Къде може да се намери ски комплект за 2-3 годишни?

  • 4 599
  • 27
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 549
Защо ви е да купувате, като може да се наемат на ски гардероб? Децата растат много бързо на тази възраст. Освен ако карате всеки ден цялата зима...

# 16
  • Мнения: 2 751
Каската за 20 лв., а екипа......помня ли? Грейка с яке май за около 60 - 70 лв., но много качествено излезе. А, и едни ръкавици на Тинсолейт за 5 лв. Аз си мислих, че се менте, но е факт, че ръцете не му се мокреха и бяха топли. Много са важни слънчевите очила! Ако нямате, си набавете, че без тях е много кофти при слънце! Успех в начинанието! Hug
Да, слънчеви очила със сигурност ще му взема.
Аз гледах ски и обувки за 70-80 лв, ама в много кофти състояние  Tired
Утре ще обикаляме на Юнак и по някои магазини и ще видя какво се предлага  Laughing

# 17
  • Мнения: 2 751
Защо ви е да купувате, като може да се наемат на ски гардероб? Децата растат много бързо на тази възраст. Освен ако карате всеки ден цялата зима...
Не знам колко е наемът, за да си направя сметка, но ако отидем да караме там, където няма ски-гардероб?
Не говоря за големите ски-курорти.
Има и измислени малки писти, където може да се комбинират ски и шейна  Laughing
Не навсякъде има гардероби.
А и имам малко кофти отношение към гардеробите, не знам защо  Confused

# 18
  • Мнения: 1 215
Все пак, кой е най- малкият възможен размер. Дали ще има за 2 годишно.Мен по- скоро, ските и обувките ме притесняват, а не грейката.

# 19
  • Мнения: 2 751
Все пак, кой е най- малкият възможен размер. Дали ще има за 2 годишно.Мен по- скоро, ските и обувките ме притесняват, а не грейката.
Има, има  Grinning
На Юнак има и малки обувки  Laughing

# 20
  • Мнения: 5 255
Провери ли в - виждала съм деца с екипи в тази възраст.

# 21
  • Мнения: 2 142
В Росиньол има такива малки екипи, има и обувки и ски - всичко, нооо цените са бая соленички.   Confused

# 22
  • Мнения: 416
В Росиньол има такива малки екипи, има и обувки и ски - всичко, нооо цените са бая соленички.   Confused

     А къде им беше магазина?

   На Diel започват от по-голяма номерация - 112см

# 23
  • Мнения: 5 255
в Комсед на 2 ет. има цели екипи - мисля че бяха до 92 см.

# 24
  • София
  • Мнения: 1 845
Самата грейка-гащеризон и яке гледах в биг Шопските магазини-започваше 86-92 номерацията, различни видове и модели-от 32, 40 и нещо лева видях. Изглеждаха много сладки екипчета. Ама не съм скиор и не знам...

# 25
аз имам обувки за дете, които подарявам. моята дъщеря почна на 3 и 1/2 да се пробва да кара ски и следващата година купихме ски и обувки.
Лично моето мнение е да ползвате ски от ски училище - там ще преценят какъв размер да дадат в зависимост от напредването на детето.
Виж - обувките е добре да си вземете, за да не се деформира крачето на детето. Виждал съм обувки на Юнак, а има и във всички магазини за ски екипировка - като почнеш от SLS - големия на черни връх в посока околовръстното, минеш през всички магазини на черни връх и свършиш в магазина на Соломон на Вапцаров. За екипа препоръчвам да погледнете в едно магазинче, което е точно срещу завод витоша - има 2 входа - в единия има детски якета и гащеризони - испански, марка Joluvi. Много ми харесаха. Аз купих на дъщеря ми от там яке преди 2 седмици. Има и малки. Горещо препоръчвам да го качите на ски в ски училище. Но мисля, че преди детето да е навършило 3 години е рано. Може би следващия сезон. На тази възраст е добре да го забавлявате, стоейки на ските, но не и да го учите да кара Simple Smile
Успех!

# 26
  • Мнения: 5 255
Ако още търсите екипи - има в Пакостник.
Има цели на Kanz и от две части на Zeplin.
Личните ми впечатления са, че на Kanz тъмно синьото е много добро  Peace, докато цикламеното ми е много отровно, а и плата не е този, които очаквах  Tired
Има размери /в сайта са написани/. Цените са доста прилични  Peace
Ето и как изглеждат тези на Kanz /снимките в сайта не са от най добрите  ooooh!/:
 

# 27
  • Мнения: 2 751
аз имам обувки за дете, които подарявам. моята дъщеря почна на 3 и 1/2 да се пробва да кара ски и следващата година купихме ски и обувки.
Лично моето мнение е да ползвате ски от ски училище - там ще преценят какъв размер да дадат в зависимост от напредването на детето.
Виж - обувките е добре да си вземете, за да не се деформира крачето на детето. Виждал съм обувки на Юнак, а има и във всички магазини за ски екипировка - като почнеш от SLS - големия на черни връх в посока околовръстното, минеш през всички магазини на черни връх и свършиш в магазина на Соломон на Вапцаров. За екипа препоръчвам да погледнете в едно магазинче, което е точно срещу завод витоша - има 2 входа - в единия има детски якета и гащеризони - испански, марка Joluvi. Много ми харесаха. Аз купих на дъщеря ми от там яке преди 2 седмици. Има и малки. Горещо препоръчвам да го качите на ски в ски училище. Но мисля, че преди детето да е навършило 3 години е рано. Може би следващия сезон. На тази възраст е добре да го забавлявате, стоейки на ските, но не и да го учите да кара Simple Smile
Успех!

Кой номер са обувките?
На мен ми трябват 27.
Бих ги купила, ако ми харесат  Laughing
Пиши ми на лични, ако има съвпадение в номера. Grinning

Общи условия

Активация на акаунт