Не мога да се справя ...

  • 2 329
  • 49
  •   1
Отговори
# 15
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
хубавото, е че на повечето снимки в албумчето е облечена Mr. Green
има шанс Peace

# 16
  • Мнения: 46 520
хубавото, е че на повечето снимки в албумчето е облечена Mr. Green
има шанс Peace

Хихи, те са специална селекция  Mr. Green

# 17
  • Букурещ
  • Мнения: 7 836
хубавото, е че на повечето снимки в албумчето е облечена Mr. Green
има шанс Peace

Хихи, те са специална селекция  Mr. Green

абе знаех си аз, че си я издебвала за снимки облечена Flutter

# 18
  • Мнения: 2 099
И мойто е в подобен стриптийз период,обикновенно аз търча наляво и надясно да я обличам и се потя яко щот ме мързи да съблека палтото си ,госпойцата се съблича.Да не говорим как се загръща в пердето и го ползва да съблекалня.Тут тут бличам дрехи в мининчато...ищам тва купим..

# 19
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
....само по боди с къс ръкав, лека блузка и едно палтенце...

Елина си ходи така по цяла зима.
Само ако тръгнем на поход в планината се навива да облече още нещо.
Няма никакви пуловери, а чорапогащници се обуват само в комбинация с пола.

Хич не я и навивам да се облича повече.
Щом така и е добре - и на мен ми е добре:)

Няколко пъти съм я оставяла да настине, да и потече носа и да види колко е гадно.
Сега просто я подсещам за тези моменти, а тя си преценява по-натам.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 951
И аз съм практикувала,ако са облечени има разходка .Ако искат по разголени сами вкъщи!Понякога има ефект.Аз пък имах следния проблем с дъщеря ми ,когато беше на вашата възраст:облякла съм я и излизаме на улицата.А тя започва да креши "Не я познавам тази жена(за мен),Краде ме">Представете си физиономиите на другите хора на улицата.Живея на столичен булевард.

# 21
  • София
  • Мнения: 3 421
тя започва да креши "Не я познавам тази жена(за мен),Краде ме">
Joy Joy Joy Мислех, че щерката ме е тренирала в стоическо издържане на магаретии, но това не ми се е случвало.

Никол - не искам да те отчайвам, но нашият е на 3 и половина и все още ни прави луди с това обличане. Вкъщи не можем да го накараме да се облече и обуе, само за навън успяхме да се преборим - ако искаш да излизаш се обличаш, ако не - няма излизане . Обаче сега пък ни е другият проблем - не иска да си носи дрехите, харесал си е еди-два комплекта и това е, ходи с едни и същи дрехи. Варианта с изборът при него не минава - синьото или зеленото искаш, а той реве - червеноооото ooooh!
Но определено ни пробват докъде могат да стигнат. Хем го разбирам, хем не винаги имам нерви и спокойствие да си "прокарам моята линия".
 

# 22
  • Мнения: 9 990
Нямам тактика.Децата са различни.Моята си събуваше чорапите, боса ходеше.По сред зима.Оставих я един ден и в снега я накарак да стъпи-нищо...Вкъщи до ден днешен се събува...рядко да обуе поне едни чорапки, но спрях да се боря срещу това мноооог отдавна...

# 23
  • София
  • Мнения: 771
Никол, едва ли ще ти бъда много полезна, но ще ти кажа, че този период при Дани отмина само с времето. Цяло лято бях подивяла на тази тема, ако е вкъщи не ще да се облича за излизане, ако се приберем, не иска да се съблича и стои с всички дрехи, включително и яке, докато не стане време за баня. Сега, понеже се е кротнал, започна да се поддава на пазарлъци и ако ми се запъне за обличането му казвам, че джуджетата го гледат дали слуша. Има голям респект към тях и много се старае да е послушен Laughing

# 24
  • Мнения: 6 461
На моята приятелка детенцето е така....
Идват в къщи на гости и докато се заиграват ,а ние си приказваме по едно време пристига нашата по пликчета.
Моята приятелка и тя се чуди от какво е  и защо така прави детенцето....... newsm78

# 25
  • Мнения: 2 863
Никол, като имаш предвид, че Иса работи  "тормозатор"- пробвай нейните техники.
Май щом още  не е почнала да крещи "че я крадеш" като халето на  marianasot сте добре Joy това  е велико хрумване във всеки случй....
Ами ако от толкова изчерпателни предложения никое не проработи... освен наистина да походи  гола, тя май не е боледувала много, та може да навакса сега, ама за мен изхода е да види, че не ти пука наистина( как се постига- друг въпрос)

# 26
  • София
  • Мнения: 1 951
Вече е значително по голяма,но има ново .Вече не иска да върви по улицата с МЕн.Дори не иска аз да й нося раницата.Днес  оставих да си я носи сама.Носи я известно време,спря и каза"Вземи я">Отказах й ,че като ревна.и С рев ДО нас.

# 27
  • Мнения: 46 520
Започнах експеримента- като стана й сложих дрехите, тя ги съблече и сега е по памперс и чорапи, минаха 2 часа, питах я няколко пъти иска ли да я облека- никаква реакция  Tired
Довечера ще пиша и навън как се е държала, дано днес не повтори вчерашните изпълнения ...

# 28
  • София
  • Мнения: 1 361
А ако пробваш да и купиш нещо, което сама си избере - за да си го облича сама, защото самата тя си е го е избрала?

# 29
  • София
  • Мнения: 3 679
Леле като чета ,направо страх ме хваща newsm45
Моя хубосник още е малък,но никога не е обичал да го обличам и събличам ooooh!поне още не може сам да се съблича-задоволил се е понякога да си сваля чолапите и пантофите...
Но като си се знам аз каква съм търпелива,ако ми спретне такъв номер на улицата-социалните със сигурност ще се появят Mr. Green
Темата е полезна за мен- имам още време да го тренирам кой командва,че да не си патя като вас ooooh!
Успех Никол Peace

Общи условия

Активация на акаунт