На море в Поморие 2022 г.

  • 38 900
  • 764
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 120
Плажа е малък правен от собственика има си пясък,чадъри,шезлонги спасител между хотела и плажа има алея по която може да са отиде до централния плаж намира се  на 100 м сутрин може да се разтъпче човек по алеята и пиърса с чаша кафе за мен гръцката махала  е най доброто място място има си атмосфера

# 46
  • Мнения: 1 715
Аз само на това плажче ходех години наред, защото цените на чадър и шезлонг бяха доста добри и имаше кафе и чиста тоалетна в хотела. Сега не знам за цените, ходя на плажа срещу гранда, защото ми е най-близко, и там е хубаво, ходехме да правим сутрин йога. Сутрин там покрай морето е манифестация от бягащи и спортуващи.

Последна редакция: нд, 08 май 2022, 13:04 от milanda

# 47
  • Мнения: 9 481
Разискваха някакви "сини" зони за паркиране; има ли яснота как ще е паркирането това лято?

# 48
  • Мнения: 1 024
Здравейте, харесах си Роуз Гарден. Някой може да даде отзиви?

# 49
  • Мнения: 149
Разискваха някакви "сини" зони за паркиране; има ли яснота как ще е паркирането това лято?

Тази година паркирането ще е по-трудно според мен.
Ще има синя зона само пред обществени сгради (общо около 100 места). Ще има и места очертани с бяло и ще са безплатни. Ще има и платени места за живущите, но не се знае как ще ги маркират.
Почти всички паркинг в стария град ще са платени. С цена около 10-12 лв. на ден.
Ще има безплатни паркинги на отдалечени на около 2-3 км. от стария град.

В новия град ако не греша няма да има синя зона. Мисля, че само платени места за живущите.

# 50
  • Мнения: 1 808
Здравейте, харесах си Роуз Гарден. Някой може да даде отзиви?
И аз. Ще чакам отзиви. В maps има добри отзиви за сега.
От къде мислите да резервирате?

# 51
  • Мнения: 1 024
През Amigos travel мисля, до 15 май има отстъпка.

# 52
  • Пловдив
  • Мнения: 746
Поздрави от любимото Поморие. От сряда сме тук. Вчера духаше и не ставаше много за плаж, но днес беше идеално. Морето разбира се е студено, не сме очаквали друго. Вчера се разхождахме и видяхме, че надолу до хотел Регата подготвят вече плажовете. Тук до Гранда, където сме ние още не.
Малко заведения и магазини работят.
Има много украйски коли паркирани по улиците.

# 53
  • Мнения: 83
Здравейте, някой да знае конкретна квартира в Поморие, където се предлага и бебешка кошара. Благодаря предварително 🙂

# 54
  • Мнения: 42
Здравейте момичета, да попитам, някой отсядал ли е в Поморие в Къща Дафи? Избрахме това място заради кучето, по телефона звучи добре жената, условията също са приемливи, просто ми се искаше да имам инфо и от другата страна.
Благодаря предварително!

# 55
  • Мнения: 2 085
Някой на място може ли да сподели вече водата става ли за къпане? Мислим на 1-ви да отскочим за няколко дни,но дребното ще иска във водата и това малко ме спира

# 56
  • Мнения: 1 715
Някой на място може ли да сподели вече водата става ли за къпане? Мислим на 1-ви да отскочим за няколко дни,но дребното ще иска във водата и това малко ме спира
Това е много относително. На варненския плаж през цялата година има някой, който да се къпе. Ако 18-20° те устройват.

# 57
  • Мнения: 355
Здравейте. Някой да е посещавал хотел Феста Поморие?

# 58
  • Сливен
  • Мнения: 4 230
Някой няма ли да пусне нова тема-Поморие 2022 г.?

# 59
  • Б
  • Мнения: 566
Здравейте, имам питане - в Поморие има ли детски клуб с аниматор/частна занималня където можеш да оставиш детето за 1-2 часа?
Мерси за отговора предварително.
Здравейте, аз знам този
https://m.facebook.com/story.php?story_fbid=pfbid056hncyDAgDTepY … m_source=timeline

Общи условия

Активация на акаунт