Предаване на дипломна работа

  • 631
  • 4
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Готова съм с дипломната ми работа. До петък е срокът да я предам. Сутринта писах на ръководителката ми като и я пратих цялата. Нищо не ми е отговорила още. Но беше казвала, че трябва на нея да я предам. От канцеларията пък ми казаха "Не е така, ти идваш и я даваш лично тука" Ще има ли проблем ако не ми отговори да отида да си я преснимам и да я откарам в канцеларията. Ще отида и до нейната стая, но пък може да не е там. Тя досега ми е чела 3 от 4-те глави, оправяла ми е неща. Само да не каже "Значи без да ти прегледам цялата ти си ходиш в канцеларията да си я дадеш". Нямам и номера. От канцеларията ми бяха казали и за Декларация за авторство. Намерих го в сайта им, пише, че трябва да се сложи преди страницата за "Използвани източници". На нея трябва и моя подпис. Заданието в началото го имам снимано и просто трябва да го сложа ми казаха. И с декларацията ли е така? Знам, че това не е сайт за висшисти, ама някой може да са били студентки близките години и да разбират повече.

# 1
  • Мнения: X
Попринцип дипломния ръководител трябва да ти прочете дипломната работа и не бива така да я предаваш. Днес е едва вторник. Вероятно до петък няма да ти отговори. Имаш време. Ще ти пише, когато можеш да разпечатваш вече и тогава носиш за предаване на хартия и там каквото още трябва.

# 2
  • Мнения: 5 137
Нямаш ли форум на университета?

Аз, в ТУ, СФ, си я занесох на дипломния ръководител, тя после я предаде на рецензентката и това беше. Не помня къде се слагаше декларацията за авторство, но щом така пише, значи там. И да, трябва подпис.

# 3
  • Мнения: 5 563
В ИУ-Варна искаха първо ръководителят да одобри дипломната работа, след това да се попълни декларацията за авторство и отделно един дневник за дейността попълвахме си спомням. Качвахме ги в онлайн платформата на сайта директно и от там те си имаха достъп до нея.

# 4
  • Мнения: 2 891
Навсякъде се изисква дипломният ръководител да одобри работата преди да се допусне до защита. Вече формата на предаване зависи от конкретния университет/факултет. Моята я искаха и качена в електронната сиситема и разпечатана на хартия.

Общи условия

Активация на акаунт