Резултати от микробиология

  • 794
  • 10
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
[/img][/img]

Здравейте,дами! Това са моите резулати от микробиология,има ли някоя жена която има тези бактерии и гъбички,понеже аз така разчитам тези изследвания. Гинеколожката ми е почивка до края на месеца. Може ли да споделите опит,ако някоя от вас се е лекувала с този вид заболяване? Знам,че тук мнението не е професионално и е за доктор,но не ме свърта до моя час,който е чак другия месец! Искам да разбера дали тези гъбички и бактерии са упорити и с какво евенувално може да се лекуват. И ако някоя знае от какво може да са причинени. Благодаря много!😊
Ако снимките не ви отварят,ще го напиша тук:
-Mycoplasma hominis:позитивен
-Ureaplasma parvum:позитивен
-Candidada albaicans:позитивен
-Gardnerella vaginalis:позитивен
—- Клетъчни проблеми свързани с:
•Clue cells
•коки
•възпаление(включва типично възтановяване)

# 1
  • Мнения: 3 488
Ами население има сериозно. Ползвайте презервативи и нека и партньора се лекува също.

# 2
  • Мнения: 2 622
Честно казано ми изхвръкнаха очите като прочетох резултата 😵‍💫
Гъбички може и от басейн да хване човек,но останалото ...
Ако си с постоянен партньор,той също трябва да се лекува.
Не чакай лекарката ти да се върне,с резултата направо при друг да изпише лечение.Урезплазмата е доста упорита бактерия,и понякога отнема време да се излекува.След лечението задължително контролна микробиология.

# 3
  • Мнения: 195
Микоплазмите и уреаплазмите се предават по полов път. Ако имате постоянен партн се лекувате и двамата с АБ. Задължително антибиограма преди лечение и микробиология след него. Няма как да Ви "изпишем" лечение при условие, че нито сме лекари, нито имате антибиограма, която да покаже към какво са чувствителни бактериите. Съвет: Замислете се, ако лекуващият Ви лекар изписва терапия без антибиограма и в никакъв случай не приемайте съвети за лекарства от интернет. Затова вече толкова трудно се лекуват тези твари защото всеки пие каквото му падне и накрая нищо не действа (резистентност). Та най много да не се излекувате и тровите организма с лекарства + страничните ефекти. Вие си решавате

Последна редакция: чт, 16 юни 2022, 20:02 от lilikt

# 4
  • Мнения: 1 787
Момичета, вече съм отчаяна. В края на февруари бях на преглед (цитонамазка и микробиология) и излязоха стрептококи. Гинеколожката ми изписа Аугументин, а след това слагах 10 дни Лактажин, пих Феми Флора. Края на април отидох на контролна микробиология и пак имах. Ново лечение с Клацид, вагинални глобули с антибиотик, след  това Астарте, Вагизан и Лактажин. Миналата седмица бях на контролна микробиология, която излезе тази вечер и все още имам. Приятеля ми пи заедно с мен Аугументин, след това пусна микробиология на еякулат и нямаше нищо. Разбира се, през цялото време сме се пазили. Не знам вече какво да правя, трети антибиотик най-вероятно ще ми изпише. А нали тези бактерии се получавали от спад в имунната система, с тези антибиотици предполагам, че си скапвам имунната система още повече. Два месеца и витамини пия. Вие с какво успяхте да излекувате тези бактерии? Благодаря ви предварително за отговорите.

# 5
  • Мнения: 3

 Здравейте бременна съм в 24 сед. има ли нужда от притеснение за тези изследвания ?

# 6
  • Мнения: 1


Здравейте!
Моля за помощ. Ако може някой да ми разчете тези резултати. Има ли за какво да се тревожа?

# 7
  • Мнения: 321
Момичета, вече съм отчаяна. В края на февруари бях на преглед (цитонамазка и микробиология) и излязоха стрептококи. Гинеколожката ми изписа Аугументин, а след това слагах 10 дни Лактажин, пих Феми Флора. Края на април отидох на контролна микробиология и пак имах. Ново лечение с Клацид, вагинални глобули с антибиотик, след  това Астарте, Вагизан и Лактажин. Миналата седмица бях на контролна микробиология, която излезе тази вечер и все още имам. Приятеля ми пи заедно с мен Аугументин, след това пусна микробиология на еякулат и нямаше нищо. Разбира се, през цялото време сме се пазили. Не знам вече какво да правя, трети антибиотик най-вероятно ще ми изпише. А нали тези бактерии се получавали от спад в имунната система, с тези антибиотици предполагам, че си скапвам имунната система още повече. Два месеца и витамини пия. Вие с какво успяхте да излекувате тези бактерии? Благодаря ви предварително за отговорите.

Как се развиха нещата при теб? Аз септември правих микробиология - стрептококи, пих антибиотик, слагах глобули, след което октомври пуснах микробиология - пак същото, сега пак слагам глобули и съм в ужас ще се отърва ли от тази гад. В края на месеца ще пускам нова микробиология.

# 8
  • Мнения: 1 787
Момичета, вече съм отчаяна. В края на февруари бях на преглед (цитонамазка и микробиология) и излязоха стрептококи. Гинеколожката ми изписа Аугументин, а след това слагах 10 дни Лактажин, пих Феми Флора. Края на април отидох на контролна микробиология и пак имах. Ново лечение с Клацид, вагинални глобули с антибиотик, след  това Астарте, Вагизан и Лактажин. Миналата седмица бях на контролна микробиология, която излезе тази вечер и все още имам. Приятеля ми пи заедно с мен Аугументин, след това пусна микробиология на еякулат и нямаше нищо. Разбира се, през цялото време сме се пазили. Не знам вече какво да правя, трети антибиотик най-вероятно ще ми изпише. А нали тези бактерии се получавали от спад в имунната система, с тези антибиотици предполагам, че си скапвам имунната система още повече. Два месеца и витамини пия. Вие с какво успяхте да излекувате тези бактерии? Благодаря ви предварително за отговорите.

Как се развиха нещата при теб? Аз септември правих микробиология - стрептококи, пих антибиотик, слагах глобули, след което октомври пуснах микробиология - пак същото, сега пак слагам глобули и съм в ужас ще се отърва ли от тази гад. В края на месеца ще пускам нова микробиология.
Благодарение на съфорумката Mila1331 последната ми микробиология беше чиста. Направо ти пиша лечението -12 дни Полижинакс, Гинофилус един цял месец от цикъл до цикъл и следващия месец през ден. Стрептококите ги няма, но заради това тъпчене с антибиотици на неадекватна лекарка от Щерев още не мога да си оправя лактобацилите. В момента още слагам Гинофилус и най-лошото е, че толкова ми е скапана имунната система, че постоянно нещо ме хваща, в момента съм с грип. Препоръчвам и Д-р Кристина Рачева, която гледа на микроскоп лактобацилите, пак ми я препоръча съфорумката. Явно гинеколозите си действат по схемата с антибиотиците, че е най-лесно.

# 9
  • Мнения: 321
Момичета, вече съм отчаяна. В края на февруари бях на преглед (цитонамазка и микробиология) и излязоха стрептококи. Гинеколожката ми изписа Аугументин, а след това слагах 10 дни Лактажин, пих Феми Флора. Края на април отидох на контролна микробиология и пак имах. Ново лечение с Клацид, вагинални глобули с антибиотик, след  това Астарте, Вагизан и Лактажин. Миналата седмица бях на контролна микробиология, която излезе тази вечер и все още имам. Приятеля ми пи заедно с мен Аугументин, след това пусна микробиология на еякулат и нямаше нищо. Разбира се, през цялото време сме се пазили. Не знам вече какво да правя, трети антибиотик най-вероятно ще ми изпише. А нали тези бактерии се получавали от спад в имунната система, с тези антибиотици предполагам, че си скапвам имунната система още повече. Два месеца и витамини пия. Вие с какво успяхте да излекувате тези бактерии? Благодаря ви предварително за отговорите.

Как се развиха нещата при теб? Аз септември правих микробиология - стрептококи, пих антибиотик, слагах глобули, след което октомври пуснах микробиология - пак същото, сега пак слагам глобули и съм в ужас ще се отърва ли от тази гад. В края на месеца ще пускам нова микробиология.

Значи момичета, пуснах нова микробиология и сега ново 20: 1. ENTEROCOCCUS FAECALIS. - количество масово;
Имате ли някаква представа какви са тези бактерии, защото в интернет не намерих информация. Слагах глобули гинофилус до четвъртък, след антибиотичните преди това. Вече съм отчаяна с тези бактерии Sad Утре имам час при АГ, но до тогава ми се иска да добия представа и да се подготвя психически дали пак ще трябва лечение.

# 10
  • Мнения: 69
Момичета, ще започвам подготовка за ЗЕТ, но днес ми излезе микробиологията и съм в паника. Досега не ми е излизал подобен резултат. Имате ли представа как се интерпретира и дали ще може да направим ЗЕТ този месец? Имали ли сте подобни резултати и как сте ги лекували? Благодаря!

Общи условия

Активация на акаунт