В Барбарони ще налита АВГУСТинчето на плодовата пита

  • 10 899
  • 290
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 147
не знам,  възможно е да се познаваме, а ако не ще се запознаем надявам се Simple Smile

# 31
  • Мнения: 1 808
svetlaa, разбира се че ще включим и сестра ти в списъка  Hug
Колкото повече дечица и мами толкова по-весело  Heart Eyes

# 32
  • Мнения: 2 085
Здравейте и от мен!Отдавна не съм се появявала тук, ще гледам да наваксам Rolling Eyes
Виждам, че и Коледно парти се заформя-ако в последния момент убедя любимия да се дотътрим до Сф., може ли да се присъединим без предварителна резервация? Party Много ми се ще най-накрая да се запозная с вас Hug

# 33
  • София
  • Мнения: 3 677
ИМАМЕ СИ ЗЪБЧЕ !!!
newsm44 tooth   tooth   tooth

Снощи го напипах-дори и другото се е показало лекичко!!!
До срещичката вече ще сме се озъбили smile3503
Така че Валето печели съревнованието за :
Най-късно озъбило се августинче-на 1г. 3мес. и 1 ден!

 moresmile moresmile moresmile moresmile moresmile moresmile moresmile
п.с Чакам да ни впишете на първа страница с това постижение Mr. Green

Последна редакция: пт, 01 дек 2006, 10:16 от vnd

# 34
  • Мнения: 254
Здравейте мами,
лелее отдавна не съм писала, но ви чета от време на време.
VND браво за зъбчето. Казват, че колкото по-късно толкова по-здрави. Моят син стигна вече до кучешките...и даже му пожълтяват малко отпред от храната:)))
Много се радвам за партито....ние си имаме клубче долу в блока и може би ще водя Евгени там...пък и вие си имате приказката вече така да се каже  Wink
Но ще разправяте после.
Иначе за нас....ами щъка малкия бандит напред назад...много ми е послушно детенцето, хапва си детска кухня и расте:)))
Пожелавам ви весело изкарване и хубава коледа с много здрави деца newsm44 santa2 Nature Snowman

# 35
  • Мнения: 2 556
Здравейте и от нас!

Кари изкара ужасен грип, след нея го хванах аз, едва сега се оправям, защото при мен имаше усложнение с възпаление на ушите. Много съм горда с нея, че пребори болестта самичка, без антибиотици, защото наистина положението беше тежко и аз бях на ръба да й дам. Само страха от евентуална алергична реакция ме спря. Сега е вече здравичка, само има малко хрема понякога, но както се казва, това да е кусура. Дано всички дечица са здрави, това е най-важното, особено в този сезон на вирусите.

Весело прекарване на бебешкия купон! Heart Eyes

# 36
  • София
  • Мнения: 9 966
Честито зъбче на Вальо, да е беличко и здраво!

# 37
  • София/Център
  • Мнения: 136
Здрасти, ние много рядко се вясваме тук, но дали ще може да ни простите и да ни пишете и нас в коледното парти newsm17 smile3525

# 38
  • Мнения: 773
ИМАМЕ СИ ЗЪБЧЕ !!!
newsm44 tooth   tooth   tooth

Снощи го напипах-дори и другото се е показало лекичко!!!
До срещичката вече ще сме се озъбили smile3503
Така че Валето печели съревнованието за :
Най-късно озъбило се августинче-на 1г. 3мес. и 1 ден!

 moresmile moresmile moresmile moresmile moresmile moresmile moresmile
п.с Чакам да ни впишете на първа страница с това постижение Mr. Green

С право си печелите номинацията.   smile3521 На Анди зъбчето му изби на 1година 2 месеца и три седмици. А предната нощ изби и второто със много рев и писъци. Cry

# 39
  • Мнения: 1 878
Ей, мислех само по диагонал да мина, но не мога да пропусна да честитя на най-късно озъбилия се младеж  Mr. Green - Да са му белички и здрави зъбетата и така до късни и дълбоки старини да си ги ползва със здраве   love001 tooth и сега щот се забавило детето да не забравите за задължителния подарък  Naughty  Mr. Green  Heart Eyes

Лека нощ и до скоро  Hug

# 40
  • Мнения: 1 808
vnd , айде честито ви зъбче и от нас! Да ви е бяло и силно и другите покрай него  Hug

Еййй Deskata, здравей  Hug Разбира се че ще ви впишем в Коледното парти ами не само, а и ще ви очакваме  Heart Eyes Малко офф - сори, че не ти звънкам да излизаме, ама нашия след обед спи до към 15-16ч. и докато се наканим и винаги излизаме пеш за около час и то не на много далеч.

# 41
  • София
  • Мнения: 3 677
...... и сега щот се забавило детето да не забравите за задължителния подарък  Naughty  Mr. Green  Heart Eyes

.....
Нещо не схващам-на детето ли да купя подарък или на вас? Mr. Green newsm78 newsm78

Като гледам как е тръгнало до срещата не с 1,не с 2 а с 3 зъбчета може да се похвалим Twisted Evil
Долните двечки са избили и вчера като го преобличам,а той нещо се сърдеше и ....отгоре лявото и то почти пробило ooooh!
А аз се чудя тия дни детето все мрънка,с Т 38 беше онази вечер, не спи спокойно.....Абе знаете как е  Laughing
Но снощи беше супер - пу-пу-пу. Заспа в 21,30и се събуди......в 8,15.Весел,засмян,няма плач,мрънкане.Сега обикаля къщата и "подрежда",опитва се да се покатери дори при мен и ако може да седне върху монитора.... Laughing
Приятен ден на всички Hug

# 42
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
vnd, честито зъбче!!!
Подарък може и на нас да купиш  Mr. Green, но на Валето задължително нещо беличко!  Heart Eyes

Стискайте ни мноооого палци да успеем да дойдем на коледния празник, защото пак вдигна температура тая нощ Sob Сега вече успяхме да я свалим, ама де да знам вече дали след 2 часа няма пак да вдигне... и цялото й лице беше полепнало с гадни сополяци, и кашля доста... кво е тва чудоооо ooooh!

# 43
  • Sofia
  • Мнения: 4 726
Забравих... veronic, не съм те записала още в списъка, защото не си казала как се казва детенце  Laughing

# 44
  • Мнения: 1 808
...... и сега щот се забавило детето да не забравите за задължителния подарък  Naughty  Mr. Green  Heart Eyes

.....
Нещо не схващам-на детето ли да купя подарък или на вас? Mr. Green newsm78 newsm78

Знам, че се купува нещо бяло на детето за да са му бели зъбките.

Общи условия

Активация на акаунт