Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, 40+ (Тема 21)

  • 63 704
  • 789
  •   1
Отговори
# 720
  • София
  • Мнения: 6 810
Момичета, да сте получавали на лични, така да кажем, интересно предложение от мъж? Тук, скоро имам предвид, не въобще.

# 721
  • Мнения: 5 743
Laughing
и трите деца не го плашат!
Евала!

# 722
  • Мнения: 12 473
Клеми, да. След отговор “Не проявявам интерес”, не е повтарял. Той и тема си беше пуснал даже..)

# 723
  • София
  • Мнения: 6 810
Laughing
и трите деца не го плашат!
Евала!
Да, да, истински смел мъж!

# 724
  • Мнения: 2 165
Хаха, и аз имам! Нападнал е темата!

# 725
  • Мнения: 3 808
Получих, смел човек Grinning
Нищо де - който търси намира.

7/8 с чехли ми харесва за мъже.
Обаче не мога да им свикна с тесните  в глезена панталони на босо с мокасини, някак не е мъжествено.

съгласна, е това е ужас-ужас

# 726
  • Мнения: 2 514
Леле, стана ми интересно какво ли пък толкова интересно може да ми предложи!?

# 727
  • Мнения: 3 808
мхм..... качествено хм, така де и прятелски разговори, без ангажименти и тровене

# 728
  • Мнения: 8 213
Като сте красавици, така ще ви нападат Wink

Аз тоооолкова съм подпухнала тази седмица, че не мога в огледалото да се погледна, та камо ли да се снимам... Сандалите, които сутрин са ми с един номер по-големи, а привечер ми стават в жегите, днес сутрин не успях да обуя...

Много свикнах с рокли и в жегите няма сила, която да ме накара да сложа по-тяссна пола или панталон. Гащеризоните ,много ми харесват, но не мога да си представя повече от 3 часа да съм с такова нещо навън, че съм от "пикантните" дами и не мога да се мъча в тоалетната да придържам такова нещо. Дъщеря ми има две  гащеризончета във вид на потник с къси панталонки, справя се Simple Smile

# 729
  • Мнения: 3 808
Абе красавици.....феи и нимфи пред пенсия Grinning (самоирония дами, нищо към никоя, много ме вдъхновява темата 💖
Преди цикъл качвам кило, искам - не искам, ям не ям, независимо колко км тичам. Не си купувам нищо в този период, чувствам се 100 кила в тия дни

# 730
  • София
  • Мнения: 38 985
В скоро време не съм получавала такива лс.
Всички сте прекрасни.
Аз съм се размазала от жега и само малко селфита по бански имам.

# 731
  • Мнения: 2 911
В скоро време не съм получавала такива лс.
Всички сте прекрасни.
Аз съм се размазала от жега и само малко селфита по бански имам.
Давай ги тука и "пощата" няма да закъснее.  Stuck Out Tongue Winking Eye

Клеми, харесал е човека как ти стои гащеризона и на мен ми хареса. Simple Smile

# 732
  • Мнения: 9 889
Леле, стана ми интересно какво ли пък толкова интересно може да ми предложи!?
Лошо влияние 😅😂
Снощи ми писа, завалията!

# 733
  • Бостън
  • Мнения: 13 689
Само мен не смее никой да закачи Simple Smile))

# 734
  • Мнения: 1 281
Здравейте, чета ви и гледам, простете за което Simple Smile
Влизам да кажа, че christina1980 ми е голяма e свежарка:) Не винаги съм на житейските ѝ позиции, понеже я чета и в други теми, но на бялото черно не мога да кажа:)  Харесвам и другите момичета, които виждам, черпя идеи Simple Smile

G Star толкова са свалили качеството последните 15 години, че дори не не искам да коментирам. Ама купувам, защото още имат по-различни неща от масата.

Последна редакция: пт, 01 юли 2022, 16:55 от GlowFlow

Общи условия

Активация на акаунт