Тестове за бременност

  • 1 928
  • 53
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 529
Да три или четири отрицателни,чак на 7 ден закъснение блеееда втора черта.

# 16
  • Мнения: 535
С няколко дена закъснение имах супер бледа втора чертичка, след една седмица пак - едва забележима, но истината се оказа друга  Heart Eyes

# 17
  • Sofia
  • Мнения: 907
Не ми се е случвало.

# 18
  • Мнения: 1 104
При мен на първия тест, който правих имаше една съвсем, ама съвсем бледа, втора чертичка и то тя се появи след 10 минути. И аз даже не повярвах. След няколко дни направих втори тест и вече си беше положителен.

# 19
  • Мнения: 94
Не ми се е случвало.Когато се усъмних ,4е сам бременна си направих три теста и трите излязоха положителни, може би още щях да продължа ако таткото не беше казал стоп LaughingТака,4е пове4ко от един тест за сигурност,защото никога не се знае знаели се Grinning

# 20
  • Мнения: 689
На мен ми се случи.
Първият тест, който си направих показа само 1 чертичка, а всъщност съм била бременна.
Аз също съм чела някъде, че само положителният е 100% сигурен.  Simple Smile

# 21
  • Мнения: 683
Случвало ли ви се е теста за бременност да показва че не сте бременна а вие да сте?
---------------------
Пиши на кирилица!
Колкото и теста да направих с първата си бременност - всички бяха отрицателни.
С втората не разчитах на тестове Simple Smile

# 22
  • Русе
  • Мнения: 99
При мен на първия тест, който правих имаше една съвсем, ама съвсем бледа, втора чертичка и то тя се появи след 10 минути.

И при мен се случи същото!

# 23
# 24
  • Мнения: 663
Не,не ми се е случвало

# 25
  • Мнения: 1 273
Да бях още много в началото и теста пиказа една чертичка след 3 дена обаче следващия показа 2 newsm44

# 26
  • Мнения: 1 043
На мен не ми се е случвало,но моя приятелка си направи два-отрицателни,а всъщност е била бременна  Grinning

# 27
  • Мнения: 482
Да, случвало ми се е. При достатъчно закъснение и бременност ми даде отрицателен резултат.
Най-добре е да се правят сутрин - по-концентрирана е урината.

# 28
  • Мнения: 1 404
момичета, искам да попитам има ли някакъв тест на БГ пазара, който да показва, преди закъснението?
Благодаря!   bouquet

# 29
  • Мнения: 724
Не и при мен не се е случвало

Общи условия

Активация на акаунт