Отговори
# 180
  • София
  • Мнения: 6 182
Успех на децата!
Чакам с нетърпение да разбера оракулите, които проявиха такова предпочитание към Вазов, дали са били прави Simple Smile

Моето дете снощи ми поиска часовник. А аз не съм се подготвила. Тази сутрин ми обясни, че за да препише красиво (и сбито) текста с грешките си засичал за колко време преписва един ред и преценявал дали нататък да ускори за сметка на красотата или да забави Joy И каза категорично: "Не ме интересува, ако няма часовник в стаята, ще накарам някой от учителите да донесе от стаите на първокласниците - там има". Дано, не опрат до неговата категоричност!

# 181
  • Мнения: 688
19 декември, а твоя Никола и на 8-ми. Тогава пак аз правих отчетните теми 😉
Ееех тъй се радвам да се срещнем пак Heart Eyes, аз се позагубих през годините, но доста вода изтече...

# 182
  • Мнения: 305
Големи вълнения. Успех на децата ни днес. Успех и в чет. Успех на десетокласниците. Успех на нас, родителите!
Нямам търпение да разбера какво се е паднало.

# 183
  • Мнения: 2 111
Монтал, бъди спокойна, това, че е в резервите, не значи нищо друго, освен, че има шанс да влезне. Ще има такива деца които ще се откажат, или родители които няма да могат да си позволят високата такса. Ако ли пък не, значи късмета му е другаде.

Ехх, Ра, добро изказване. А това със съня, определено е за добро, ако си спомняш какво сте разговаряли, е добре да го запомниш. Не се разплаквай, радвай се. Макар и в съня ти, все пак го виждаш.
Написах нещо, но го изтрих. Не е момента за него. Ако се случи някой път да се отвори тема по въпроса, тогава ще пиша.

# 184
  • София
  • Мнения: 3 123
Носят се слухове,че тезите били "Една българка","Неразделни " и "Заточеници" ,но дали е така и ако е ,коя се е паднала ,ще видим.

# 185
  • Мнения: 577
Монтал, бъди спокойна, това, че е в резервите, не значи нищо друго, освен, че има шанс да влезне. Ще има такива деца които ще се откажат, или родители които няма да могат да си позволят високата такса. Ако ли пък не, значи късмета му е другаде.
И аз така разсъждавам, Тони.🙂
Това му и казах, че при тази ситуация, в която все пак има шанс, каквото и да стане, значи е най-доброто за него.

# 186
  • Варна
  • Мнения: 932
"Заточеници"? Ужас! Мисля, че моят не разбра особено за какво става въпрос. Дано не е това

# 187
  • Пловдив
  • Мнения: 529

Последна редакция: ср, 15 юни 2022, 07:19 от Спливитет

# 188
  • Mars Hotel
  • Мнения: 4 868
Преразказът, преразказът ми е дерт на мен. На тезата все ще скалъпи 3-4 точки. Дано да не е нещо отвлечено, без много сюжет, а с много разлисли, че ще закъса там.

Ра, сега видях какво си писала. Стана ми мъчно, но и мило заради съня ти. Сили ти пожелавам да се пребориш с всички трудности.

П.П. Откъде изскочи този тест? Реална ли е снимката?

# 189
  • Раковски
  • Мнения: 95
Моканина, от последни произведения. Благодаря за теста!

# 190
  • Мнения: 1 541
От някое училище сигурно... не ми излежда на нереален... Не ми изглежда и труден на пръв поглед...

# 191
  • София
  • Мнения: 601
Успех на всички деца днес! Дано да имат късмет с темата и да са спокойни!

Оставих младежа в 9.20 ч. в двора на училището. В 9.30 ч. излезе директорката и започна да им обяснява нещо, после тръгнаха дружно да влизат.

Montal, ако синът ми го приемат в желаното училище ще освободим едно място за момчета в АК.

# 192
  • Мнения: 688
Сега ако има някой в час с БЕЛ да даде и отговорите, че не е моята сфера

# 193
  • София
  • Мнения: 1 531
Ако този изпитен вариант е истинския, на мен не ми изглежда много лесен. Поне сравнен с миналогодишния. Въросите от литературата са някак завъртяни, усложнени.

# 194
  • Мнения: 781
Сега ако има някой в час с БЕЛ да даде и отговорите, че не е моята сфера
В ранния следобед ще има официалени отговори, вкл. теста на сайта на МОН.

Общи условия

Активация на акаунт