Как да си сложа лентичка за децата

  • 2 016
  • 3
  •   1
Отговори
 ThinkingЧестно-не зная как да я paste и пратя  на подписа.Изобщо не се получава.И друго-имам 2 деца-как да стане,така че и двете да са на лентичката?
  И още нещо-как в различните форуми да имам различни картинки-например в Рицарките на бялото кантарче искам лентичка за килограмите,а иначе-лентичка с децата. Praynigпомогнете

# 1
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
ThinkingЧестно-не зная как да я paste и пратя  на подписа.Изобщо не се получава.
.........
И друго-имам 2 деца-как да стане,така че и двете да са на лентичката?
......... 
И още нещо-как в различните форуми да имам различни картинки-например в Рицарките на бялото кантарче искам лентичка за килограмите,а иначе-лентичка с децата. Praynigпомогнете
Ами няколко теми по-горе има тема с  подробни обяснения.
.............
Ако са близнаци има такива лентички в различните сайтове за такива ....обаче ако не са няма как да стане на една лентичка две отделни трябва да са.
.............
Няма такава опция.

# 2
  • Мнения: 6 390
Линийка 3 в 1

Този вид линийка Ви дава възможност да обедините 2 или 3 линийки в една обща анимирана линийка. Можете например да обедините линийки възраст, сватба и годишнина и отслабване. Така подписа ви във форума ще изглежда много по-добре, а и ще привлича повече внимание.
За да можете да обедините линийките, трябва за всяка от тях да знаете нейния вид и номер.

Ако тепърва ще генерирате линийките си, можете да видите номера и вида им веднага след генерирането, точно над самата линийка. Пример:
http://www.mamaibebe.com/ticker_code.php?type=age&file=10000.gif

Ако вече имате генерирани 2 или 3 линийки, това може да стане по два начина:

1. Като видите кода на всяка линийка в подписа Ви във форума.
2. Като кликнете с десния бутон върху всяка от Вашите линийки и изберете Properties.

Ще видите URL от следния тип:

www . mamaibebe . com / ticker.php / XXX / YYYYYYY . gif

XXX - вид на линийката:
pregnancy-Бременност
age - Възраст
born - Рожденни дни
wedding - Сватби и годишнини
weight - Отслабване

YYYYYY - номер на линийката

След това трябва
тук
http://www.mamaibebe.com/ticker_3B1.php
 да изберете вида на всяка линийка и да въведете нейния номер.
Когато го направите, ще видите и самата линийка, за да бъдете сигурни че не сте сгрешили. Направете така за всяка от линийките.
Натиснете Генерирай 3 в 1 и ползвайте кода по същия начин, както и на другите видове линийки.
   

# 3
  • Sofia
  • Мнения: 21 579
 ConfusedАуу...сори за подвеждането..нИзнаех, че имало и таквоз чудо.  Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт