МАРТенските мами хубавеят, слънчеви усмивки по лицата греят!

  • 12 091
  • 299
  •   1
Отговори
# 255
  • Мнения: 267
Здравейте тумбаци и от мен!  Hug
Аз бях 5-6 дена почивка и съм изпуснала доста неща, но ме мързи да изчета всичко и се включвам откъдето сваря  Mr. Green
За сладкото - това ми е голям проблем. Мога друго да не ям, но сладко ми се яде зверски. Знам че не трябва, но не мога да устоя  Embarassed Аз и преди да забременея обичах сладко, а сега съвсем.
Гледах че сте си говорили как смятате да раждате, за упойки и т. н. Аз също започвам да си мисля за тези неща, но съм съвсем незапозната, и мисля да се разрова сега да попрочета за тези упойки, за какво точно иде реч.

# 256
  • София
  • Мнения: 726
Привети и от нас,

затрила ни се е нещо предната темичка, а  newsm78...

Както бях писала там ме е обзела една предколедна треска, само да нямах толкова много работа, ама още 10 дни зор и после ще си почина 2 седмици по коледните празници.

За сладкото - много ми се яде - ако мога всеки ден ще омитам по 1 шоколад, добре че засега волята надделява над лакомията. Вече съм +7 кила и се чувствам като слон.

За раждането засега се очертавам нормално, но ЗАДЪЛЖИТЕЛНО с епидурална упойка - за мен при моят праг на болка това е цивилизования начин да се ражда.

# 257
  • София
  • Мнения: 8 288
"Graco"-Вече в България  http://911.bg/a2/offers.asp?grid=27724&m=37

# 258
  • Мнения: 79
Как сте момичета?Аз дорде разбера какво станало тия дни из форума вие ще изпишете темата.Нещо темичките са се затрили.Жалко.
Ние с бебчо растем и хубавеем Joy.Цял ден днес ми раздава ритници.Аз съм на 3.01.07 пак на консултация и и викам на акушерката, че много хубаво ме нагласи така след празниците.Сигурно ще съм се освинила и ще ми се карат.Трябва каквото ям - ям до 01.01 и на 2 гладна стачка.Ама с един ден няма да се оправи положението Laughing.Аз през месеца избягвам да се качвам много на кантара у дома да не се депресирам излишно.За апетита не мога да кажа че имам промяна.Както си ядях преди така и сега.Е, с малки изключения разбира се.Сега ми се прияждат разни неща от време на време.
Като четох как сте шпионирали при декемврийките и аз рекох да надникна.Много вълнуващо.Как постояно са в очакване и току хоп изкочи бебенце.Ще дойде и нашето време.На мен пък ми е мъчно,че като спра да ходя на работа у дома нямам нет и ще ми е трудна връзката с вас.Ще изтърва много.
Хайде стига съм писателствала за днес.Лек и спорен ден от мен  bouquet

# 259
  • всъщност в Габрово, а в сърцето си в Берлин
  • Мнения: 2 975
Бах на ЖК. Сега резултатите - наддаване +6 кг, височина на матка- 27 см, корем в легнало положение - 92 см. Доктора каза да ям банички като ми се яде, ама аз няма този път да го слушам, че след празниците да не отнеса конско за килограмите Joy

# 260
  • Мнения: 750
Тези колички GRACO тук са скъпоценни Shocked, а в Америка съвсем прилични цени, ама нали ние сме по богати от американците  Close www.gracobaby.com ще взема да изтичам да си купя една Mr. Green

# 261
  • Мнения: 19
Здравейте!От много време следя мартенските темички,но все не набирам смелост да се впиша и аз!Е,сега вече се реших! EmbarassedАз съм от Бургас,но за сега живея във Велико Търново.На 23 години съм ,а термина ми е за 28.март.2007г.За сега не знам пола,но скоро ще науча и ще пиша!Бих искала да включите и мен в списъка с мартенски мами!Благодаря! Hug

# 262
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
kalasita, Добре дошла и дано се чувстваш добре тук Hug!

# 263
  • Мнения: 299
Добре дошла Кalasita Hug  bouquet

# 264
  • Мнения: X
kalasita- привет и от мен!  Grinning

Муцунке, не си сама в своята борба с вирусите и настинките! Аз съм плътно до теб  Mr. Green Всъщност както всяка зима де... За да не "затъвам" до положение да лежа и да не излизам навън, съм непрекъснато в състояние на пълна бойна готовност- капки всяка вечер /щото кихането и течът от носа сутрин са ми нормалното състояние/, също мед с лимони, осцилококцинум при най-малкия признак или контакт със силно заразен...  #Crazy

Момичета- ужасно ми се яде...На моменти направо озверявам от глад, особено ако се опитам да намаля порциите или калориите в тях. Във времето преди пришълеца нямах навика да се храня редовно, но апетитът ми се е подтискал от пренапрежение на работата. И аз бях манекенка преди десетки години, но никога не съм пазила диети. Винаги съм била с поднормено тегло и майка ми все се стараеше да ме "подсилва"...никога не съм се ограничавала.
Свикнала съм да си угаждам със сладко и тестяно, сега ми се иска повече от всякога. Дотук съм + 7 кг, но ако така продължавам да добавям по 3 на месец  #Crazy

За раждането- сигурно много от Вас ще ме укорят мислено, но аз не искам да раждам "естествено" /нито с,нито без упойки/. Далеч съм от мисълта,че нещо в мен е напълно "естествено", даже витамините, дето ги пия и храната, която приемам, водата...
Искам секцио, макар да съм наясно с възможните усложнения и трудното възстановяване. Не, не е страх от болката...поне не е това основното. Ужасявам се от мисълта как детето ще си проправя път надолу из тялото ми...и как може нещо да му се случи... Освен това имам пролапс на митралната клапа на сърцето... искам да извадят бързо бебето и да се види,че е добре /дай, Боже!/  Praynig

# 265
  • в бяла къща с голямо дворче... след софийското околомръсно
  • Мнения: 908
Е, определено не ме успокоява факта, че не съм сама "в борбата с вирусите"... даже не ме и радва, по-добре сама да си бях ooooh! Много съм кекава обаче...мноооого ooooh! Това ми е първа година без противогрипна ваксина и ей на ooooh!
За раждането - ами и аз честно казано искам да раждам със секцио. По принцип на болка не търпя, но и в моя случай това не е основното - в крайна сметка, щом и кръв давам всеки месец без дори да ми мигне окото (преди колабирах задължително) знам със сигурност, че за детето си ще мина през всичко, но ме е страх от всичките усложнения, от които не мога да се застраховам. А и си мисля, че така или иначе ще ме режат и шият (не се броя за късметлийка, че да мина гратис), та я по-добре да е на корема, че там долу ми се струва по-ужасно...

# 266
  • Мнения: 1 467
Аз не виждам защо някой трябва да се укорява, че не иска да роди естествено. Това е напълно твое право. Живеем в по-напреднал свят и щом медицината предлага подобни неща, защо да не се възползваме от тях. Всеки различно приема нещата. Аз май съм точно обратното. Не мога да си представя, че ще ми режат корема, но гледам да не се настройвам по никакъв начин. Ако мога, ще родя нормално, но ако за бебето трябва да се направи нещо, ще направя:)

# 267
  • Мнения: 454
Добро утро! Виждам, че обсъждате качените килограми, не виждам защо се притеснявате, никой не е качил прекалено много. Аз не мисля с колко ще напълнея, после ще слабеем, за мен поне няма да е проблем /освен ако хормоните не решат друго/. Относно това какво ми се яде-ми в началото не понасях сладко, сега хапвам, но не го предпочитам. Наблягам на тестените изделия Confused, винаги съм  ги обичала, но голяма част от менюто ми заемат плодовете. За раждането-аз също съм за секцио. Така ме настрои може би лекарката, при която ходя на ЖК-още в началото ми каза, че съм с прекалено тесен таз и ще се наложи да раждам по този начин. Сега като си помисля, че може и да е нормално раждане и ме обзема паника-от неизвестното естествено. Иначе на болка издържам, абе каквото стане, важното е бебчетата ни да се родят живи и здрави. Айде, няма ли и други ранобудници да си пием кафето /при мен фрапето/ заедно Laughing

# 268
  • Мнения: 2 122
Добро утро и от мен. Гледам сте говорили за количките- ние с таткото сме се спряли на този модел:

Цената на количката с кошницата излиза по интернет магазините около 600 лева, но предполагам че в нормален магазин ще е по- евтина.
За раждането- аз за сега ми се иска нормално да раждам, освен ако не възникнат някакви притеснения в процеса, още повече че мисля в Пловдив да раждам и направо от сега го мисля как ще е.

# 269
  • Мнения: 454
Ааа,mini_79, на нас също ни хареса тази /както и Buzz-a/, Вие така ли мислите да я ползвате, само със столче за кола, без зимен кош? newsm78

Общи условия

Активация на акаунт