Нерешителен мъж

  • 10 379
  • 328
  •   1
Отговори
# 60
  • София
  • Мнения: 3 575
Определено първо малко живеене заедно и после брак. То може да се окаже, че хич не си пасвате. Едно е кафе, кино, разходки, почивки, обаче почне ли ежедневието и битовъзмът рязко могат да се променят нещата.
Не е нерешителен приятелят ти. Знае си какво иска. Просто е искал да разбере и твоята страна на нещата. За 1г. ми е странно (за хора на 30г.) да не живеете заедно. По-скоро първо това си решете, а после другите неща.

# 61
  • Мнения: 771
И аз мисля, че е добре да поживеете поне половин година или една заедно, преди да се решите на брак.

# 62
  • Мнения: 6 889
Даа, всъщност и н амен това ми е по-странно. Хора на 30г и цяла година връзка да не заживеят заедно да видят реално подхождат ли си или не. Ей това е губене на време, според мен.

# 63
  • Мнения: 15 257
А някъде пишеше ли всъщност, че не живеят заедно?

# 64
  • Мнения: 771
Ами индиректно това пише. Че тя не иска да заживява без брак.

# 65
  • Далечният изток
  • Мнения: 15 250
В първия пост това пише.
Аз разбирам, че той едва сега един вид ѝ предлага да заживеят заедно, пък тя не иска така, само с подпис...

# 66
  • Мнения: 15 257
Аз за директно питам. В първия пост къде го пише директно?

# 67
  • София
  • Мнения: 3 575
Тя пише, че не одобрява съжителство на семейни начела. За мен това директно си значи, че не живеят заедно.

# 68
  • Мнения: 771
Ами тя авторката трябва да даде светлина, а не ние да гадаем.

# 69
  • София
  • Мнения: 13 768
Една година срещи за хора, които не живеят заедно и надали тези срещи са ежедневни, заради което сигурно са на етапа на пеперудите, за мен е прекалено рано за брак.
Ако 1 г. вече живеят заедно, той надали щеше да спомене, че не иска веднага да се жени, а да изпробва първо.
Всъщност, по-важно е да не живеят още с родителите си "младежите".

# 70
  • Мнения: 15 257
Предвид как авторката има навика да си опипва ухажорите, ако те забравят, съмнявам се една година да е карала само на срещи на кафе и секс по храстите.

# 71
  • София
  • Мнения: 13 768
За редовен секс не е задължително да живееш с някого.

# 72
  • Мнения: 15 257
Не, разбира се, аз казвам съвсем друго.

# 73
  • Мнения: 46 641
Аз за директно питам. В първия пост къде го пише директно?
За мен тези думи означават, че нейната позиция е твърдо против съжителство и не би го приела. Което значи, че не живеят заедно.

не одобрявам съжителството на семейни начала..

Трябвало да живеем заедно известно време пробно ,за да прецени,но мойте виждания са,че после ще свикне със този тип отношения и няма да иска дори да подпишем или да сключим брак…

# 74
  • София
  • Мнения: 13 768
Погледнах и аз историята с предното гадже. Там точно са си излизали по кафенца и разходки.
Явно и с този така, но вече й се е доженило.

Общи условия

Активация на акаунт