пола на бебето

  • 6 153
  • 107
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 3 611
Бях в 4ти месец, когато ходих на някакъв специален ултраzвук , щото "бебето не се беше обърнало,както трябва" Sign Exclamation (причината естествено беше друга, но важното е, че моята докторка ме прати там).Та тогава тоzи доктор ме пита искам ли да ми каже пола на бебето.Естествено, че исках. Каzа, че ще е момче и даже ми покаzа "нещото" на стената отсреща.
Е, поzна Flutter

# 76
  • София
  • Мнения: 255
Да от 5 ти месец натам всеки път ме питаха искам ли снимка на пишката Grinning

# 77
  • София
  • Мнения: 440
Първия път не, а втория 100%

# 78
  • Мнения: 1 038
Цитат на: zvetizvetkova
Цитат на: Magimon
При мен до последно ми казваха,4е ще е мом4е,а се роди моми4е! Sunglasses

Същата работа Sunglasses
Даже снимка ми дадоха , на която се виждал мъжкия атрибут и др. такива... пълни глупости Confused
Аз очаквам момченце...а виждаш ли, като изплака бебека и ми казаха "честита щерка" ей такива очи ококорих Shocked
Но нито за миг не съжалявам, че е девойка Heart Eyes , въпреки че много исках първото да е момче Praynig  ще се постараем за второто Sunglasses


Цвети 4ак сега виждам мнението ти,и аз по-същия на4ин.
Много исках първото да е мом4енце,но и за миг не съм съжалила,4е е моми4е напротив,като ми казаха"4естито май4е,имаш моми4енце" бях най-щастливата жена на Света,дори и второто сега искам да е моми4енце,но каквото Господ даде! Wink

# 79
  • Мнения: 229
Позаха го в началото на 4я месец, но аз ходих на 3Д в Майчи дом. Но пък и гиеколожката в поликлиниката до последно си го виждаше момче. Grinning

# 80
  • Мнения: 161
много много рано пишока му се вееше в корема ми още 2- рия месец

# 81
  • София
  • Мнения: 938
Познаха. Още в 12 седмица Мазнейкова ми каза, че ще е момиче.

# 82
  • Мнения: 1 809
Цитат на: Magimon
...дори и второто сега искам да е моми4енце,но каквото Господ даде! Wink

  Flutter Маги...ти да не чакаш второ Rolling Eyes и да не си се похвалила Sunglasses

п.п. "Ч" -то е в ляво от 1-цата и над "Tab"

# 83
  • Пловдив
  • Мнения: 552
Никой не позна, че Мария ще е момиче. Като се роди, беше голяма изненада.

# 84
  • Sofia
  • Мнения: 694
Майчета помогнете ви моля. Някой помни ли къде беше една тема т 5-6 таблици за определяне пола на бебето. Не е темата "момче или момиче - изчислете сами". Тази тема я четох началото на май и мисля че беше в "искам бебе", но явно греша.
Моля ви някой ако помни да напише линка.

# 85
# 86
# 87
# 88
  • София
  • Мнения: 3 328
Честито - за бремеността, с пожелание за лека бременост, безпроблемно раждане и сдобиване със здраво и усмихнато бебче!
За таблиците - българската "позна" пост фактум, а от китайските - само първия постнат линк - останалите два твърдят, че Ася е трябвало да е момченце Mr. Green Не, че тя не е палава като за две момченца Laughing

# 89
  • Мнения: 1 502
Ето тук: http://www.obfocus.com/fun/gender2.htm

Но да ти кажа, при нас нищо не излезе вярно. Уж го правихме по китайската таблица за момиче, ама излезе 100% мъжкар, а за баткото излезе вярно. Не им се връзвай много, както аз, толкова трудно ми беше да приема вчерашната новина, че пак ще е момче.

Общи условия

Активация на акаунт