Видове памперси?

  • 5 607
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 019
Само на Памперс! Досега не е имал проблеми!  Peace
За цената не помня, защото различните размери са на различни цени. В Метро са най-евтини. Била все още държат малко по-високи цени.
Peace

# 16
  • Мнения: 8 917
Бяхме с Pampers, преди да открием Happy. 11 лв за 21 броя, 5-ти номер, в Кауфланд Peace

# 17
  • Мнения: 678
 Ползвам  само на Памперс-88 бр за 27,80 лв тройката.Като се роди ползвах 3 пакета на Либеро-но не ми харесаха-дебели са-  Памперс са като салфетки пред тях.  Peace

# 18
  • Мнения: 1 640
 МАМИЯ/евтини са/ и ХЪДЖИС/ по-скъпи,но перфектни/!

# 19
  • Мнения: 3 926
Минала съм през Памперс, Нанис, Хъгис, Хепи, Либеро... сега сме с Памперс. Като открих как се слагат вече не ми пропускат Rolling Eyes Трябваше една женица в един от детските магазини в Бургас да ми обясни, че всички видове пелени си имат кройки и е важно как се слагат. Памперс са пелени с ниска талия и не може да се опъват безжалостно над пъпа (както се процедира с Либеро и Нанис) като свикнах да ги слагам почти изхлузени, за да се образува нещо като "торбичка" отдолу и спряха да пропускат и се пълнят до дупка..., та важно е каква е кройката Wink

# 20
  • Мнения: 108
Вече използвам  памперс само през нощта но в началото използвах Памперс и понеже не бях доволна / струваше ми се доста твърд/ минах на Молфикс и го ползвам до ден днешен Peace

# 21
Pampers za men sa nai-dobrite! Ve4e 7 meseca gi izpolzvam i nqmam problem! V na4aloto mi proti4aha i re6ih da gi smenq! Izredih Haggis, Mamia i Libero, no rezultata be6e sastiq! Otnovo se varnah na Pampers, nqmam nikakav problem, a blagodarenie i na mokrite karpi4ki Pampers Naturals, se radvame na 4ista i zdrava bebe6ka koja! Az kupuvam paketa za 28.40, no v zavisimost ot razmera e razli4en i broq na pelenkite! 3-98 br, 4-80,88,90, 5-76.

# 22
  • Мнения: 8 242
Пипи .. по 18 ст. бройката (8-18 кг) Mr. Green Нямаме никакви проблеми нито с подсичане, нито с изтичане  Wink
Това да дваш по 30-40-50 ст. за памперс е пълна лудост  Crazy

# 23
  • София, Манастирски ливади
  • Мнения: 1 194
Само на Памперс, пробвах на Либеро, но се обринахме. Взимам ги от МЕТРО или БИЛА, но като гледам цените им се поизравниха в двата магазина.

и ние сме така

# 24
  • Мнения: 403
Знае ли някой, къде в София и по-конкретно в Люлин има памперси Пипи?

# 25
  • Мнения: 522
Вече използвам  памперс само през нощта но в началото използвах Памперс и понеже не бях доволна / струваше ми се доста твърд/ минах на Молфикс и го ползвам до ден днешен Peace
Stopне мога да се съглася.От Памперс по-меки и тънки няма.

# 26
  • Мнения: 126
Ние ползваме само на Памперс и съм много доволна.Няма по-добри от тях,пък и всички мами с които се срещам купуват такива

# 27
  • Мнения: 4 362
Вече използвам  памперс само през нощта но в началото използвах Памперс и понеже не бях доволна / струваше ми се доста твърд/ минах на Молфикс и го ползвам до ден днешен Peace

Ползвала съм на Памперс и на Молфикс,но от последните ен бях изобщо доволна най вече затова ,че са по дебели,сега ползвам Канбебе,които се доближават до Памперс

# 28
  • Мнения: 159
Пробвахме Libero DRY TECH, Pampers и Molfix - всичките са добри, но в момента сме на Дайперс 8-18 кг и като че ли ще си продължим с тях. Дайперс ги взех на майтап, защото бяха с подарък, и сега съм много доволна, че ги пробвахме.

# 29
  • Мнения: 101
Пипи .. по 18 ст. бройката (8-18 кг) Mr. Green Нямаме никакви проблеми нито с подсичане, нито с изтичане  Wink
Това да дваш по 30-40-50 ст. за памперс е пълна лудост  Crazy
Моля да споделиш откъде ги взимаш Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт