Магазини Pepco 10

  • 68 434
  • 754
  •   1
Отговори
# 30
  • Варна
  • Мнения: 10 789
Част от банските в Пепко в Делта мола. Цял бански не видях...


# 31
  • Мнения: 1 735
Розовото горнище на цветята само на мен ли ми се струва, че е объркан модела? Къдричките са зашити наобратно и когато висят са от опаката страна... бели...
Я, моля ви  кажете, аз ли нещо не разбирам модата?

# 32
  • Мнения: 3 977
Аз си купих горнище на бански с черния палмов принт долна част не мога да намеря никъде ...

# 33
  • Мнения: 87
Има ли куфари за пътуване на колелца  в Пейо?

# 34
  • Мнения: 54 402
Къдричките на розовия бански ги виждам да висят с цветната част отгоре.
Хубаво е, че банските са двойно подплатени, не прозират.

# 35
  • Мнения: 1 735

Ползвам снимката на Киса, ето за това говоря. Видях го магазина, беше само 1 и реших, че е дефектно, но и сега го виждам пак. 🤔🤔🤔

# 36
  • Мнения: 27 486
Това горнище не е ли просто поставено наобратно на закачалката?

# 37
  • Русе
  • Мнения: 7 057
Аз си купих горнище на бански с черния палмов принт долна част не мога да намеря никъде ...
В Русе имаше, когато мерих зеления. Чудих се кой от двата да взема. Накрая нито един. Матр'ял нямам за чашка М Joy

Последна редакция: нд, 26 юни 2022, 12:16 от viki_1974

# 38
  • Мнения: 54 402
Аз гледам долнището, извинявам се.

# 39
  • Мнения: 3 977
Аз по размер съм 75 А но учудващо се харесах в размер с на банския

# 40
  • Мнения: 1 735
Не е обратно поставено... видях го в магазина. Това е от долната страна на чашките, които са триъгълни. Ако къдричката се приглади нагоре си е добре, ама то като се облече, ще виси надолу и ще се гледа бялото. Та ми е чудно каква е тая мода...?

# 41
  • Мнения: 6 937
Едва ли е мода, но за 7лв.(ли?, не виждам точно) толкова (:

# 42
  • Мнения: 172
Здравейте, не съм се включвала до сега в темата, но я следя. Ще покажа новите покупки от днес.

Бежова изчистена тениска, сякаш са малко умалени аз предпочитам да ми е по-свободна, затова взех размер Л. Розовото е нощница М, също е доста свободна.
Този безшевен сутиен е много удобен, надявам се след пране да не се деформира. 🙂

# 43
  • Мнения: 27 486
Шейм, безшевният сутиен на каква цена е? Има ли и други разцветки и при сутиените ли стои в магазина или при спортните дрехи?

# 44
  • Мнения: 172
Имаше и телесен цвят и някакъв друг, но този ме грабна веднага и не загледах останалите подробно. 8 лв е цената. Беше при сутиените и бельото.

Общи условия

Активация на акаунт