Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, 40+ (Тема 21)

  • 63 652
  • 789
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 10 998
Благодаря, Глоу. Всеки си е с вижданията за живота, лайфстайла, дрехите,почивките. Това прави живота прекрасен, ако бяхме еднакви, щеше да нещо като комунизма, когато имаше само едни и същи дрехи по магазините и дънките бяха лукс. Сега поне има от всичко по много.

# 736
  • София
  • Мнения: 13 893
Момичета, да сте получавали на лични, така да кажем, интересно предложение от мъж? Тук, скоро имам предвид, не въобще.

Точно същото исках да питам. Прочетох го на ММ и той одобри 🤣.

# 737
  • Русе
  • Мнения: 1 854
Ей, че бързо сте ги махнали снимките! Нищо не видях, само Пинк и Кристина! Чудни сте, момичета!
Клеми и теб много харесах с гащеризона!
Ейнджъл, бързо възстановяване!

# 738
  • София
  • Мнения: 11 768
Изпуснала съм изтритите снимки,за което съжалявам.Но тези,които видях са прекрасни.
Неочаквано се сдобих с рокля на Орсей.Исках да намеря снимка в нета,покрай което разбрах,че тази марка вече е закрита в Германия.Сега се чудя дали и в България няма да се случи същото.В интернет пространството стои само българският сайт.Знаете ли нещо по въпроса?

Клеми този господин май на много потребителки в БГ Мама е писал.Моя другарка от форума нещо подобно беше споделила преди няколко дни.

Последна редакция: пт, 01 юли 2022, 17:21 от Ali97

# 739
  • София
  • Мнения: 9 534
Момичета, да сте получавали на лични, така да кажем, интересно предложение от мъж? Тук, скоро имам предвид, не въобще.
Да! Представя се за Кристиян!  Получих тази сутрин и го чета на глас на мъжа ми! Smiley
Моя вика: А, има ли, случайно, телефон оставен? Scream

# 740
  • Виена
  • Мнения: 919
Орсей закриват магазините навсякъде, в несъстоятелност са

# 741
  • Мнения: 28 795
Орсей закриват магазините навсякъде, в несъстоятелност са
Ех,жалко, аз ги харесвах!

# 742
  • Русе
  • Мнения: 1 854
И аз ги харесвах! Имам много блузи и пуловери от тях.

# 743
  • Мнения: 9 790
Дребният има бал днес. Добре, че тукашните балове нямат нищо общо с тези в България. Поне днес така си мисля. Големият ни снима в градината 😅
Качила съм 100кг заради хормоните и другите лекарства, които пия в последния месец, но точно сега изобщо не ми пука. Можеше и да не съм на тия снимки.

Последна редакция: пт, 01 юли 2022, 23:39 от G&B

# 744
  • Мнения: 7 898
Той да не ви е снимал от втория етаж Simple Smile. Хубава рокля.

# 745
  • Мнения: 9 790
От стълбите си правеше шегички с нас. Роклята и обувките са Reis, надявам се скоро да стои пак нормално.😅

# 746
  • Мнения: 3 696
G&B, попътен вятър в платната на младия мъж!
Хубава рокля и прическа, но как са Ви забили на снимката  отгоре не е истина.

# 747
  • Мнения: 12 473
О, много хубава рокля! Честито завършване на млсдежа!

Поздрав за малко от мен, излязох със “стил” от болницата..)

Последна редакция: пт, 01 юли 2022, 21:24 от Angel_wing

# 748
  • Мнения: 9 790
Al, благодаря от негово и мое  име. Имаме и други снимки, не знам още дали има читави. Големият следва Media, снима доста  и реши да се позабавлява с нас.

# 749
  • Мнения: 39 524
Спомням си тази рокля от темата. Успех на момчето ти.
И на двете с Ангелчето пожелавам бързо оздравяване.

Общи условия

Активация на акаунт