На море в България 2022г.! - 2

  • 53 303
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 530
Освен ако не е някакво ресторантче на плажа, нито аз, нито някой от семейството ми, си позволяваме да влезем в ресторант на хотела да се храним по голи по  бански. Преобличането отнема (с обливането с душ преди това) не повече от пет минути. Аз си имам дежурна рокля, която нахлузвам и съм готова за обед.
Най-малкото е неприятно да гледаш телеса докато се храниш, както и да ти се налага да сядаш на мокър стол след някой не толкова разбран човек.

# 61
  • В.Търново
  • Мнения: 6 718
Да бе, ще отида аз на почивка и някой ще ми казва как да се обличам, ай у лево Scream Ние редовно от плажа, директно на обяда ходим, т.е. сме по бански и къси гащи и джапанки. В такъв хотел не отивам аз Joy

Миналата година чадър беше 5лв и шезлонгите по 5лв. Това за Св. КиЕ. Тази година очаквам да е двойно на Златните.
Аз лично, а и много хора им е неприятно да гледат разхождащи се голи хора по бански из ресторанта, после да сядам и на стола на някои току-що станали, изглеждащи нелицеприятно външно, потни, мазни от плажните млека. Не, мерси. Ние винаги обличаме дрехите върху банските си и така влизаме в ресторанта. Все пак трябва да се спазва някаква култура и етика.

Коя агенция използвате при резервация за Сънрайз ол суитс в Обзор?
Опитай през Холидей Планет. Дадоха ми по-ниска цена от Визит за Блу Меджик.
Колко по-ниска ви дадоха?

# 62
  • Мнения: 2 838
Това е относно дрескода в Majestik, но както вече казах, не се спазва .



Е, ако съм с малко дете с количка какво? Това е малко странно. Както за чанта или раница.

# 63
  • Мнения: 643
Според мен дори и до капанчуто на плажа не е лошо човек да наметне нещо. Наистина не всички хора са приятна гледка😄
Но пък чак дълъг панталон ми идва в повече....

# 64
  • Мнения: 6 787
Ох ми аз къде написах "само по бански", написала съм "по бански и къси гащи и джапанки", айде четете с разбиране, моля.
Ето, има си хотели за всякакви хора. В някои явно си има дрескод за по-претенциозните.

# 65
  • Мнения: 10 920
Аз след като видях една жена по бански в автобуса за Златни вече нищо не ме учудва.. Вярно с хубаво тяло беше, но да се мандахерцаш по гащи и сутиен в градския Grinning разбира се, направиха й забележка, но като няма какво да облече, какво да направи Joy

И аз не разбрах какъв е проблема с детските колички. Освен, ако хотелът не е 16+, няма логика иначе. Джапанки, раници, потници, къси шорти не ми пречат. Бански и голи бирени тумбаци вече не са приятна гледка докато се храним.

# 66
  • Мнения: 1 452
За чанти и раници ми е ясно защо не може, защото се предполага че ще си ги напълнят с храна Joy Обаче не мога да разбера защо не може с детски колички - ние сме с малко бебе и няма как да не сме с количката, а досега винаги съм виждала семейства с колички в ресторантите на хотелите. Не разбирам тази забрана и чак задраскана количка?! Къде си мислят че ще си оставим бебето докато сме в ресторанта???

# 67
  • Мнения: 4 079
За чанти и раници ми е ясно защо не може, защото се предполага че ще си ги напълнят с храна Joy Обаче не мога да разбера защо не може с детски колички - ние сме с малко бебе и няма как да не сме с количката, а досега винаги съм виждала семейства с колички в ресторантите на хотелите. Не разбирам тази забрана и чак задраскана количка?! Къде си мислят че ще си оставим бебето докато сме в ресторанта???

Аз лично ей такива забрани не спазвам. Да са го упоменали предварително, както се споменава за дрес код при резервацията. Ние сме с малко бебе и ако не седи ми е много интересно как ще го наврат в стол, например. Разбирам, че за тях е по-удобно да няма колички, ама да се казват тия неща, за да знае човек да не резервира на места, където не обичат деца 😃

# 68
  • Somewhere far away
  • Мнения: 4 172
Не виждам какъв е проблема с едни шорти и  един бански особено ако е цял, буквално се създава илюзията, че носиш топ, а не бански.
С костюм ли очаквате да ида на ресторант на морето?

Хайде стига драми, някои хора се чудят за какво да се заядат и вече прекаляват.

# 69
  • Мнения: 10 920
Лично за мен цял бански и шорти са ок Wink Без шорти - не.

# 70
  • Сф
  • Мнения: 10 739
Не виждам какъв е проблема с едни шорти и  един бански особено ако е цял, буквално се създава илюзията, че носиш топ, а не бански.
С костюм ли очаквате да ида на ресторант на морето?

Хайде стига драми, някои хора се чудят за какво да се заядат и вече прекаляват.
На морето, да. Ама в ресторанта е леко гнусно. Никой не се заяжда+ това. Въпрос на възпитание. Същото като да препълниш чинията на макс и подобни.

# 71
  • Great Britain
  • Мнения: 2 211
Ох ми аз къде написах "само по бански", написала съм "по бански и къси гащи и джапанки", айде четете с разбиране, моля.
Ето, има си хотели за всякакви хора. В някои явно си има дрескод за по-претенциозните.
Дрескода е етикет.В офиса,магазина,театъра с бански ли ходиш?Къде ги видя тези претенции ? По бански на къмпинг пред твоята каравана или в личната ти хасиенда.

# 72
  • here and now
  • Мнения: 4 334
Моля да ми препоръчате заслужаващ си парите хотел по българското черноморие, в който има:
- действащ караоке бар (или анимацията организира караоке),
- водни пързалки;
Риу Хелиос Парадайз на Св. Влас.
На мен лично ми хареса. Храната е на ниво, стаите са чисти и просторни. Плажа е леко компромисен.

# 73
  • Мнения: 270
Добавям видео от леката следобеда закуска(snack) в Majestik
Плажа пред хотела подходящ ли е за деца, плитко ли е. Има ли вечерна анимация

# 74
  • България
  • Мнения: 988
Коя агенция използвате при резервация за Сънрайз ол суитс в Обзор?
Опитай през Холидей Планет. Дадоха ми по-ниска цена от Визит за Блу Меджик.
Колко по-ниска ви дадоха?
30 лв. разлика.
А за Марина Сендс офертата на Визит е най-добра, от това, което гледах - имат 40% на всички помещения до края на юни.

Общи условия

Активация на акаунт