В Барбарони ще налита АВГУСТинчето на плодовата пита

  • 10 901
  • 290
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 878
Оооо ако някой има желание ...то аз ако трябва ще се измъча, но подаръци няма да връщам  Mr. Green

Хуанке, кво да го правиш - ясладжийски живот  Crazy дано сте здравички за партито, пък  и изобщо вече да израстете адаптационния (егати думата съчиних  Mr. Green) период  Heart Eyes

И тук да ви поздравя зимному  Wink и мнооог целувки от нас  Hug


# 46
  • София
  • Мнения: 3 679
Привет,привет

Като добро дете днес купих на Варето не един, а три бели подаръка-вече си имаме  три зъбчета !
Май и номинация за най-бързо излязли зъбчета ще спечелим:
Първото - на 30,11,2006
Второто - на   2,12,2006
Третото - на   3,12,2006/днес/
newsm48 smile3534
Да ви кажа-така съм по-навита: рев и мрънкане около седмица и налице са 3 зъбчета,вместо по седмица на зъбче
Лека нощ от нас и никакво разболяване ,че партито наближава!!!

# 47
  • Мнения: 147
vnd, честито зъбче!!!

Иначе нашето пухче се казва Димитър

Целувки и лека нощ за сега от нас

# 48
Леле, леле......толкова отдавна не сьм влизала.....разбрах само , че се подготвя коледно парти..утре ще вляза да прочета по подробно за какво става дума....липсвахте ми...до скоро

# 49
  • София
  • Мнения: 124
Ехо, влизам да потвърдя присъствие за утре в Барбарони 1 в 11ч!
Ще си нося 2 бр. подаръчета/и за баткото/, чисти обувки за игра, 4-5бр късметчета в сламки, ако намеря коледна шапка и разбира се добро настроение!
Друго нещо трябва ли?
А ще ме ориентирате ли от къде се влиза в Белите брези, след сфетофара на България и този на ПИБ ли?Гледах картата и не се ориентирам newsm78

# 50
  • София
  • Мнения: 161
Аз си водих бебето на плуване, нищо не се заплаща, поема се от здравната каса, но плувния център е в Силистра....
Весело изкарване на коледното парти!  Hug

# 51
  • Мнения: 464
Привет момичета
аз ли нещо съм мръднала съвсем, или мненията от 3 до 9 декември са изчезнали от темата ни newsm78
със сигурност аз писах 2 или 3 пъти, както и доста други мами...
Както и да е. Поръчала съм още едно малко плато с хапки - 2х40бр.- общо 36 лв. Днес ще ходя да купувам подаръче, като въобще нямам идея да бъде.. Но ще го измисля;)
Ще напиша и няколко късметчета на малки листчета и ще ги сложа в пръстени от сламки както показа Джиджи. Имам и балони, но едва ли ще разрешат да пукаме балони и да им мърляме клубчето Mr. Green
Като говорих с момичетата, казаха, че клуба ще побере 25 деца - а мисля че някъде толкова ще се съберем, след отказалите се...

Нинка, ти от центъра ли ще идваш по бул. България? Ако е така, на светофара, завиваш вдясно посока Кр.село и на първата пряка в дясно пак завиваш. Караш направо и някъде третия голям блок май беше, има голям паркинг. На който обаче имаше огромни локви, така че внимателно карай, да няма големи дупки под водата. Клуба се намира отзад блока и гледа към самия булевард. Номера на блока ще го видиш на сайта на Барбарони, че сега не го помня.
Айде лек ден и до утре Heart Eyes

# 52
  • София/Център
  • Мнения: 136
Да, Дидка, няма ги http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=148608.0
И аз да потвърдя за неделята, шапка не сме си намерили  Sad, но нищо, не бях разбрала за късметите, но ще напиша и аз. Поздрави на всички   bouquet

# 53
  • Мнения: 773
Много съжалявам мами, ама ние утре няма да можем да дойдем.  Cry Закарали сме малкия на Банкя при баба му. Мислех, че мъж ми ще е почивка днес и ще отидем да си го вземем та утре да сме на линия, но за съжеление се оказа, че е на работа. А утре няма да смогнем да ходим до там, да дойдем тук за партито и после пак трябва да се връщаме до Банкя. Ясно е, че вече ми трябва шофьорска книжка. Работя по въпроса Laughing записала съм се на курс Grinning Обаче ми е толкова трудно, че не знам дали ще успея да взема книжката. Но пък съм твърдо решена, че ако трябва и една година ще се уча , ама ще се науча. Вече толкова пъти се прекарвам заради това, че не мога да карам кола и все трябва да разчитам на мъжа ми. А пък и януари сигурно ще се наложи да почна работа, за която карането на кола ще е наложително.
 
Ако имам време утре може да мина само да поклюкарствам малко. Laughing

# 54
  • Мнения: 1 878
Аз пък съм отличник  Party - купила съм подаръкче  Mr. Green изпрала съм миналогодишните шапки и малкия ще ходи с тая на батко си  Crazy (децата на обущаря ходят боси  Mr. Green) и съм се нстроила яко за приказки и гушене на мабчовци - така че ако обичате да ми ги докарате барабар с майките им че ........................ Crossing Arms

Алесиа - можем да я обявим за несИриозник на годината  Mr. Green и няма да я приемем в евросъюза  Twisted Evil

Обичам ви и утре с нетърпение чакам да ви видя  Hug

# 55
  • В средата на времето
  • Мнения: 2 400
http://www.snimka.bg/profile.php?view_album&album_id=83610

Това са снимки от днес Simple Smile Паролата е krisko

# 56
  • Мнения: 1 878
Ааааааааааааа снимките са пърфект, малчовците сладки, а майките пощурели  Crazy но пък аз съм щастливо гроги и малчото спи вече 3 часа  Crazy

# 57
  • София
  • Мнения: 124
Е, мира не ми дават тези мъже вечеря искат! Абе, изчакайте да кача снимките първо форума, после вечерята Wink
Та ето и нашия заснет материал http://www.snimka.bg/album.php?album_id=83729
насладете се и усетете настроението...На мен лично ми хареса, мисля че децата се забавляваха, очичките им светеха (за това са навсякъде с "червени" очички, да не мислите че е от апарата)поплакаха си, поиграха си, похапнаха и подаръчета получиха какво повече може да се желае? Костюмите на джуджанковците бяха на ниво, но догодина нови ще трябват май?!..
Мамите не успяхме много да се понаговорим, но и това ще стане "ама друг път"(любим цитат от бълг.филм)
Хайде,че  ще ме изядат гладниците...

# 58
  • Мнения: 1 878
Снимките са страхотни, а на някой от младежите бих им изхрускала бузаците  Mr. Green  На мен ми е ледин от любимите филми, а и аз често го ползвам израза  Crazy особено на младежа Искам Искамков  Mr. Green

Следващия купон трябва да е мамешки ама без доказателствата за това  Mr. Green

# 59
  • Smolyan
  • Мнения: 1 400
Привет и от нас  Hug
Отдавна не сме се включвали, защото няма какво да напиша за срещата в Барбарони  Wink, обаче ви чета редовно и следя как се организира  Twisted Evil
Ние сме добре, правим си форумски страхотни срещи, но само аз съм августовска мама, затова няма да пускам снимки.
Таско прекара вирус със зачервено гърло и хрема, но за 3 дена с хомеорапатия го излекувах. За разлика от него таткото ни изкара същия вирус за 5 дена с Фервекс и подобни и още не е изцяло излекуван.
Предстои ни една хубава разходка в Пловдив от където ще послещнем майка ми и няколко дена ще си поживеем ергенски с мъжа ми. Еми това е  Simple Smile
Целувки на всички порастнали сладури и по една прегръдка на всички пишещи и непишещи вече мами   bouquet

Общи условия

Активация на акаунт