемът? Ако го намирате, дайте линк, плс

# 73
# 74
  • Мнения: 11 229
Благодаря. А с НВО Мах какво стана? Изтрили ли са го или просто аз не го намирам?

Общи условия

Активация на акаунт