Магазини Pepco 10

  • 68 504
  • 754
  •   1
Отговори
# 15
  • Бургас
  • Мнения: 10 352
На мен пък ми е писнало да виждам горнища с пълни чашки, в които няма никакво място да си сложиш атрибутите. Grinning

Така е, защото имаш атрибути. Като имаш 2 печени чушки търсиш Super push up Joy

# 16
  • Мнения: 27 648
Има място в чашките, как да няма...😀 Това, което е вътре, не излиза навън.🙂

# 17
  • София
  • Мнения: 22 852
Снощи забравих да снимам пижамата в къщи, затова тази сутрин снимах в магзина:



# 18
  • Мнения: 5 142
Скрит текст:
Снощи забравих да снимам пижамата в къщи, затова тази сутрин снимах в магзина:




Много приятен цвят! Красива е!
В различните магазини Пепко има различни пижами и някои не се повтарят... Такава например нямаше при нас...

# 19
  • Мнения: 21 282

За госпожицата,наложи се да съчетая с друго горнище,тъй като от бялото имаше големи размери.
А джапанките са за из двора.

# 20
  • София
  • Мнения: 22 852
Скрит текст:
Снощи забравих да снимам пижамата в къщи, затова тази сутрин снимах в магзина:




Много приятен цвят! Красива е!
В различните магазини Пепко има различни пижами и някои не се повтарят... Такава например нямаше при нас...

Тези ги има в Люлин 6. Има и други десени.

# 21
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 860
Иначе и аз днес мерих бански като на Долче. Долнище S добре, горнището ми стяга в подгръдната област. Горнище М - с кухи чашки Joy
По принцип, другите ми бански не ми стоят точно като този от Пепко...😅 Не само няма кухо в чашките, ами така повдига и оформя...😄 И все пак не е с онези чашки, които имат по 2 пръста дебела чашка и подплънки. Много си го харесвам.🥰 След мокрене притискам малко чашките, за да се отцеди водата, че задържат доста (но не е новост за мен, и другият ми бански е така).
Скрит текст:
 

Пфф Heart Eyes и аз искам бански. Grinning
Въпреки, че съм убедена, че няма начин да ми стои тей Grinning

# 22
  • Мнения: 27 648
Mалката лисичка, много хубава комбинация се е получила! Кой размер е показаният бански?

# 23
  • София
  • Мнения: 8 131
Ходих днес до Пепко. Няма ни един бански, чието горнище да ми стане....Ни един...
Иначе имаше много охлаждащи подложки за домашни любимци. София, Джъмбо плаза.

# 24
  • Мнения: 4 226
Оле, този белия ще е много як май.Много ми харесаха гащите му😆.Горнището какво е? Аз още не съм ходила, онзи ден ненадейно се промени плана.
Къде в Пловдив има най-много бански ?Направо там да ходя,че си падам май малко каприз и все нищо не харесвам или и аз не знам какво се случва.

# 25
  • Beyond the stars
  • Мнения: 7 860
Оле, този белия ще е много як май.Много ми харесаха гащите му😆.Горнището какво е? Аз още не съм ходила, онзи ден ненадейно се промени плана.
Къде в Пловдив има най-много бански ?Направо там да ходя,че си падам май малко каприз и все нищо не харесвам или и аз не знам какво се случва.

Горнището е по-яко даже Grinning

# 26
  • Мнения: 21 282
Mалката лисичка, много хубава комбинация се е получила! Кой размер е показаният бански?
S-ка.

# 27
  • Варна
  • Мнения: 10 796
Има ли цял бански?
Мин. година като имаше цял черен намален не взех, сега се разтърсих за нещо евтино, че рядко съм по плажовете.

# 28
  • Мнения: 413
Къде в София има все още от охлаждащите постелки за домашни любимци?

# 29
  • Мнения: 13 580
Къде в София има все още от охлаждащите постелки за домашни любимци?
пост 23

Общи условия

Активация на акаунт