Уреди Тека

  • 3 299
  • 17
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 11 614
Това е комбиниран уред и е нормално да е по-скъп.
Вие разбирате ли изобщо за какво говоря? Нормално да му вдигнат цената с 1000 лева?!
Пералните на Бош от 4 серия бяха 700-800 лева, а сега са около и над 1000 за същите модели. И това ли е нормално?!
Ако не следите пазара и не сте наясно, то по-добре не давайте определения за "нормално".

# 16
  • Мнения: 3 488
Това е спекула в такъв случай. И моля - не ми се карайте. Всеки има критерии за нормалност във всеки аспект и моите вероятно са различни от Вашите. Нямам престава за цените, но имам представа, че и ента серия е пак със същия няколко годишен начин на живот, ако ще и цената да е с повече от четири нули отзад.
Темата на дамата ще бъде опорочена с коментари за цени, защото онова, което е скъпо за Вас, може да не е скъпо за нея. Въпросът е за конкретна марка, а не за цените на кухненските помощници.

# 17
  • Мнения: 11 614
Това е спекула в такъв случай. И моля - не ми се карайте. Всеки има критерии за нормалност във всеки аспект и моите вероятно са различни от Вашите. Нямам престава за цените, но имам представа, че и ента серия е пак със същия няколко годишен начин на живот, ако ще и цената да е с повече от четири нули отзад.
Темата на дамата ще бъде опорочена с коментари за цени, защото онова, което е скъпо за Вас, може да не е скъпо за нея. Въпросът е за конкретна марка, а не за цените на кухненските помощници.
Аз не се карам, но коментарите Ви не са насочени в контекста на моите (сигурно четете по диагонал Simple Smile ), още повече че сама казвате, че нямате представа за цените. Аз Ви давам пример как спекулативно се надуват цени с 50% и се ограбват потребителите. Не виждам какво лошо има човек да намери най-доброто съотношение цена-качество и да не му олекват джобовете за еднодневки. Иначе сте права, че към днешна дата много голям процент от домакинските уреди са меко казано зле.

Общи условия

Активация на акаунт