Разделихме се защото отказах секс?

  • 3 529
  • 49
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 9 041
Не се оплакваш, но баш като оплакване си звучи темата. Не е получил каквото е искал и си е тръгнал.
Кое не ти е ясно?

# 31
  • Мнения: 36 174
Също и дявол да го вземе гол си станал ти е, отказваш да те освободят защото си искаш секс но оралната да бъде преди секса смисъл???

да те ОСВОБОДЯТ?
мъжете не са добитък без собствена воля и мнение
ако си му казала, че ще го "освободиш", за да не те занимава докато си уморена... ми и аз, ако съм на негово място, щях те пратя да пасеш
вместо да му говориш глупости, да го беше захванала с таз' орална по приятен начин, нямаше да те блокира на следващия ден Simple Smile

В смисъл има мъже не обичат само това. Е и?
Ами нищо, аз от къде мога да знам, че съществуват и такива мъже? Жената да трябва вечно да е разположена за неговите прищявки в спалнята, вместо да я разбере.
Какво секса не е ли и за двамата, че то излзиа че на мъжа трябва да се угажда :д

не знам кой ти е напълнил главата с подобни глупости

# 32
  • Мнения: 168
Също и дявол да го вземе гол си станал ти е, отказваш да те освободят защото си искаш секс но оралната да бъде преди секса смисъл???

да те ОСВОБОДЯТ?
мъжете не са добитък без собствена воля и мнение
ако си му казала, че ще го "освободиш", за да не те занимава докато си уморена... ми и аз, ако съм на негово място, ще те пратя да пасеш

В смисъл има мъже не обичат само това. Е и?
Ами нищо, аз от къде мога да знам, че съществуват и такива мъже? Жената да трябва вечно да е разположена за неговите прищявки в спалнята, вместо да я разбере.
Какво секса не е ли и за двамата, че то излзиа че на мъжа трябва да се угажда :д

не знам кой ти е напълнил главата с подобни глупости


Тези глупсоти не са ми в главата, а това се подразбира под съответният коментар които съм цитирала, е щом звучи като оплакване ок, за мен не е иначе благодаря че ми намери грешката в изразяването, такива работи очаквах да чуя

# 33
  • Мнения: 18 404
Тоест ако не иска да свърши по твоя начин, е виновен.
Е, всеки има право да определя какво да правят или не с тялото му. Този не е искал каквото си предложила. Сори.

# 34
  • Мнения: 6 307
Тва обаче не е причина да се фръцне и да изчезне. За такива винаги съм казвал прав ти път. И повечето пъти се връщат, ама става късно е моме за китка.

# 35
  • Мнения: 18 404
А е изчезнал, защото общуване без секс също не му е било интересно. Т. е. той не е бил особено запленен от теб.

Ще се върне - ако другаде няма нищо интересно. Перспективи да е голямата любов - нула.

# 36
  • Мнения: 6 891
He is just not that into you
Много хубав филм

# 37
  • Мнения: 3 861
Хепито, много си забавна:)))

# 38
  • Мнения: 2 631
Оф. Искаш- не искаш. Кефи те - не те кефи. Не си във форма, не искаш секс. Сбъркал си в избора - коригираш се. Житейски опит. Полезен. Къде е драмата!

# 39
  • Мнения: 168
Оф. Искаш- не искаш. Кефи те - не те кефи. Не си във форма, не искаш секс. Сбъркал си в избора - коригираш се. Житейски опит. Полезен. Къде е драмата!

Трябва ли да има драма? Simple Smile

# 40
  • Мнения: 3 861
Виж сега, тъй ксто не се познавате още достатъчно добре, трябвало е малко повече изяснения според мен. Младежът може да си е помислил, че не го харесваш сексуално.

# 41
  • Мнения: 6 187
И цяла нощ не мигна и го мисли ... Че какво има за мислене, наистина?
Не се вживявай толкова.

# 42
  • София
  • Мнения: 35 332
Авторке, като не искаш да правиш секс, казваш отначало. Натискала си се с мисълта да се поотпуснеш, разсъблекли сте се, всичко точно и бам…
Запалила си му фитила и си вдигнала гащите.
Аз като жена не знам как бих го приела, но не спокойно със сигурност.

# 43
  • Somewhere beyond the moon and stars
  • Мнения: 649
Според мен си го подвела, настроила, и като се е стигнало до важния момент, си му сервирала, че не си в настроение. Като добавим и подхода, както го описваш и тук  - като неприятно задължение, което трябва да се отметне - нищо чудно, че се е обидил човекът. Никой не иска да се почувства нежелан още в началото на отношенията ви. Евентуално можете да се изясните, ако той иска да ти даде възможност.

# 44
  • Мнения: 36 174
хах, гордж, представям си как той го вади, размахва й го под носа добре подготвен за действие, после си вдига слиповете и я оставя със запнала уста и предложение да се "освободи" с неговата ръка... дори не смея да си представя как би изглеждала темата с подобен първи пост

Общи условия

Активация на акаунт