пола на бебето

  • 6 136
  • 107
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 038
При мен до последно ми казваха,4е ще е мом4е,а се роди моми4е! Sunglasses

# 46
  • Мнения: 554
Познаха пола още в 18 седмица!
Благодаря на доц.Томова!

# 47
  • sofia
  • Мнения: 1 426
В 5тия месец още ми казаха, че ще е момче.

# 48
  • Габрово
  • Мнения: 402
Grinning Ха! И да, и не!
До деветия месец ходех при една позната лекарка, която всеки път с голяма тъга съобщаваше на мен и таткото, че колкото и да й се иска да е момче, бебчо е момиче!  Grinning
Една-две седмици преди термина отидох при лекаря, при който бях решила да раждам и той каза 100% момче!  Grinning

# 49
  • Мнения: 1 809
Цитат на: Magimon
При мен до последно ми казваха,4е ще е мом4е,а се роди моми4е! Sunglasses

Същата работа Sunglasses
Даже снимка ми дадоха , на която се виждал мъжкия атрибут и др. такива... пълни глупости Confused
Аз очаквам момченце...а виждаш ли, като изплака бебека и ми казаха "честита щерка" ей такива очи ококорих Shocked
Но нито за миг не съжалявам, че е девойка Heart Eyes , въпреки че много исках първото да е момче Praynig  ще се постараем за второто Sunglasses

# 50
  • Мнения: 2 556
Аз бях 100% убедена, че ще имам момче и изпаднах в голямо недоумение, когато лекарят от 6 месец нататък взе да ми показва, че е момиче. Аз всеки път търпеливо обяснявах, че греши, а той ми се смееше развеселен. Последно 2 дена преди раждането пак се зарече, че е момиче и свекърва ми в един детски магазин беше запазила някаква страхотна кукла по този повод.
След раждането лекарят излязъл навън и казал на мъжа ми вместо "Честито": "Ейййй, тя излезе права - момче е!"

Но тогава имах много силно вътршно чувство. Сега съм бременна във втория месец и не мога да се похваля с подобно усещане. В случая каквото и да покаже видеозона, няма да има разминаване с моите предчувствия:)

# 51
  • София
  • Мнения: 2 019
Първото познаха, надявам се и с второто да е така.

# 52
  • Мнения: 272
Ох,не знам как да гласувам!Първият път не познаха,вторият път-да.Как точно да гласувам........... Laughing  Confused:

# 53
  • Мнения: 3 153
Да, 3-ма различни лекари бяха категорични!

# 54
  • Мнения: 285
Да, От третия месец ми казаха момче, и се роди момченце Simple Smile

# 55
  • Мнения: 302
Първата бременост - да!
Втора бременост -
в края на 5-я месец - "100% съм сигурен - момче е! Ето тук единия тестис, ето тук другия, а това между тях е незнам си какво."
В края на 6-я месец, същия лекар, същия видеозон - "100% - момиче е! Абсолютно съм сигурен!"
И ние с таткото сме в шах и мат едновременно #Shocked . Отидох на 3Д там ми казаха момиче. Като се роди ще видим!

# 56
  • Мнения: 6 315
Да, в 20-та седмица гинеколожката ми каза - мъж ще е Simple Smile. Потвърди го и друг лекар в 24-та седмица.

# 57
# 58
  • Мнения: 64
Познаха, още в края на четвъртия месец знаех, че ще е момченце Grinning

# 59
  • София
  • Мнения: 794
и моя юнак го познаха

Общи условия

Активация на акаунт