Разделно Хранене- 3 част

  • 14 119
  • 290
  •   2
Отговори
# 240
  • Мнения: 353
ЧЕСТИТА КОЛЕДА приятели ! Желая на вси4ки ви много усмивки и приятни емоции.
Калида благодаря за милите думи, ще се постарая да пиша по 4есто тук. Аз редовно 4ета но рядко пиша.
Поздрави на вси4ки  Hug

# 241
  • София
  • Мнения: 4 966
Пожелах,весели празници,сега да кажа Честита КОледа!!!!



Мацки,как ви се отразява трапезата...
АЗ съм много зле,ядох от всичко и сега ми е едно лошо...Гадно,тъпо.
От утре съм си на режима;))))))

# 242
  • Варна
  • Мнения: 870
момичета благодаря ви за пожеланията.                                                                                                             аз тези дни се усвиних.Но във петък заминаваме на ски и там ще махна каченото килце.Вие как сте newsm51 newsm68целувки на всички от мен.И весели празници  bouquet

# 243
  • Мнения: 167
ЧЕСТИТА КОЛЕДАи от мен. Съжалявам,че не писах по-рано ама направо полудях от движение ShockedПък и честно да си кажа мнооого ме е срам EmbarassedТака сериозно си похапвах тези дни ,че...
 Благодаря на всички за хубавите пожелания  bouquet

# 244
  • Мнения: 2 959
Софи, честит РД, мила и отзивчива разделна мамо!


Здраве и много късмет, много любов и щастие. И да знаеш, ние не забравяме свойте дружки така лесно! Весел празник!
ДидиП, честит РД на Татито на тез две прекрасни куклички- Силви и Танчето!
Да Ви е жив и здрав, много успехи му желая и разбира се повече усмивки и скоро да даде едно рамо на амбициозната Си "разделна" съпруга в новият начин на хранене!

Честит Имен Ден, на всички които празнуват!

...как ви се отразява трапезата...
Исайкова, ами засега удържаме фронта, благодарение на постните манджи, но скоро незнам как ще бъде! Но ще му мился след това.
Снежи Съни, приятни ски Ти желая, а изпробва ли новият степер?
Алексче, бързо оздравяване на 1/2. Тишко и Аля доволни ли бяха от подаръците?

# 245
  • Мнения: 2 724
Здравейте мамчета. Исайкова ,Криси ,не се самообвинявайте ,всички малко или много си похапваме през празниците, голяма работа ,после ще му мислим ,нали  Laughing. Герганче ,много ти е сладка дъщеричката, да ти е жива и здрава. Софи ,как е малкото съкровище ,слушка ли мама ?Когато моите деца бяха малки, винаги се събирахме у нас с приятелите ,защото нямаше кой да ги гледа ,но пък беше весело .Снежи ,как минаха ските ,направо ти завиждам, толкова ми се иска и на мен да отида някъде, но все става така ,че не мога  Sad .Калида ,тази година коледните празници не бяха много весели за нас ,не стига, че татито се тръшна болен ,ами и Тишо се разболя ,и ние с Аля бяхме самички .Надявам се Нова година да си изкараме весело и да сме здрави. Тишо ще бъде навън с компания, ние с моята половинка също ще се събираме цялата махала /имам страхотни съседи/ ,а Аля остава у дома с нейната компания и после ще се съберем всички на традиционното Новогодишно хоро на улицата .Подаръците ще си ги получат на Нова година ,защото са по- специални ,с поръчка и не можаха да пристигнат навреме за Коледа. Изобщо тази година всичко се обърка дано е за добро .Желая на всички весела Нова година !Целувки Чаол  Hug

# 246
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Здравейте момичета и Честита Коледа с малко закъснение, но снощи се прибрах и сега започвам с пожеланията Hug.
На всички ви желая много здраве за целите ви семейства, късмет и щастие, както и много воля за всяко изпитание
Аз празнувах неразделно Crazy, което се очакваше да е така-но от днес ще влизам пак в редиците прави.
Хайде да не ви разводнявам повече темата-успех на всички и целувки Grinning

# 247
  • Мнения: 392
Добро утро !
Да си кажа и аз ,че по празниците бях доста неразделна.Чувствам се доста гузно,но от днес се надявам да вляза в крачка ,макар че довечера сме на имен ден и ще е малко трудно.
ЧЕСТИТ ИМЕН ДЕН НА ВСИЧКИ ИМЕНИЦИ!!!

# 248
zdraveite.izkam i az da se vklu4a.kakvo e tova razdelno hranene.izkam o6te 4kg da svalia a ne stava.kajete mi za tova razdelno hranene kakvo po kolko.bebka e na 5 mesetsa a o6te ne sam si vastanovila predi6nite kiltsa.blagodaria vi predvaritelno

# 249
  • Мнения: 903
Здравейте Hug
Софи ЧРД, да си жива и здрава и много обичана  bouquet
Черпя ви виртуално за рожднния ден на мъжът ми и за именния ден на мама Wine Glass
Valentina_@ добре дошла сред нас. На 8ма страница сме обяснявали за разделното хранене, можеш да прочетеш: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=145549.msg2861426#msg2861426

# 250
  • Мнения: 1 986
  Благодаря ви,мили разделни дружки Hug Hug HugСъжалявам,че не мога да ви почерпя "на живо"   cook,а много бих искала,тъй като ви чувствам много близки Hug Hug HugНай-големият си подарък получих преди месец Wink-той ми е достатъчен-засега,на мама слънчицето,хапва си през 3,3.5 часа,спинка и пълни пампите,не се оплаквам WinkЕ,има и понякога хленчене,мрънкане,плач...като всяко бебенце Laughing
  Аз доста се отклоних след раждането от разделното хранене Blush,но режима ми е под всякаква критика-докато седна да закусвам,то станало обяд,хапвам каквото има/в повечето случаи мама е приготвила нещо,все "неразделно" Mr. GreenНадявам се в скоро време да се взема в ръце и да възвърна старата форма,с вашата подкрепа,надявам се Hug

# 251
  • Мнения: 2 724
Диди, да са ти живи и здрави рожденника и именницата   bouquet, Валентина ,добре дошла и от мен    bouquet,само ако може да пишеш на кирилица, ще ни е по лесно на всички .Диди те е упътила ,ако имаш въпроси -давай всички ,са много добрички тук.  Grinning Тонимирка, къде се губиш мила ,много време те нямаше, затъжихме се   Grinning?Честито и на Софи    bouquet,много радостни моменти ти желая с малката кукла. Честито на всички именници    bouquet

# 252
  • Варна
  • Мнения: 5 193
Здравейте момичета-е честно да си кажа, все надничам тук, въпреки че не пиша, ама ми е се стои при вас-аз малко се отклоних от мойто НВД-разделно, но след толкова празници и обилно хранене се чувствам зле и пак се вземам в ръце, и това че след три дни пак идват тежки трапези не ме безпокои много, щото вече ми е дошла до гърлото храната.Така че ще минавам по-често и при вас.
Софи-честито за вързопчето,за рождения ден-всичкото здраве и щастие на света ти пожелавам Hug
Алексче, Калида-много прегръдки и целувки за вас
А какво става с Фантичка-не я забелязвам Rolling Eyes

# 253
  • Мнения: 2 724
Добро утро мили мами! Софи, голяма красавица е твоята дъщеричка .Изобщо, като гледам снимките на дечицата ви ,ми става едно хубаво, толкова са сладки .Тонимирка ,благодаря ти за прегръдките и целувките, а за режима не се притеснявай ,повечето от нас прегрешават по празниците .След Нова година пак ще си влезнем във форма ,нали ?И аз си мислех за Фантичка ,какво става с нея ,дано проблемите и да са се решили, че тя милата много се измъчи. Калида къде си ,а и не само ти изчезна ,много сте уморени от празниците ,нали? Е хайде починете си и се връщайте във темичката, че ни липсвате   Grinning!Целувки на всички   Hug.Чао.

# 254
  • Мнения: 861
Привет, момичета! Не съм писала досега но отдавна чета написаното от вас. Но мисля че по тази тема мога да се включа. Въпросът ми е има ли такива от вас, които спазват режима от дълго време, година или повече и някои изпитал ли е вече неблагоприятните страни на този приемлив режим на хранене. Аз се храня така от октомври 2005 и ми действаше супер но сега съм разколебана-можем ли да прочетем някъде за "лошите му страни" и евентуално последиците от него  Thinking

Общи условия

Активация на акаунт