Интериорен и екстериорен дизайн по аматьорски - тема 78

  • 33 302
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 5 934
А вариант някой да ти го изрисува, мислила ли си?
Доколкото помня обаче не си в Бг..

Апартаментът е в бг обаче и точно затова не мога да се ориентирам 😄

Ето това студио има и производство на фототапети. Може тях да ги питаш.

https://finedesign.bg/bg/uslugi

# 61
  • Мнения: 4 812
А стуко венециано мазилка не ти ли е вариант?

# 62
  • Мнения: 39 589
И аз бих заложила на стена с ефектна замаска, а не фототапет, за да прикрия несъвършенства.

# 63
# 64
  • Мнения: 2 326
OnDiNe_, според мен при използване на фототатапет в спалня  е добре да се избере нещо по - абстрактно, без натрапчиви листа, цветя  и т.н. и с акварелна прозрачна визия, особено щом интериора е светъл.
Моите предложения са за нещо подобно:
1
2
Ако са листа все пак, да са максимално стилизирани, например 3
Идеята за рисунка също е добра, стига да попаднеш на художник, чиито работи ти харесват.

# 65
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 722
Да си покажа дрешника/килера, естествено не е готов напълно (все още чакам кутии и панери, една картина да ми окачи ММ и една икона, но колкото толкова за снимките. По-подредено едва ли ще стане в това помещение Simple Smile
Абстрахирайте се от Памперсите, торбите до тавана, драконите и шишетата мин вода Simple Smile това е положението, когато един подрежда, а трима разхвърлят.
От всички най-щастлив е големия ми син, който си намери три нови скривалища



# 66
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 536
Леле, та аз имам познати в тази група - сред художниците! Въобще не бях се сетила да им пиша Simple Smile

Контактирах и фирмата от линка на Фенси, изглеждат много обнадеждаващо и са отзивчиви. Имате ли обратна връзка за качеството им?

Последна редакция: вт, 28 юни 2022, 13:57 от OnDiNe_

# 67
  • Велико Търново
  • Мнения: 7 722
Ondine, банята е прекрасна! Аз не бих си развалила елегантната пясъчно фараонска визия с шарени тапети Simple Smile

# 68
  • Мнения: 39 589
Много хубава баня. Как се "държи" чучура на мивката? Имам усещането, че ако е силна струята много ще плиска. Така ли е?

# 69
  • sofia
  • Мнения: 2 261
skk007, супер е дрешника! С кеф са си го ползваш 😊
Ondine, харесва ми банята, стилна и изчистена. От къде е огледалото с подсветката?

# 70
  • Мнения: 6 395
Каква е височината на тази баня? Имам чувството че е за миньони от такава перспектива:-)

# 71
  • Мнения: 2 000
Изглежда ми това да е проекта на банята, а не реализацията, затова е такъв ракурса.

Иначе и аз подкрепям идеята да се нарисува стената. Щях да реализирам такава в детската стая, но изчаквам преместването

# 72
  • Street of Dreams
  • Мнения: 13 536
Много хубава баня. Как се "държи" чучура на мивката? Имам усещането, че ако е силна струята много ще плиска. Така ли е?

Леко пуснат, пада направо в сифона. Но се получават пръски в бързината понякога, което е типично за този род "декоративни" мивки. Забърсвам с микрофибър, както и мивката.

Truetrue, огледалото е от Еколед, на много добра цена. Чаках го много време и ми изпратиха студена светлина, вместо топла. 😁

Последна редакция: вт, 28 юни 2022, 13:58 от OnDiNe_

# 73
  • Мнения: 39 589
Леко пуснат, пада направо в сифона. Но се получават пръски в бързината понякога, което е типично за този род "декоративни" мивки. Забърсвам с микрофибър, както и мивката.
За пръски по дрехите питах. Не се ли морките бая? Другото си е стандартно поддържане.

# 74
  • Мнения: 23 232
Моя приятелка има такъв смесител и не съм забелязала да пръска особено много.

Общи условия

Активация на акаунт