На море в Поморие 2022 г.

  • 38 943
  • 764
  •   1
Отговори
# 60
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 493
Здравейте. Някой да е посещавал хотел Феста Поморие?
Миналата година бяхме там, питай, каквото те интересува.

# 61
  • Мнения: 13 937
По какъв начин става свързването с Феста Поморие? Телефонът, посочен в сайта е импулсен.

# 62
  • Мнения: 355
Ами като цяло всичко. Чисто ли е , храната как е ? За деца добре ли  е ? 5 годишно....
Плажа близо ли е

# 63
  • София
  • Мнения: 7 995
Здравейте, искам да питам дали в началото на юли времето е ок в Поморие? Основно морето ме интересува, резервирах край южния плаж и се притеснявам да не е студено или с водорасли/подводни течения. Била съм там като дете и нямам никакви спомени от мястото.

# 64
  • Мнения: 6 237
Ние бяхме миналата година от пети юли нямаше водорасли,водата беше ок към десет сутринта когато ходехме,имаше си места и шезлонги без проблем.Бяхме десет дена три от които обаче валя и общо взето седяхме в апартамента или по заведенията.Иначе вечер беше хладно и приятно,нямаше комари заради по силния вятър.Добре си изкарахме,в невалящите дни между 2-4 часа не се дишаше и си седяхме пак в апартамента,с дете на три години бяхме.Тази година ще сме и с тримесечно и средата на юли ще видим как ще е.

# 65
  • София
  • Мнения: 7 995
Много благодаря за отговора! Успокои ме. Simple Smile
Тази година нямам избор за датите, иначе избягвам да ходим толкова рано на море именно заради валежите. Дано имаме късмет и да уцелим и хубави дни.

# 66
  • Мнения: 2 687
да попитам като цяло пясъчният плаж или централният плаж е по-натоварен? притеснява ме лудницата Simple Smile и на кой има платени чадъри, особено пък ако не са от плат, а от слама.

Последна редакция: пн, 30 май 2022, 15:42 от arino

# 67
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 493
Ами като цяло всичко. Чисто ли е , храната как е ? За деца добре ли  е ? 5 годишно....
Плажа близо ли е
Ние наехме апартамент от собственик там, така, че не знам  за телефона на сайта.
Плажът е пред самия хотел, хранихме се в заведения в близост. До хотела има малка детска площадка, също и надуваем замък, точно зад хотела. Срещу него има 3 заведения за закуски, правят много вкусни банички, тутманици, кифли и т.н.

# 68
  • София
  • Мнения: 1 304
Здравейте, искам да питам дали в началото на юли времето е ок в Поморие? Основно морето ме интересува, резервирах край южния плаж и се притеснявам да не е студено или с водорасли/подводни течения. Била съм там като дете и нямам никакви спомени от мястото.

Не знам кой е южен, но ние сме ходили в новия град и там за мен е ок.
В стария град според мен все духа, а аз съм паника заради децата. Simple Smile Имаше дне в стария град флагът е червен, а в новия зелен.
Вечер също духа из стария град.

# 69
  • Мнения: 2 687
и имате ли мнение за хотел Панорама? няма го в буукинг и само две ривюта има в гугъл.

# 70
  • Мнения: 355
Ами като цяло всичко. Чисто ли е , храната как е ? За деца добре ли  е ? 5 годишно....
Плажа близо ли е
Ние наехме апартамент от собственик там, така, че не знам  за телефона на сайта.
Плажът е пред самия хотел, хранихме се в заведения в близост. До хотела има малка детска площадка, също и надуваем замък, точно зад хотела. Срещу него има 3 заведения за закуски, правят много вкусни банички, тутманици, кифли и т.н.
А дали може да кажете къде е този апартамент

# 71
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 493
Във Феста, имат крило с апартаменти на собственици, просто имат хотелска част+крило с апартаменти на собственици, в същата сграда.

# 72
  • София
  • Мнения: 7 995
Здравейте, искам да питам дали в началото на юли времето е ок в Поморие? Основно морето ме интересува, резервирах край южния плаж и се притеснявам да не е студено или с водорасли/подводни течения. Била съм там като дете и нямам никакви спомени от мястото.

Не знам кой е южен, но ние сме ходили в новия град и там за мен е ок.
В стария град според мен все духа, а аз съм паника заради децата. Simple Smile Имаше дне в стария град флагът е червен, а в новия зелен.
Вечер също духа из стария град.
Да, за този в Новия град става въпрос. Много благодаря!

# 73
  • Мнения: 355
Във Феста, имат крило с апартаменти на собственици, просто имат хотелска част+крило с апартаменти на собственици, в същата сграда.
Разбирам, а как да го намеря , в самия сайт ли има телефони или ти нещо от познат ?
Така може ли да се ползва басейна, ресторанта , чисто ли е , или вие ходихте в съседни ресторанти

# 74
  • Страната на чудесата
  • Мнения: 6 493
От Почивка.бг мисля, че излезе миналата година. Може да се ползва всичко в хотела, а се хранехме в съседни, различни заведения, както писах и по-нагоре.

Общи условия

Активация на акаунт