Доверявате ли се на съветите на фризьора?

  • 1 556
  • 40
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 047
   Ходя при една фризьорка от години и не съм правила някаква драстична промяна, за да видя дали мога да й се доверя.

   Тези дни едно момиче мерело шапки при една позната и си криела главата. В един момент ревнало и си показало остриганата си коса и разказало, че отишло с дълга до кръста къдрава коса да й оберат връхчетата, фризьорката й предложила да й направи по-различна прическа. Не й ли било омръзнало толкова години така да ходи тя се съгласила. Онази обранала стола с гръб към огледалото за да бъдело изненада. Когато била готова и я обърнала, детето направо изпаднало в шок. Дългата й къдрава коса била остригана втори, айде трети номер, абе три пръста коса все едно, с обран и изтънен врат. Разплакала се и избягала. От няколко дни пробвала да приглади с какво ли не косата, за да не стърчи толкова и да не е така неуправляема ... но никакъв успех. Затова решила да ходи само с шапки.

    Та така. Много се замислих над този разказ и за това, доколко всъщност трябва да се доверяваме на фризьорките. Доколко ги е жал за дългите, пускани с години коси, доколко могат да си представят реално крайния резултат на идеите си и защо някои толкова обичат да кълцат!

   Рени, съжалявам, че не се харесваш. Нали знаеш, малко клиширано, но единственото успокоение е - ще ти порасне пак!  Hug

# 16
  • Мнения: 1 043
Аз винаги се доверявам на моята фризьорка за всичко,свързано с косата ми.Тя знае,че обичам да експериментирам и винаги съм оставала доволна.Затова и ходя при нея  Peace

# 17
  • Мнения: 298

 Close това е кошмарно, как може така да се изгаврят с горкото момиче?!?  Sick

# 18
  • Мнения: 9 093
Доверявам се на сегашната си фризьорка, но на предишната...хм, нямаше усет жената и това си е.
В ръцете на сегашната се оставям без колебание.
Рени, хич не съжалявай, сега ти е странно с новата коса, защото не си се свикнала. На хубав човек всичко му отива Wink
А и нали знаеш лафа: за коса не се плаче - нали пак ще порастне Grinning

# 19
  • Мнения: 1 318
Рядко експериментирам, но ако реша да правя промяна, се допитвам до фризьора си Flutter Приемам съвети само след собствена преценка Thinking

# 20
  • Мнения: 5 362
Да.Не съм се разочаровала до сега.

# 21
  • Мнения: 583
и аз се доверявах доскоро/и то на не случаен/, но май вече ще престана. прави ми впечатление, че е излязла някаква мода да се изтънява ли, филира ли и аз не знам какво е , но имам предвид едно обиране със специална ножица, при което половината от даден кичур се скъсява, а другата-не. моята коса и без такова подстригвне е такава, защото постоянно ми расте нова по-къса, а дългата пада и оредява. но напоследък като искам само връхчетата да ми оберат ме постригват по описания начин ooooh! по мое лично мнение такова нещо би било подходящо за много гъста коса,в случай, че си удължаваш косата или просто ходиш постоянно с някаква шантава прическа. благодарение на модните тенденции изглеждам ужасно в главата и не знам след колко нормални подстригвания ще ми заприлича на нещо главата. аз съм с чуплива коса и ако не я изправям, приличам на разплетена дамаджана със сегашната си прическа Sad

# 22
  • Мнения: 425
Да, винаги се доверявам.

# 23
  • София
  • Мнения: 290
Да, защото ме постригва от пет години, знае че съм консерва и дори да правим големи промени в цвета или прическата тя действа постепенно - не от веднъж да ми свали половината коса, а няколко поредни пъти я постригва все по-късо и така имам време да се възприема.

# 24
  • Linz
  • Мнения: 11 619
bim bam, на срещата на 18-ти бях с новата си прическа (макар, че там съм доста по-зализана - изправиха ми косата със сешоар). Има моя снимка в темата, но не искам да я вадя, щото съм излязла като олигофрен. Според мен е много късо.
Ами и аз съм точно като разплетена дамаджана в главата. Клепам се с пяна, иначе съм като овчица Mr. Green
Това ми единственото успокоение- че ще порасте пак Tired То и фризьорката като ме видя как реагирам на новата си визия се опита да ме успокои, че косите които тя подстригва започват да растат много бързо... няма що- повярвах й Confused

# 25
  • Мнения: 9 093
Рени, аз лично много те харесах на снимката. Честно.
Помислих, че имаш нова прическа от след това Simple Smile

# 26
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
bim bam, на срещата на 18-ти бях с новата си прическа (макар, че там съм доста по-зализана - изправиха ми косата със сешоар). Има моя снимка в темата, .......

  Ей сега ще се пробвам да я открия, но все ми се струва че не е толкова зле, колкото описваш.
  Хайде, наистина ще израсте бързо  Hug

# 27
  • Мнения: 3 537
Да,но само на моя фризьор. Peace

# 28
  • Мнения: 2 910
Доверявам се на фризьорката си, но тя ми е и най- добра приятелка Hug
Наскоро се подстригах, смених си прическата и не съжалявам, че я послушах, защото така се харесвам, а и всички около мен твърдят, че ми е по- добре Flutter

# 29
  • Мнения: 1 679
 newsm12 не съвсем

Чакам да ми порасне бретона и няма повече да си правя експерименти

Общи условия

Активация на акаунт