Гласувайте за "БАНДА НА ГОДИНАТА"

  • 18 130
  • 419
  •   1
Отговори
# 105
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 835
Бу, очаквах и ти да гласуваш за бандата, в която взе дейно учайстие в началото  Laughing

Иначе, ясно, гласувам за СНБМ и за многодетните майки.

На мен СНБМ все още ми е присърце, ако и да не марширувам със знамето начело в Пловдив вече  Laughing

Но тези номинации за мен и разбирането ми носят друг заряд просто. Сравни - СНБМ с Бабиейроси, Рисувачи на нокти, Априлки и т.н. ...

По-скоро е редно да имаме още една категория - 'Екшън герой на годината' (да крадна заглавието от сайта на АХN), където да са ДБМ, СНБМ, Пълна къща и т.н., макар че тогава възниква въпрос от друго естество - за мен те всички са екшън герои, които правят много и ще ми е съвестно да гласувам за един да е по-добър от друг, когато това не е така  Rolling Eyes

# 106
  • Мнения: 4 978
По-скоро е редно да имаме още една категория - 'Екшън герой на годината' (да крадна заглавието от сайта на АХN), където да са ДБМ, СНБМ, Пълна къща и т.н., макар че тогава възниква въпрос от друго естество - за мен те всички са екшън герои, които правят много и ще ми е съвестно да гласувам за един да е по-добър от друг, когато това не е така  Rolling Eyes

Според мен в такава класация не може да има победител - всеки се бори на някакъв фронт, но каузата е една.
Няма по- и най-, просто ни има! Това е важното...
  bouquet

# 107
  • Мнения: 1 629
Класацията е за престиж Grinning Важно е участието. Пък и много хора видяха за пръв път що е то НБМ или Сдружение на настоящите и бъдещи майки и за какво се бори. Wink

# 108
  • Мнения: 31
Гласувах за априлките.

# 109
  • Мнения: 2 550
А кои са Априлките?Какво прявят? За какво се борят? Не съм ги чувала даже...някъде из отчетните ли са или  навсякъде?

От отчетните са... Tired Хортуват си  Mr. Green

Ама не, наистина, да не ми се сърдят Априлките, ама каква БАНДА са те по - точно? Отчетна?
Ами дайте тогава да наблъскаме наред и Декемврийките, и Септемврийките и Стоиедноврийките  в гласуването по тази логика. Rolling Eyes

Каза си мнението и бързо-бързо беше определена като "кифла"  Crazy
Иначе си напълно права  Peace

Последна редакция: чт, 30 ное 2006, 12:04 от Хера

# 110
  • Мнения: 1 951
Бабиейросите  Peace

# 111
  • Мнения: 3 447
Бабиейроси! Сестри мои! Нима ще оставим титлата да ни се изплъзне безславно? Бързо скачайте, слагайте магнитните наколенки и започвайте предизборна агитация, моля! За начало поствам една моя еротическа
фотография по бельо  Blush

# 112
  • соросоиден либераст и умнокрасива евроатлантическа подлога
  • Мнения: 13 650
Бабиейроси! Сестри мои! Нима ще оставим титлата да ни се изплъзне безславно? Бързо скачайте, слагайте магнитните наколенки и започвайте предизборна агитация, моля! За начало поствам една моя еротическа
фотография по бельо  Blush


Ха- ха....с татуиран автограф на Джими Хендрикс

# 113
  • Мнения: 2 550
Бабиейроси! Сестри мои! Нима ще оставим титлата да ни се изплъзне безславно? Бързо скачайте, слагайте магнитните наколенки и започвайте предизборна агитация, моля! За начало поствам една моя еротическа
фотография по бельо  Blush

Господи, какво изящество  Crazy  Флюбена съм във Вас!   bouquet

# 114
  • При хората, които обичам
  • Мнения: 3 192
Агитация и от мен. Насам, народеееееее!

# 115
  • Мнения: 822
Явно и тук няма да мине без подкупи под формата на ром и пури...Продажен народ!
А доня Мюр къде си ветрее кюлотите,та не призовава за всебабешка мобилизация?Април ще стане май...
Донита,само с разголване на татуировки доникъде няма да стигнем...Априлките вероятно вече пекат и раздават кекс срещу глас...

# 116
  • Мнения: 5 877
Какви ром и пури, направо коледна промоция на презервативи ще пуснем!!!

# 117
  • Мнения: 11 321
Бабиейроси! Сестри мои! Нима ще оставим титлата да ни се изплъзне безславно? Бързо скачайте, слагайте магнитните наколенки и започвайте предизборна агитация, моля! За начало поствам една моя еротическа
фотография по бельо  Blush
А къде са линковете за незнаещите кои сме ние?  newsm78
Само с голи пури и ром работата няма да стане.
Ако трябва да изровя темите да ги пусна, че като агитираме, поне да знаят с кого си имат работа дамите Wink

# 118
  • София
  • Мнения: 3 648
Априлките сме не само в "отчетни"!
Там пишат:
- едни от най-запалените кърмачки, пишещи в Кърмаческия и даващи подкрепа на младите майки,
- в темата за Захранването, споделяйки опит или търсейки такъв,
- от нас има момичета, чиито красоти ще можете да видите на Благотворителния базар в НДК, подкрепящи и подкрепяли Движението на българските майки,
- ние сме една много сплотена банда / е, имало е спорове, но къде ли няма!?/, сформирала се още в "очакващи" и неразпаднала се вече година и половина, че и повече!
Ако съм пропуснала нещо, другите да допълнят!

# 119

Общи условия

Активация на акаунт