Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, 40+ (Тема 21)

  • 63 550
  • 789
  •   1
Отговори
# 780
  • София
  • Мнения: 9 488
ЧРД на Лайт!
Жива и здрава и все така позитивна! 🤗
Не скучаете, гледам ! 😀

Агент, браво за каяка! Това вие ли си бяхте организирали предварително или имате програма в Европа, която следвате? В Белгия има още Брюж и Гент за гледане. Гент ми хареса дори повече от прехваленият Брюж.

# 781
  • Мнения: 3 777
Няколко Виенски витрини от мен.
Интересни по аранжировка може би








# 782
  • Мнения: 10 012
Днес ходих на разходка с детето до замъка и Страховския манастир, и като се гледам, по нощница съм излязла. 🤣
Тази рокля я пиша несполучлива, и ще я пенсионирам.

Малко гледки


# 783
  • Мнения: 3 524
Dez,
Роклята е много хубава и ти стои повече от добре.

# 784
  • Мнения: 3 576
Преместих се и аз за известно време на плажа, не казвам почивка защото ще си работя, но то си е голямо удоволствие да се работи така 😉
Любимия ми аутфит - къси панталонки и завързана риза, който си позволявам само като съм извън Бг.
И да, нямам по-голямо огледало 😅

Днес ме ужили стършел или някаква подобна голяма гадория на плажа. Голям стрес изживях, защото не знам дали съм алергична - от уплаха дори за болката забравих. Та, май съм ок, няколко часа след случката съм още жива 😄

Пс. Дез, подкрепям решението ти за роклята. Ти си готина каквото и да сложиш, но тази някак си не изкарва най-доброто от теб. Натуралните хамериканки да помагат, търся достоен синоним на ‘doesn’t do you justice’ 😄

Последна редакция: пн, 04 юли 2022, 13:36 от Не се сърди, човече

# 785
  • Мнения: 28 571
Дез и на мен ми харесва роклята...
Мароонка и ти си супер!

# 786
  • Мнения: 2 405
Много ме страх от стършели мен, пък и от всякакви жилещи твари, понеже имам разни алергии. Добре че всичко е ок.
Да можех и аз да си работя от плажа...  Страхотно ти стоят панталонките, Maroonka! Flowers Hibiscus
Дез, аз бих дала на шивачка да махне набора от ръкавите и да ги скъси и стесни, иначе роклята е хубава и ти стои добре.
Една ленена блуза ми стоеше в гардероба с такива ръкави неносена, само я подмятах и се чудех на кого да я дам. Шивачка ми я преправи за ден и стана страхотна, сега си я нося с кеф.

Пийвам чаша бяло вино на терасата и се наслаждавам на аромата на капризната си гардения - две години не беше цъфтяла, невероятно ухае!
Търся си модел точно за раирана рокля, мисля да си направя по поръчка.
Нещо такова обмислям, но райетата са по - дребни и се чудя как ще стане.

Последна редакция: сб, 02 юли 2022, 22:00 от silver pearl

# 787
  • Мнения: 3 533
Maroonka е мацка 🙂
Много харесвам такъв ансамбъл, трябват ми нови бели панталонки значи

Dez, добро решение за роклята. Може да спиш с нея. Ако с спиш с нощници де

silver pearl, поздравления че имаш гардения на две години, на мен ми е трудно с това цвете да се справя и ми умират за няколко месеца.
Роклята може да се скрои по диагонал да дойде райето, малко като стерео картичка си представям как се получавя и се разминават райетата на горната и долната част на дрехата.

Два дни ходя с недопустимо къси панталонки на работа 🙃 😃 че е много жега и така и не се щракнах

# 788
  • Мнения: 3 573
Момичета, Лайт помоли някоя от нас да пусне нова тема. Нека да уважим молбата ѝ. Със сигурност между нас има такива, които имат форумен опит и свободно време.
За нова тема сме. Искам да помоля някоя от вас да пусне. Пътуваме и ми е трудно от телефона.

# 789

Общи условия

Активация на акаунт