Избор на лекар за следене на бременност Варна

  • 1 108
  • 6
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2
Здравейте, извинявам се предварително, че пускам повтаряща се тема, но искам да чуя по-скорошни мнения за акушер-гинеколозите във Варна. Не съм от Варна и ще се доверя изцяло на Вашите мнения. Препоръчайте ми добър специалист за следене на по-проблемна бременност, тъй като съм едва в 10-та седмица и лежах вече в болница, заради това че не можах да се свържа навреме с моя лекар. И ако може да ми кажете къде преглеждат (АГ, Майчин дом,…). Също ако може да изкажете мнение за феталната морфология във Варна и в Добрич, съответно при доктор Давидков и доктор Стоилов, ще бъда благодарна.

# 1
  • Мнения: 5 563
Следила съм и двете си бременности при Стоилов в Добрич, а съм раждала при Нешев в ОБ - Варна и при Цонев в Майчин дом. При последния си сложих и спирала преди седмица.
Доволна съм много и от тримата специалисти. С уникално отношение към всяка пациентка. Подхождат със спокойствие и леко, ненатрапчиво чувство за хумор. Винаги са били загрижени за мен и бебето, изслушвали са ме и са ми давали необходимите съвети и успокоение, когато е било нужно. Апаратурата на Стоилов и Цонев е невероятна, особено феталните морфологии на Стоилов много ги харесвам. Обяснява всичко много подробно и не изпуска нищичко от поглед. Обяснява всичко на много достъпен език, така че и родителите да разберат. Същото важи и за Цонев.
Цонев и Нешев стояха до мен през цялото време, предродилна и родилна зала, не са ме оставили и за секунда през процеса на раждане. Идваха и да ме видят и след това всеки ден, интересуваха се много и от бебетата. Нешев сам ми звънна на 40тия ден след раждането, за да ме чуе.
Това са моите препоръки. Знам, че и Цонев следи бременност, Нешев - не.

# 2
  • Мнения: 828
От фетална при Давидков не останах доволна. Вече не е единствения с хубава апаратура. Иначе всичко мина както трябва, но поведението му е много неприятно. Едва ли не ви се кара, че не ходите на ЖК при него. По телефона казва една цена, на прегледа друга. Надменен е много, абе не ми беше приятен изобщо. От там нататък на ФМ съм ходила при Красимира Желязкова във Виталити. Тази бременност даже и се следя при нея.
От Цонев не останах изобщо впечатлена, в 6гс ме прегледа само с коремен ехограф (таксува ме 90лв при положение, че струва 50), съответно не видя, че е двуплодна бременност, даже ме уверяваше, че е едно и не ми трябват изобщо близнаци. Еми сбърка много. Повече не бих отишла при него, особено за ФМ.

# 3
  • Мнения: 9
Здравейте. Ако имате някакви наблюдения относно д-р Танев, д-р Липчев, д-р Георги Георгиев от АГ Варна. Кой работи по ЗК? Благодаря

# 4
  • Мнения: 25 741
Здравейте. Ако имате някакви наблюдения относно д-р Танев, д-р Липчев, д-р Георги Георгиев от АГ Варна. Кой работи по ЗК? Благодаря
Танев не следи бременност, иначе е най уникалния лекар и човек в едно. Препоръчвам го.
Потърсете Мирчева, тя е в екип с Танев и безупречен специалист.
За Липчев не знам.
Г. Георгиев е добър, и има чувство за хумор. Няма да забравя как в деня след секциото влиза в реанимация и ни пита 2 те момичета как сме, аз казах "добре, но боли", и той отговори, "така трябва да е". Simple Smile

# 5
  • Мнения: 1 432
Здравейте,
някой има ли лично мнение за д-р Огнян Младенов АГ?

# 6
  • Варна
  • Мнения: 702
Привет,  подбутвам малко темата ако може някой да изкаже актуален коментар за аг за проследяване на бременност. Аз имам предишна много тежка бременност и още по-тежко раждане,  но заминаха за София от 26г.с и останах там. За аг тук нямам никакви наблюдения и много се притеснявам.
Благодаря

Общи условия

Активация на акаунт