Има ли МАМИ СКИОРКИ?

  • 24 340
  • 829
  •   1
Отговори
# 795
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Лили, друго освен това което си изброила не се сещам. Единствено за крем за защита от атмосферните условия. Бюбхен имат  такъв - wind & wetter creme - лично съм го ползвала за ски, много ми хареса. Нивеа също предлагат - мисля, че пак е wind & wetter, не бъркай със защитен крем, той е за защита от подсичане.

# 796
  • Мнения: 6 562
Ей Тина,това ми звучи много страшно и направо не знам аз как бих се справила с такава ситуация!Радвам се,че всичко вече е минало! Grinning Лили,приятно изкарване и не прекалявай с багажа,защото после се оказва че половината неща са излишни. Аз също щях да ти кажа за защитен крем. Абе ските и екипите щом са налични-всичко е наред! Желая ви хубаво време,сняг и здраве,другото ще е наред! Чакаме отзиви и естествено- smile3509 Hug

# 797
  • Мнения: 3 861
А, ето знам си аз, че трябва да питам. Имам точно такъв  wind & wetter creme на Бюбхен, но нямаше въобще да се сетя за него..Приготвям от сега

благодаря  bouquet

Ако се сетите за още нещо пишете ми Praynig

# 798
  • Мнения: 2 751

Сори за дългия постинг, написах го за да ви дам малко инфо да не сте абсолютно "боси" като мен, ако не дай боже ви се случи.

Тина, съжалявам, стана ми много мъчно за теб, това е голям шок за всяка майка   bouquet
Дано бързо се оправи и повече не се повтаря!

# 799
  • Мнения: 2 751
Кали, стискам палци за утре - нали за 31 беше назначена операцията на Калоян.

Да, Тео писа вече, че на 14и февруари преместиха датата.
Обаче днес Калоян пак вдигна темп. А в понеделник свърши АБ-ка и всичко беше супер.
Днес сутринта ме нямаше, връщам се на обяд и само като го видях, ми беше ясен  Cry Cry Cry

Идва ми да се застрелям. Не искам пак да отменяме операцията, докога така?  Sick Confused

# 800
  • София и Морето от време на време
  • Мнения: 562
Ох, Кали, това с АБ през няколко дни ми е до болка познато. Така ми беше малкия от септември 2005 до май 2006. Много кофти. Дано бързо се оправи.

# 801
  • Мнения: 3 861
Ееех Кали, съжалявам да прочета, че твоя Калоян е пак болен, дано се оправи бързичко Praynig.

Аз успях на моя Калоян да му осигуря гледане за петък за да не ходи на ясла и да не рискуваме да се разболее точно преди да заминем. Свекър ми си взима отпуската един ден по рано за да го гледа в петък. Иначе щеше да се обезмисли целия гърч тази седмица, работа+гледане на Калоян без ясла и комбинации всякакви и да го пуснем само за един ден да го хване вируса...

Както и да е, стискайте палци да удържим фронта и да е здрав. Много разчитам на хубавия въздух в планината, че ще го закали малко.

# 802
  • Мнения: 3 835
.Да, Тео писа вече, че на 14и февруари преместиха датата.
Обаче днес Калоян пак вдигна темп. А в понеделник свърши АБ-ка и всичко беше супер.
Днес сутринта ме нямаше, връщам се на обяд и само като го видях, ми беше ясен  Cry Cry Cry

Идва ми да се застрелям. Не искам пак да отменяме операцията, докога така?  Sick Confused

Кали замотах се нещо, и не ти отговорих на ЛС. От какво пак вдигна Т??? Shocked Нали го пазите, да не се е простудил нещо? Мнооого кофти! Tired Как ще го опазите за тая операция?
Обаче не се ядосвай чак толкова, в краен случай, ще го оперирате напролет, какво да се прави, така е с децата, ядове. ooooh! Може пък да е за добро, де да знам. Sad

# 803
  • Мнения: 2 751
Кали замотах се нещо, и не ти отговорих на ЛС. От какво пак вдигна Т??? Shocked Нали го пазите, да не се е простудил нещо? Мнооого кофти! Tired Как ще го опазите за тая операция?
Обаче не се ядосвай чак толкова, в краен случай, ще го оперирате напролет, какво да се прави, така е с децата, ядове. ooooh! Може пък да е за добро, де да знам. Sad
Явно се зарази от племенника ми, който дойде у нас болен, ама аз късно разбрах, че е болен  Rolling Eyes
Проблемът с отлагането идва и оттам, че започвам да имам проблеми с работата.
Все пак не ползвам болничен, работя откъщи и не смогвам, а и не само...дълга и широка  Rolling Eyes

Ама ми мина кофтито настроение, примирих се  Grinning
Пък и мъжът ми днес ми подари много яки ски-очила и съвсем ми мина.
Ще чакаме, какво да правя. Както дойде  Grinning

В събота ще се изфукам с очилата  bowuu

# 804
  • Мнения: 2 751
Ееех Кали, съжалявам да прочета, че твоя Калоян е пак болен, дано се оправи бързичко Praynig.

Аз успях на моя Калоян да му осигуря гледане за петък за да не ходи на ясла и да не рискуваме да се разболее точно преди да заминем. Свекър ми си взима отпуската един ден по рано за да го гледа в петък. Иначе щеше да се обезмисли целия гърч тази седмица, работа+гледане на Калоян без ясла и комбинации всякакви и да го пуснем само за един ден да го хване вируса...

Както и да е, стискайте палци да удържим фронта и да е здрав. Много разчитам на хубавия въздух в планината, че ще го закали малко.
Лили, стискам палци да е здравичък малкият!  Hug
После искам мнооооого подробности, защото и ние планираме там почивка, ако Калоян го оперират на 14ти, както е по план   Grinning

# 805
  • Мнения: 3 861
ЩЕ РАЗКАЗВАМ Peace

А Бифаната върна ли се, Тео, чувала ли си я?

Утре ще и звънна

# 806
  • Мнения: 3 861
Кали, ние така го бяхме закъсали зверски със сливицата на калоян и аха да го оперираме, хем че беше по малък и той взе, че се стабилизира докато го чакахме да е здрав известно време и отложихме операцията, което си беше екстра защото беше твърде малък за тази операция. ако и при вас се отложат нещата не е ли по-добре, ако се закрепи де?

# 807
  • Мнения: 2 751
Кали, ние така го бяхме закъсали зверски със сливицата на калоян и аха да го оперираме, хем че беше по малък и той взе, че се стабилизира докато го чакахме да е здрав известно време и отложихме операцията, което си беше екстра защото беше твърде малък за тази операция. ако и при вас се отложат нещата не е ли по-добре, ако се закрепи де?
Ами, той Калоян е зле откакто стана на годинка и нещата не се променят, а стават по-зле.
Няма накъде да отлагаме  newsm78

# 808
  • Мнения: 3 835
Абе, някой да знае на коя страница е прасето на Мам@, че и в клюкото ни предлагат прасета, та да им го пусна! Joy Joy

# 809
  • София
  • Мнения: 2 210
http://images12.snimka.bg/001732618.jpg
Eto slunce Simple Smile
Ina4e e na 7 str.
(sorry za latinicata , ama s windows vista sum Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт