Разкритие...

  • 3 498
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 1 183
забравих да добавя че и аз имам такива менструални болки и нещо взе много да ми се втвърдява корема аз като ходих на консултация при докито не ме е гледала на видеозона и незнам дали и аз имам някакво разкритие или не Rolling Eyes


На видеозона не се вижда разкритието,бръкна ми с пръсти и доста време опипва какво е състоянието,мерси на всички за отговорите,немога да разбера колко време мога да стоя с малко разкритие преди да родя или е индивидуално?

# 16
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Аз така и не разбрах защо този доктор ще те бърка да проверява за разкритиуе в 35-та седмица! newsm78

# 17
  • Мнения: 1 183
Аз така и не разбрах защо този доктор ще те бърка да проверява за разкритиуе в 35-та седмица! newsm78
Ами мене всеки път си ме бъркат да видят,ама сега и казах,че често имам болки и може би заради това.

# 18
  • Мнения: 6 461
Миличка, не се безпокой, пий   магнезий и си почивай повече. Няма нищо страшно. Хубаво ще бъде , ако издържиш още малко. Успех
Съгласна съм Peace

# 19
Наистина защо те проверява за разкритие? Аз като отидох да раждам чак тогава ме провериха и имах разкритие 5см и след 1 час родих.

# 20
  • Мнения: 1 273
Следвай съветите на лекарката и си почивай повечко! Дано издържиш!Успех!
newsm10
Кога ти е термина, че като гледам май трябва да раждаме заедно а?

# 21
  • Мнения: 1 183
Следвай съветите на лекарката и си почивай повечко! Дано издържиш!Успех!
newsm10
Кога ти е термина, че като гледам май трябва да раждаме заедно а?
Термина е точно на нова година 31.12  Simple Smile

# 22
  • някъде
  • Мнения: 4 955
Аз така и не разбрах защо този доктор ще те бърка да проверява за разкритиуе в 35-та седмица! newsm78
Ами мене всеки път си ме бъркат да видят,ама сега и казах,че често имам болки и може би заради това.
#Crazy #Crazy #Crazy
Абе тия доктори добре ли са? newsm78 Как ще те гледа всеки път за разкритие Shocked Ами естествено че след няколко бъркания ще получиш, дори и да не си имала! ooooh! Защо въобще им даваш #Cussing out Болките не означават че тръгваш да раждаш! Naughty
Леле, направо нямам думи, първо те бъркат, после ти изписват хапчета #Cussing out  #Crazy НЯМАМ ДУМИ ПРОСТО Sick

# 23
  • Мнения: 466
Правилно ли разбирам ,че а всеи преглед ти бъркат във влагалището и проеряат -какво проеряат ? Sick поради какви причини да започнали да те проеряват ?  newsm78 #Crazy

# 24
  • Мнения: 1 183
От самото начало всеки преглед ме бъркат от долу,като питах и другите майки в болницата и те били така,явно тука такава е практиката  newsm78,днес прегледа беше по-обстоен,но друг път си го знам като Отче наш,влизам дигам краката,бръкне за секунда и готово,проверяват си нещо.

# 25
  • Мнения: 5 391
Много е индивидуално, може да устискаш, може и не.Ама почивай, колкото по-късно родиш, толкова по-добре.

# 26
  • Мнения: 62
Явно всеки доктор е различен! Моя дори днес не ме провери за разкритие, макар, че му казах, че имам контракции от време на време, е аз ги имам вече от доста време, а термина ми е на 03.12 newsm78!

# 27
  • някъде
  • Мнения: 4 955
.....проверяват си нещо.
Какво проверяват newsm78 да не са оставили нещо #Crazy
Моят док нито един път не ме е бъркал отдолу, дори и когато в края на 2-ри месец му казах, че май си отглеждам гъбки! Тогава ми изписа клотримазол, но да го почна като влезна в 3-тия!
Ох, мила направо не знам какво да ти кажа- ако ходиш пак не давай в никакъв случай да те бърникат! Когато тръгнеш да раждаш ще разбереш и без да ти бърка доктора да види! Какво има да гледат тези откачалки ooooh! ох, много ме е яд да знаеш, как може да има такива- кеф ли им прави, какво #2gunfire

# 28
  • Мнения: 27
Днес ме провериха за разкритие защото бях с контракции. Досега не са ме "бъркали". Ако имах разкритие щяха да ме оставят там. Но като видяха, че нямам ме пуснаха да си ходя в къщи и да пия магнерот 3по 1 таблетка.

# 29
  • Мнения: 466
Най- доброто което можеш да направиш е да лежиш и да си пиеш хапчетата и колкото по -дъго остане бебока вътре толкоз по -добре. Ама това със бъркането отоло от самото начало ме изуми  #Crazy Това си е направо за  #2gunfire, не им позволявай да те бърникат просто така , в крайна сметка бебето е твое , а те нека си имат каквито щат практики , мен до сега никога не са ме проверявали отдоло -7 ми месец . В България ли е тази практика някъде ?

Общи условия

Активация на акаунт