държите ли на образованието на мъжа до вас и какво образование имат вашите мъже

  • 14 969
  • 368
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 1 449
Държа на ума, интелигентността и познанията, които често нямат общо с образованието. Мъжът ми не завърши висшето си, но това не му пречи да е една подвижна енциклопедия  Mr. Green

# 271
 Grinning LaughingРазбира се че образованието има значение!
Мъжът ми е вишист и живота с него е супер. Интелегентен образован професионалист в работата си и печели много добре /което е без значение/. Не мога да си представя живота с някой ограничен шофьор монтьор строител полицай или нещо подобно.Извинявам се ама е точно така! От повечето необразовани мъже лъха простотия лошо отношение към жената и лоши обноски!
Доста съм критична но нещата стоят точно така!
И още нещо аз знам какво представлявам и знам какво искам от живота. Не може до един професионалист много добър в професията и познат в обществото да стои един безличен необразован и простоват мъж. Знам сега че ще бъда нападната но моето най искрено и точно мнение е такова! bowuu bowuu bowuu

# 272
  • някъде
  • Мнения: 4 962
Ех, като почнете да пишете като гости, а не с никовете си  ooooh!
Тъпо е да делим мъжете на имащи дипломи и нямащи дипломи! Все едно те да ни делят на слаби и дебели, руси и тъмнокоси! Ми естествено че всеки е различен и една диплома ме е критерии дали мъжа до теб е Човек! Вие вечер до дипломите и парите на мъжете си ли лягате или до тях самите? Thinking

# 273
  • Мнения: 1 956
Както казах и в началото на темата - да , държа на образован човек до себе си. Както беше написал някой преди мен - ако мъжът е интелигентен и държи на себе си ще инвестира в образованието си.
Това, което забелязвам е, че всяка потребителка, чийто съпруг е със средно образование казва, че за нея няма значение.Ами нормално, ако имаше значение нямаше да са заедно и така... Няма смисъл от този спор.

# 274
  • Букурещ
  • Мнения: 1 236
Както казах и в началото на темата - да , държа на образован човек до себе си. Както беше написал някой преди мен - ако мъжът е интелигентен и държи на себе си ще инвестира в образованието си.
Това, което забелязвам е, че всяка потребителка, чийто съпруг е със средно образование казва, че за нея няма значение.Ами нормално, ако имаше значение нямаше да са заедно и така... Няма смисъл от този спор.
Абсолютно подкрепям.

# 275
  • Мнения: 3 423
да така е всички с мъж със средно обясняват ,че за тях няма значение,но същевременно се опитват да омаловажат образованието на другите и от там се ражда спора

# 276
  • София
  • Мнения: 4 423
Grinning LaughingРазбира се че образованието има значение!
Мъжът ми е вишист и живота с него е супер. Интелегентен образован професионалист в работата си и печели много добре /което е без значение/. Не мога да си представя живота с някой ограничен шофьор монтьор строител полицай или нещо подобно.Извинявам се ама е точно така! От повечето необразовани мъже лъха простотия лошо отношение към жената и лоши обноски!
Доста съм критична но нещата стоят точно така!
И още нещо аз знам какво представлявам и знам какво искам от живота. Не може до един професионалист много добър в професията и познат в обществото да стои един безличен необразован и простоват мъж. Знам сега че ще бъда нападната но моето най искрено и точно мнение е такова! bowuu bowuu bowuu

ако беше с истинския си ник, бих ти разказала една приказка Sick, но не си заслужава да се занимавам с интелигентни , но страшно ограничени патки

# 277
  • Мнения: 1 640
да така е всички с мъж със средно обясняват ,че за тях няма значение,но същевременно се опитват да омаловажат образованието на другите и от там се ражда спора

Hug Peace

# 278
  • Linz
  • Мнения: 11 619
Смятам, че цялата тази тема е абсурдна! Едната диплома нищо не дава на човек... Освен самочувствие на някои хора, често без покритие Rolling Eyes

# 279
  • София
  • Мнения: 4 423
да така е всички с мъж със средно обясняват ,че за тях няма значение,но същевременно се опитват да омаловажат образованието на другите и от там се ражда спора

сериозно ли бе???? Добре че си ти да ми отвориш очите Sick, за какво обрзование ми говорите, като утре мога да си купя диплома за икономист - 3500лв. и това ме прави интелигентна ли?
Само не знам кой, как, точно ще ми докаже, че не си е купил дипломата?

# 280
  • Мнения: 959
Не държа на образованието,държа на интелигентността а едното няма връзка с другото Naughty

# 281
  • Мнения: 6 472
Буболина, ти пък на къде го изби Hug Не става въпрос за диплома, а за образование Grinning За съжаление в България в много случаи това са две различни неща.

# 282
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 639
да така е всички с мъж със средно обясняват ,че за тях няма значение,но същевременно се опитват да омаловажат образованието на другите и от там се ражда спора


Я ми покажи къде точно видя подобно отношение в мои публикации  newsm78 Няма нужда да пишеш, заради самото писане  Stop И да, ще омаловажа нечие висше образование, след като разменя с него десетина приказки и се окаже по- тъп и от галош... Пък ако ще и доктор на науките да е...

# 283
  • София
  • Мнения: 290
Дали един човек, било то мъж или жена, ще е успешен в живота не зависи от образованието. Има висшисти с две-три висши, които са се превърнали в дървени философи и само е жалват от положението в страната, без да правят нещо да подобрят живота си. Има и хора със средно, които успяват от нищо да направят нещо. Това си е до човек,  дали мисълта му тече в правилна посока, дали е гъвкав спрямо различните ситуации и още куп неща.
А дипломата е важна, ако си решил да си служител и да работиш за заплата. Ако искаш  да развиваш свой бизнес никой не се интересува от тапията щом си добър в това, с което си се заел.
Моят мъж е със семестриално завършен PR, но така и не се дипломира. Живота му тръсна друго призвание, в което смея да кажа е един от най-добрите, фирмата му се развива със страхотна скорост. Това за означава, че образовнието не е от решаващо значение, ако човека е умен и находчив и преследва целите си.

# 284
  • София
  • Мнения: 4 423
Буболина, ти пък на къде го изби Hug Не става въпрос за диплома, а за образование Grinning За съжаление в България в много случаи това са две различни неща.
Избих защото ме хвана яд, никой не може да докаже какво му е точно образованието, развяват дипломи някакви, това е виртуално простронство и аз мога да кажа, че съм много елитен адвокат примерно, ще ми повярват много хора, но тези които ме познават и контактувам знаят за какво става въпрос точно.
За това ме е яд, появават се такива едни надути, с претенции, ама дали не спят в керпич никой не знае - важното е да се правим на по - по - най....
 Hug за теб

Общи условия

Активация на акаунт